głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Tęsknimy choć nie mówimy o tym bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo al

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Tęsknimy choć nie mówimy o tym bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo ale wcią
 Tęsknimy  choć nie mówimy o tym... teksty

kochaaamm dodano: 8 grudnia 2012

`Tęsknimy, choć nie mówimy o tym, bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości, w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo, ale wciąż mamy za sobą niedomknięte rozdziały. Nieraz już na starcie tracimy to, co mamy. Boimy się ryzyka i nie ryzykujemy. Chcemy walczyć, ale nie do końca potrafimy. Jesteśmy silni, choć tak często zbyt słabi. Niszczymy to, co kochamy, kochamy to, co niszczymy. Gubimy się, ciągle się gubimy, upadamy, przegrywamy, rozpadamy się wewnętrznie, płaczemy, śmiejemy i znów gubimy... Zdobywamy szczyty, chwilę później je tracimy. Nie wiemy jak żyć, nie wiemy komu ufać i coraz częściej brakuje nam siły.

co ? jesteś taka cwana ? to zaczep... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

co ? jesteś taka cwana ? to zaczep mnie na mieście - sama .

Myślę  że radzę sobie sama  a tak... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

Myślę ,że radzę sobie sama, a tak naprawdę nie jestem indywidualistką, która poradzi sobie bez znajomych i przyjaciół . W moim przypadku to niemożliwe . Płaczę sama , ale muszę mieć się do kogo uśmiechnąć .

 Ale jakoś sobie radzisz prawda?... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

-Ale jakoś sobie radzisz prawda? -Raz lepiej, raz gorzej... Bywam samotna, zmęczona , smutna , szczęśliwa , nieszczęśliwa , miewam sto nastrojów na godzinę . Czasem sobie radzę .

Magią muzyki   jest to   że każda... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

Magią muzyki , jest to , że każda piosenka przypomina Ci chwilę z życia

Pojawiłeś się w życiu nagle i... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

Pojawiłeś się w życiu nagle i zupełnie przypadkowo. Nie obiecuję , że będziemy kiedyś razem , ale chcę , żebyś został na zawsze , bo jesteś częścią mojej duszy .

wróciła do domu po kolejnym... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

wróciła do domu po kolejnym spotkaniu z rzekomą miłością jej życia. cała roztrzęsiona po kolejnej dawce wyzwisk z jego strony, po cichu ściągnęła szpilki, targając niechcący swoje ulubione rajstopy. zamykając drzwi swojego pokoju, wybuchła spazmatycznym płaczem. zrobiła niesfornego koka na czubku głowy, założyła za duży, rozciągnięty sweter i biorąc paczkę chusteczek wraz z butelką wina, wyszła na zewnątrz. biegła przed siebie. boso, w deszczu w środku nocy. nie wiedziała dokąd zmierza, łzy przysłaniały jej pole widzenia. potknęła się. upuściła butelkę z winem, kalecząc sobie dłonie. delikatnie się podniosła. ocierając łzy rozmazała swój ulubiony tusz. usiadła na krawędzi krawężnika, a jej źrenice rozszerzyły się do granic możliwości. myślała o nim. właśnie wtedy, usłyszała ciche 'wszystko w porządku?'. słowa których tak bardzo potrzebowała . musiała doprowadzić się do skrajnej rozpaczy , aby uzyskać krztę wsparcia

piła zieloną herbatę  z kolorowego... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

piła zieloną herbatę, z kolorowego kubka, oraz przeglądała zdjęcia z różnych imprez. nie chcący weszła w zakazany folder. zobaczyła dziewczynę, uśmiechniętą, z rozczocharnymi włosami i niebieskim drinkiem z palemką w szklance, oraz chłopaka, pokazującego pełne uzębienie, w lewej ręce trzymał szklankę, pełną soku pomarańczowego, w prawej kieliszek z wódką. dopiero po kilku minutach zorientowała się, że to właśnie ona znajduje się na tej fotografii. tak bardzo się zmieniła. dzisiaj nie wygląda tak ładnie, przytyła od czekolady, ma brzydkie worki pod oczami. na jej twarzy nie gości już ten miły grymas . wygląda jak mały potworek czy tęskniąca dziewczyna , jak kto woli

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz , złamiesz serce i powiesz " spierdalaj " .

Potrzebuję chłopaka   który na... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

Potrzebuję chłopaka , który na imprezie nie zapomni że ma dziewczynę , który nawet nie spojrzy na żadną inną , a gdy będzie pić ty tylko za naszą miłość .

A kiedy ona cię kochać przestanie... teksty

kochaaamm dodano: 4 grudnia 2012

A kiedy ona cię kochać przestanie , zobaczysz noc w środku dnia , Czarne niebo zamiast gwiazd zobaczysz wszystko to Samo Co Ja .

  Kochanie  powiedz mi coś... teksty

kochaaamm dodano: 29 listopada 2012

- Kochanie, powiedz mi coś słodkiego.. - Nie teraz, jestem zajęty. - Kochanie, no powiedz mi coś słodkiego.. - Naprawdę, teraz nie mam czasu. - Ale kochanie, chociaż jedno słówko.. - Miód, cholera i odpierdol się !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV