głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kinia1513 Niby jesteś ale nie na wyciągnięcie ręki. Nigdy nie było aż tak źle. Życie mnie przerosło tak konkretnie. obudziła się z niemym krzykiem w środku nocy. cała roz

kinia1513

kinia1513.moblo.pl
Niby jesteś ale nie na wyciągnięcie ręki.
Niby jesteś  ale nie na... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

Niby jesteś, ale nie na wyciągnięcie ręki.

Nigdy nie było aż tak źle. Życie... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

Nigdy nie było aż tak źle. Życie mnie przerosło tak konkretnie.

obudziła się z niemym krzykiem w... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

obudziła się z niemym krzykiem w środku nocy. cała roztrzęsiona nie wiedziała co się dzieje. kolejny raz zasnęła w ubraniu, po wypiciu butelki taniego wina. nie zmywając wczorajszego makijażu, nie ściągając nawet szpilek. leżała drętwo na łóżku trzymając w ręku chusteczkę. to sen o nim, ją obudził. nie pamiętała szczegółów, ale zrozumiała jego przesłanie. dotarło do niej, że jeżeli nam czymś zależy, to trzeba o to walczyć. pomimo wszystko. pomimo przeciwności losu. zagryzła wargę i gwałtownie podnosząc się z łóżka, chwyciła za płaszcz, wybiegając z mieszkania. biegła w rozczochranych włosach, niedbałym makijażu zrobionym dzień wcześniej. biegnąc jak oszalała, targając swoją sukienkę. zobaczyła go na ich wspólnej ławce. siedział w świetle jednej z latarni. było widać, tylko jego twarz. podeszła delikatnie stąpając z nadzieją, że uda jej się wyrazić swoje uczucie. wyciągnęła do niego rękę, a on patrząc na nią z pogardą w oczach, wyszeptał : 'miłości nie można kazać czekać. spóźniłaś się'.

Rano otwierasz oczy  wstajesz i... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

Rano otwierasz oczy, wstajesz i zaczynasz swój dzień. W ciągu dnia wykonujesz szereg różnych czynności, jedne z chęcią inne z przymusu. Rozmawiasz z innymi ludźmi na różne tematy. Mówisz, że wszystko jest w porządku, że nigdy nie było lepiej. Mówiąc to każde z was idzie w swoją stronę. Wieczorem kładziesz się spać, przytulasz głowę do poduszki i myślisz. O czym? O tym jak chciałabyś aby było i o tym jak jest naprawdę I ryczysz w tę cholerną poduszkę, zastanawiając się, ile łez jeszcze pomieści.

To nie jest tak  że mam Cię... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

To nie jest tak, że mam Cię gdzieś. Ja poprostu udaję mocniejszą niż jestem, udaję, że nie zwracam na Ciebie uwagi, próbuję Cię nie zauważać, ignoruję Twój wzrok, staram się o Tobie nie myśleć, nie wiążę z Tobą żadnych nadziei, Twoje ' cześć ' zlewam jak nigdy dotąd, a w głębi serca nie radzę sobie z tym wszystkim ..

Wszyscy z biegiem czasu trzeźwieją... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

Wszyscy z biegiem czasu trzeźwieją z miłości. Uczucia bledną, aż w końcu całkiem gasną i znikają. Powracasz do monotonnego życia,odbudowujesz przyjaźnie, które odstawiłaś na drugi plan. W końcu rozumiesz, co jest życiowym priorytetem - to nie mężczyzna, który po trzech miesiącach powie Ci 'było fajnie, ale to koniec'. to przyjaciel, który potrafi wybaczyć zaniedbaną kilkuletnią znajomość, bo dobrze wie, że kiedy się zakochasz,tracisz bez kontroli głowę.

Cholernie Cię potrzebuję . teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

Cholernie Cię potrzebuję .

Powinnam była wiedzieć  iż ktoś... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

Powinnam była wiedzieć, iż ktoś, kto potrafi kochać tak mocno i głęboko, potrafi z równą mocą nienawidzić i ranić.

Szłam z nim za rękę i mijaliśmy... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

Szłam z nim za rękę i mijaliśmy jego byłą dziewczynę, gdy zobaczyłam jak na nią patrzy zapytałam -wciąż ją kochasz prawda ? - on wtedy spojrzał mi głęboko w oczy i powiedział -nie, po prostu zastanawiam się skarbie jak kiedyś mogłem kochać ją a nie Ciebie .

Pewnie  stań bliżej  poczuj mój... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

Pewnie, stań bliżej, poczuj mój zapach, podziwiaj. Uwielbiam, jak nie radzisz sobie z własnymi pragnieniami.

dla niektórych osób trzeba uzbroić... teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość.. wyrozumiałość.. ewentualnie dobrą patelnię.

http:  besty.pl 1846824 .. teksty

kinia1513 dodano: 24 listopada 2012

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV