głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kladzia77 uwierz są pytania na które nie mam ochoty odpowiadać . i odpowiedzi których czasem nie chcę słyszeć. czasami po prostu człowiekowi brakuje sił. i dlatego w taki

kladzia77

kladzia77.moblo.pl
uwierz są pytania na które nie mam ochoty odpowiadać . i odpowiedzi których czasem nie chcę słyszeć.
uwierz  są pytania   na które nie... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

uwierz, są pytania , na które nie mam ochoty odpowiadać . i odpowiedzi, których czasem nie chcę słyszeć.

czasami po prostu człowiekowi... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

czasami po prostu człowiekowi brakuje sił. i dlatego w takich momentach jest najbardziej potrzebny przyjaciel.

zastanawiałam się  jak wiele razy... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

zastanawiałam się, jak wiele razy wybaczamy komuś tylko dlatego, że nie chcemy go stracić, nawet jeśli ktoś nie zasługuje na nasze przebaczenie.

wspomnienia uświadamiają mi jak... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

wspomnienia uświadamiają mi jak bardzo spieprzyłam rzeczywistość.

chłopak może sobie mówić o innych... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

chłopak może sobie mówić o innych dziewczynach, może robić sobie żarty z uczuć, może nie odpisywać na sms'y , może nie odbierać telefonów. a dziewczyna? jeżeli zrobi jakąkolwiek z tych czynności to jej się nieźle oberwie.

Co czwarta osoba jest uzależniona od... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

Co czwarta osoba jest uzależniona od kofeiny. Co trzecia osoba pali papierosy. Co druga osoba jest nieszczęśliwie zakochana.

jeśli facet płacze to nie znaczy... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

jeśli facet płacze to nie znaczy, że nie jest prawdziwym mężczyzną, oznacza to po prostu, że ma uczucia.

szanuję osoby które zachowują się... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

szanuję osoby które zachowują się wobec mnie tak samo w towarzystwie, jak i sam na sam .

Sprawiłeś że przez chwilę... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

Sprawiłeś że przez chwilę poczułam się ważna, wyjątkowa. Ale jak mówiłam trwało to tylko chwilę, krótką chwile .

czemu ludzie się roztają ? bo tak... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

czemu ludzie się roztają ? bo tak naprawdę nie znają miłości !

A teraz  gdy się nawet nie odzywasz... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

A teraz, gdy się nawet nie odzywasz, każda piosenka o miłości sprawia, że tak cholernie za Tobą tęsknię.

Wiesz co ? jestem szczęśliwa  mimo... teksty

kladzia77 dodano: 23 grudnia 2011

Wiesz co ? jestem szczęśliwa, mimo tego co jest , bo mam zajebiste wspomnienia .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć