głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kinia1513 spójrz na nią... na jej podkrążone oczy nieobecny ciągle szukający czegoś w tłumie wzrok drżące ręce i masę błyszczyku na ustach... widzę i co? nic podobno zast

kinia1513

kinia1513.moblo.pl
spójrz na nią... na jej podkrążone oczy nieobecny ciągle szukający czegoś w tłumie wzrok drżące ręce i masę błyszczyku na ustach... widzę i co? nic podobno zastana
spójrz na nią... na jej... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

spójrz na nią... na jej podkrążone oczy, nieobecny ciągle szukający czegoś w tłumie wzrok,drżące ręce i masę błyszczyku na ustach... -widzę i co? -nic, podobno zastanawiałaś się jak wygląda miłość.

ona ona ... co ona do cholery.?! ona... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

ona ona ... co ona do cholery.?! ona przez Ciebie ... co przeze mnie.? czyżbym osiągnął cel.? jeżeli twoim celem było jej samobójstwo to tak

jak sie czujesz dziś już lepiej ?... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

jak sie czujesz, dziś już lepiej ? - jak by ci to powiedzieć.pomimo tych zapuchniętych oczu , mokrych poduszek, miliony chusteczek i wszędzie walających się zdjęć i wspomnień. Wszystko gra. A i mam tylko cholernie bolące serce. Ale dziękuje , czuje się wyśmienicie.

To było na korytarzu. Siedziałam i... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

To było na korytarzu. Siedziałam i śmiałam się z opowieści znajomych, aż nagle spojrzałam w bok i zauważyłam Ciebie. Rozmawiałeś, planowałeś coś i wtedy nastąpiło to spojrzenie. Spojrzenie, które nie zapomnę, z którym będę zasypiać i wstawać, o którym będę pamiętać, aż podejdziesz i podasz mi dłoń.

Założę czarne szpilki... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

Założę czarne szpilki, najpiękniejszą kieckę jaka mam w szafie. Pomaluje paznokcie na czerwono, zrobię mocny makijaż. Wejdę na salę z uśmiechem na twarzy i pewna siebie. Spojrzę na Ciebie i przejdę tak blisko byś poczuł zapach moich perfum. Będę się bawić z Twoimi kolegami do białego rana, popijając Twoje ulubione piwo. A Ty będziesz stał ze swoją dziewczyną pożądając mnie wzrokiem z zazdrości.

 Dlaczego go unikasz? bo tak jest... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

-Dlaczego go unikasz? -bo tak jest łatwiej.. zapomnieć.. -więc dlaczego wyszukujesz go w tłumie gdy nie patrzy ? -bo odczuwam niepokój.. czuję że czegoś mi brakuje.. i tylko jego widok potrafi przywrócić mi uśmiech...-więc dlaczego do niego nie wrócisz?... -bo kolejnego rozstania bym nie przeżyła.

 nie okłamuj się.przecież wiesz... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

- nie okłamuj się.przecież wiesz, że go kochasz.. - wiem też to,że on nie kocha mnie... ! ; D

Jesteś cwelem  jesteś zerem... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

Jesteś cwelem , jesteś zerem , Jesteś chamem i frajerem. Jesteś wstrętny, Jesteś nudny Obrzydliwy i paskudny Jesteś podły, jesteś draniem! Lecz to tylko moje zdanie Po tym wszystkim co zrobiłes Dojdź do wniosku jak Ty żyłeś? Tylu ludzi okłamałeś, Sam sie również oszukałeś I to tylko moja wina , Że KOCHAŁAM sku****yna..

Ona: Wykasowałam twój nr już z 50... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

Ona: Wykasowałam twój nr już z 50 razy. Tylko po to by go za chwile wpisać od nowa bo przecież znam go na pamięć. Jesteś taki bólem , który nie wypłynie razem z łzami,nie pozbędę się go. To tak jakbym miała raka i ten rak miał imię Twojej nieobecności. I wiem że przez tego raka umrę i jak to bywa z rakiem może umrę jutro za miesiąc za rok. I nie przez samobójstwo. Wiesz przeciez jaka jestem nie będę Cię szantażowała. Umrę z braku serca bo Ty jestes moim sercem. On: Nudzi Ci się?

 dlaczego płaczesz?  płacze  bo... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

- dlaczego płaczesz? - płacze , bo jestem smutna. - dlaczego jesteś smutna ? - jestem smutna,bo sie zakochałam. - miłość smutna jest? - skąd ! .jest piękna i wesoła. radosna i szczęśliwa. - to czemu płaczesz? - bo strasznie rani ..

 Chcesz z nim być ?  Tak... i Nie.... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

- Chcesz z nim być ? - Tak... i Nie. - Tak, bo jest jedyną osobą, którą naprawdę pokochałam. Nie, bo Jego szczęście stawiam ponad wszystko, a wiem, że nie jestem spełnieniem Jego marzeń.

 uff ! posprzątane.  w pokoju?... teksty

kinia1513 dodano: 16 luty 2011

- uff ! posprzątane. - w pokoju? - nie. w moim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV