głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kika9385 Chciałbym... Tak? Nie. To nie realne. Powiedz. Dla Ciebie znajdę smutną złamaną gałązkę przemaluję ją na różowo podoczepiam piórka ubiorę jasnoniebieską suknię

kika9385

kika9385.moblo.pl
Chciałbym... Tak? Nie. To nie realne. Powiedz. Dla Ciebie znajdę smutną złamaną gałązkę przemaluję ją na różowo podoczepiam piórka ubiorę jasnoniebieską sukni
  Chciałbym...  Tak?  Nie. To nie... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

"-Chciałbym... -Tak? -Nie. To nie realne. -Powiedz. Dla Ciebie znajdę smutną, złamaną gałązkę, przemaluję ją na różowo, podoczepiam piórka, ubiorę jasnoniebieską suknię z falbankami i stanę się Twoją prywatną wróżką. Wtedy nic nie będzie nierealne."

i kiedy zobaczyłam jak patrzysz w... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

i kiedy zobaczyłam jak patrzysz w inne oczy wódka z mojego stolika zniknęła najszybciej. Próbowałam sobie wmówić, że już nic do Ciebie nie czuję, z każdym kolejnym kieliszkiem wydawało się to łatwiejsze. I wódka, była wtedy jak tlen

Taki  co mnie pocałuje gdy... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

Taki, co mnie pocałuje,gdy zapłaczę... Taki, dla którego tak wiele znaczę... Taki, którego smaku ust nie zapomnę już do końca... Taki, co będzie mi promyczkiem,gdy zabraknie słońca... Taki,który nie zapragnie innej kobiety... Taki, który zaakceptuje moje wady i zalety... Taki, przy którym nie będę się nudzić... Taki, przy którym zapragnę się budzić... Taki, który co noc wkrada się w me sny... Taki, co otrze z mojego policzka łzy... Taki, z którym będę śmiać się i smucić... Taki, za którym będę gotowa w ogień się rzucić... Taki, co mi serca nie złamie i nie zgniecie... Ten Jedyny, który będzie dla mnie JEDYNY NA ŚWIECIE.

  Wiesz... osatnio dużo... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

- Wiesz... osatnio dużo rozmawiałam... - Tak? Z kim?- Z przeszłością, z Tobą, ze mną, z nami, z miłością... - I powiedzieli Ci coś ciekawego? - Nie...tylko tyle co już sama wiem... Przeszłość mija Ty też...I ja! My również... - A milość? - Nie bądź żałosny! Przecież jej nigdy nie było!

  Musisz przyjechać  potrzebuje... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

- Musisz przyjechać, potrzebuje pomocy! - Co się stało? - Mój miś jest w praniu i nie mam z kim spać, a jestem pewna, że dzisiejszej nocy wielkie potwory wyjdą z szafy i będą chciały mnie zjeść!

Stań się lepszym człowiekiem. I... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

  a znasz takie uczucie gdy serce... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

- a znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije, nie umiesz złapać oddechu, trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć ? - uczucie gdy widzisz ukochaną osobę, a nie możesz z nią być. - dokładnie

Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień. Nie utrudniaj mi tego. Nie wracaj.

Zatańczyć na szczycie świata i... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

Zatańczyć na szczycie świata i pierdolić straty ... Wszystko do przodu ..

I gdy nadchodzą wieczory takie jak... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

I gdy nadchodzą wieczory takie jak ten, gdy wszyscy inni są gdzieś, szczęśliwi, a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia...

Chyba właśnie po tym można poznać... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi. Zawsze wiedzą co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone ZAWSZE!

Nawet nie wiesz jakie to trudne.... teksty

kika9385 dodano: 6 grudnia 2009

Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie co dnia, być miła i zachowywać się jakby nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeśli Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV