głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kinia1513 Nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. Będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać o

kinia1513

kinia1513.moblo.pl
Nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. Będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na
Nadam sobie prawo do palenia... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

Nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów, pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. Będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na nierównych chodnikach. Jeśli najdzie mnie ochota, nie dopnę ostatniego guzika w tak skąpej bluzce i upiję się do dna. Nie pogardzę też głośnymi napadami histerii i piciem wina w piaskownicy o piątej piętnaście nad ranem. Jeśli tylko będę chciała. A potem i tak całą winę zrzucę na Ciebie .

Uważaj na facetów  maleńka. To... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

Uważaj na facetów, maleńka. To takie dziwne stworzonka, którzy magią swoich oczu potrafią wyczarować uśmiech przez łzy, miłość po grób i wieczne oddanie. Ale te dziwne stworzonka, mają tendencję do wieszania sobie majtek kolejnych naiwniaczek, które uwierzyły w ich "kocham Cię, ślicznotko", na ścianach - jak trofea myśliwskie.

' moje myśli  moja droga i  moje... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

' moje myśli, moja droga i moje uśmiechy . Więc się nie wpieprzaj .! '

Wiesz  nie lubię gdy siedzisz na... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

Wiesz, nie lubię gdy siedzisz na gadu. Kusi mnie żeby napisać. Gdy znikasz, jestem wściekła na samą siebie, że tego nie zrobiłam.

Mówisz  że nie jesteś szczególnie... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

Mówisz, że nie jesteś szczególnie uzdolniony. Ależ jesteś. To w końcu ty, a nie ktoś inny wpadł mi do oka, wpuścił do brzucha stado motyli, zawrócił mi w głowie i wcisnął watę w kolana. Już wiesz, do czego jesteś zdolny?

jak tylko pomyślę sobie  jak... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

jak tylko pomyślę sobie, jak banalne błędy popełniłam, jak prosto mogłam mieć Ciebie, a to spieprzyłam, to łzy napływają do oczu - tak, jestem pojebana. zjebałam szanse na największe szczęście jakie mogło mnie spotkać.

Niektóre wydarzenia odciskają się... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później.Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach.Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa.

Minęło Trochę Czasu   Nauczyłam... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

Minęło Trochę Czasu , Nauczyłam Się Spokojnie Oddychać , Wcześniej Zasypiać , Normalnie Funkcjonować . Czasami Tylko Spotykam Ciebie I Wszystkiego Uczę Się Od Nowa .

Chciałabym mieć takie miejsce  w... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

Chciałabym mieć takie miejsce, w którym mogłabym spokojnie o Tobie myśleć, rozkminiać życie, by móc się cieszysz z głupot, płakać ze szczęścia, krzyczeć ze złości tak by nikt nie widział, nie komentował, nie wpierdalał się w moje skomplikowane życie!

Ona nie kłamie   ona tylko... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

Ona nie kłamie - ona tylko znakomicie udaje.

lubię soboty . lubię słońce i... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

lubię soboty . lubię słońce i pomarańcze . i lubię czasem przeklinać . i śmiać się też lubię . i lubię zaczynać nowe zdania od litery " i " . i lubię kolor Twoich oczu . ale nie Ciebie kurwa ,nie Ciebie . . .

księżniczka nie musi szukać... teksty

kinia1513 dodano: 20 czerwca 2011

księżniczka nie musi szukać księcia . w bajkach sam się pojawia .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV