głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kinia1513 Bo to co z zaskoczenia najbardziej daję nam do myślenia. podoba mi się on ale... no ale co? dziewczyno tu nie ma na co czekać! musisz wkońcu mu pokazać że tobie

kinia1513

kinia1513.moblo.pl
Bo to co z zaskoczenia najbardziej daję nam do myślenia.
Bo to co z zaskoczenia najbardziej... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

Bo to co z zaskoczenia najbardziej daję nam do myślenia.

 podoba mi się on ale... no ale co?... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

-podoba mi się on ale...- no ale co? dziewczyno tu nie ma na co czekać! musisz wkońcu mu pokazać,że tobie zależy! no no, pokaż mu to!- ale jak mnie wyśmieje albo coś?...przecież ja..- ej, jak cie wyśmieje okaże się największym dupkiem! zawsze warto spróbować! no, dawaj młoda!..

 cześć podasz mi numer do Niej?..... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

-cześć, podasz mi numer do Niej?..- ale po co? chcesz Ją znów zranić?!- nie, tylko...- tylko co?!-..chciałem ją przeprosić i naprawić to jakoś..- co ty sobie myślisz?! myślisz ,że jak do niej podejdziesz przeprosisz i znów wszystko będzie tak jak dawniej?!- nie,nie...kocham ją..-kochasz ją?! przecież niedawno ją wyzywałeś, mówiłeś ,że jej nienawidzisz,że zrobiła cie w chuja!..-ale to było inaczej!..- nie, nie nic nie było inaczej! i zostaw ją w spokoju, jeżeli ją kochasz,pozwól jej odejść...

kurwa nie mogę o tobie... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

kurwa, nie mogę o tobie zapomnieć.mimo ,że od tamtego czasu, zdarzyło się tak dużo i nie miałam z Tobą kontaktu, jesteś. Jesteś w mojej głowie,w moim sercu. Ciągle o Tobie myślę,chociaż wiem że to głupie.Dalej cię kocham i dalej jest głupia.Chcę z powrotem mijać cię codziennie z pewną świadomością,że jesteś mój. PRIMA APRILIS.

Godzina 3:00 w nocy dźwięk sms... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

Godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. Wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. Myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. Dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. Odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' Chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. A kiedy powiedziałam, że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. Wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. Piękne, nie? Tylko szkoda że mi się to śniło.

pyskata czternastolatka  mająca... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

pyskata czternastolatka , mająca swoje humorki i zachcianki. raz noszę szerokie bluzy , a raz sukienki. jednego tygodnia jaram się rapem , a drugim disco - polo. w czwartek jem czekolady , a od piątku się odchudzam. jednego dnia jaram szlugi , a potem udaję że jestem grzeczną dziewczynką , a ty , nic o mnie nie wiesz ziom!

Może i mnie zrani ale chcę z nim... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

Może i mnie zrani, ale chcę z nim być, chcę być jego - wbrew wszystkiemu i wszystkim.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz na Ciebie spojrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem.

obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę..

 wszystko dobrze ?  bez Ciebie nie... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

- wszystko dobrze ? - bez Ciebie nie . ;**

Weź miotłę i szufelkę a ja... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

Weź miotłę i szufelkę, a ja wezmę Cię za rękę i razem ogarniemy nasze wspomnienia.

Marze że będziesz ze mna i nigdy... teksty

kinia1513 dodano: 27 czerwca 2011

Marze, że będziesz ze mna i nigdy nie odejdziesz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV