głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
słodkie  D teksty kochaaamm dodał komentarz: słodkie ;D do wpisu 14 luty 2012
  Jak byłam młodsza   nie... teksty

kochaaamm dodano: 12 luty 2012

- Jak byłam młodsza , nie nawidziłam chodzić na śluby .! - Dlaczego .? - Bo każda ciotka czy inna krewna , mówiła : "Ty będziesz następna" , przestały kiedy ja mówiłam tak samo na pogrzebach :D `-`

widziałam zazdrość w Jego oczach... teksty

kochaaamm dodano: 12 luty 2012

widziałam zazdrość w Jego oczach , gdy siedziałam na ławce z kumplem rozmawiając ' o życiu ' . było już cholernie ciemno i głośno. zabawa zaczęła się rozkręcać, a ludzi coraz więcej przybywać. poczułam wibrację w kieszeni, odczytałam smsa . nadawca : On . treść : jeśli nie chcesz żeby ten gościu dostał to lepiej z Nim gdzieś idź, tak żebym was nie widział . uśmiechnęłam się do ekranu , po czym zapytałam kumpla : - uczciłeś dzień przytulania ? - nie . - no to na co czekasz ?

nagle powiedział  że to koniec.... teksty

kochaaamm dodano: 12 luty 2012

nagle powiedział, że to koniec. puścił jej rękę, dał ostatni raz buzi w policzek - mokry już od łez. zostawił ją i odszedł. a ona usiadła na krawężniku i wybuchła histerycznym płaczem. kiedy był już na końcu ulicy, odwrócił się. wrócił do niej biegiem, złapał jej twarz w dłonie i powiedział: "chciałem zobaczyć czy potrafię cię zostawić, nie nie potrafię, jesteś tą jedyną"

Może dla Ciebie to dziwne  ale w... teksty

kochaaamm dodano: 12 luty 2012

Może dla Ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy, puścić piosenki dające mi do myślenia, rozmyślać. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej, ale mi to pomaga.

Kupiła jabłkowo miętowego... teksty

kochaaamm dodano: 12 luty 2012

Kupiła jabłkowo-miętowego Tymbarka. Gdy go otworzyła, on podszedł i powiedział: Daj przeczytać co jest napisane. Nie patrząc co jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach. Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwilę nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na Tymbarku: Jeśli ją kochasz, pocałuj . !

  Uwielbiała  gdy przepuszczał ją... teksty

kochaaamm dodano: 12 luty 2012

- Uwielbiała, gdy przepuszczał ją w drzwiach. ubóstwiała noszenie jego bluz. śmiała się z jego opowieści, jak za bardzo wczuwał się w rolę. lubiła prowadzić z nim wielogodzinne rozmowy. kochała Jego zapach.przepadała za patrzeniem w jego niebieskie oczy. chciała po prostu, żeby był.

Cały czas udawała  że wszystko... teksty

kochaaamm dodano: 12 luty 2012

Cały czas udawała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uśmiechała się, żartowała. Sprawiała wrażenie osoby cieszącej się życiem, niemającej żadnych problemów. Ale, kiedy przekraczała próg swojego pokoju jej oczy napełniały się łzami. Siadała w koncie zaciskając pięści i zagryzając wargi. Stale powtarzała sobie w myślach " Ogarnij się dziewczyno ! Z frajera ideału nie zrobisz "

Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

kochaaamm dodano: 8 luty 2012

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, ktorą masz sie stać.

Musisz brać za siebie... teksty

kochaaamm dodano: 8 luty 2012

Musisz brać za siebie odpowiedzialność. Nie możesz zmienić okoliczności, pór roku, ani wiatru, ale możesz zmienić siebie. To jest coś, nad czym masz władzę.

Wjechałeś w życie jak bit Chady.... teksty

kochaaamm dodano: 23 stycznia 2012

Wjechałeś w życie jak bit Chady. Dawałeś wskazówki i siłę jak teksty Hemp Gru. Pokazałeś ciężkie życie jak Peja. Zostawiłeś blizny na psychice i odszedłeś jak Magik.

Nie mów o szmatach  skoro sam... teksty

kochaaamm dodano: 8 grudnia 2011

Nie mów o szmatach, skoro sam jesteś męską wersją dziwki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV