głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kika9385 ja nie płaczę . tylko co ? tylko nie mam już sił do tego wszystkiego . czy Ty nie widzisz ? czego ? jak ona reaguje na Twój uśmiech . Czasem czuje się jak mała

kika9385

kika9385.moblo.pl
ja nie płaczę . tylko co ? tylko nie mam już sił do tego wszystkiego .
  ja nie płaczę .   tylko co ?... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

- ja nie płaczę . - tylko co ? - tylko nie mam już sił do tego wszystkiego .

  czy Ty nie widzisz ?   czego ?... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

- czy Ty nie widzisz ? - czego ? - jak ona reaguje na Twój uśmiech .

Czasem czuje się jak mała... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

Czasem czuje się jak mała dziewczynka zagubiona, zaspana, zmęczona. Odnajdź mnie ,szukaj we mnie szalonej panienki rozbawionej, roztańczonej, szczęśliwej. Pytasz czemu się nie uśmiechasz ? Czemu się smucisz? Stało się cos? Prosisz o uśmiech, nie trzeba prosić wywołaj go to wcale nie takie trudne(...)

  kocham Cię.   a gdybym teraz... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

- kocham Cię. - a gdybym teraz wyjechał na koniec świata ? - kochałabym Cię dalej. - ale czy byś .. no za mną .. ? - tak tęskniłabym. - ale czy byś.. - tak umarłabym z tęsknoty. - chodzi o to czy byś pojechała za .. - tak, za miłością swojego życia.

 Jak Ci się układa? Mam nadzieję... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

"Jak Ci się układa? Mam nadzieję, że jest git i że w przeciwieństwie do mnie kurwa jakoś w nocy śpisz..

 Udawało jej się przewyciężać... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

"Udawało jej się przewyciężać swoje małe słabości, ale poniosła klęskę w sprawach ważnych. Roztaczała wokół aurę kobiety niezależnej, choć rozpaczliwie potrzebowała kogoś obok siebie. Była w różnych miejscach, gdzie zwracała na siebie uwagę, ale noce z reguły spędzała samotnie [...], patrząc na rozregulowany telewizor. W oczach przyjaciół uchodziła za wzór godny naśladowania, traciła większość swojej energii, usiłując być zawsze na miarę takiego obrazu siebie, jaki sama stworzyła. Z tego właśnie powodu nie miała już dość siły, by być sobą- dziewczyną, która tak jak wszyscy ludzie na świecie, potrzebowała do szczęścia innych. Ale tych innych było tak trudno zrozumieć! Reagowali w sposób nieprzewidywalny,chowali się za murami obronnymi i jak ona okazywali obojętność wobec wszystkiego.

Potrafie fałszywie sie... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

Potrafie fałszywie sie uśmiechnąć. Uwielbiam patrzeć z nienawiścią i pogardą, odzywać się z ironią. Jestem w stanie zrobić ci krzywdę aby się zemścić. po dniach tygodniach latach. kiedy znajdę odpowiednią okazje. Czasem płacze bo nie mam siły. Śmieje sie wtedy kiedy mam ochotę. Wiem, że jeśli ktoś zdradzi raz zrobi to znowu. Wybaczam, tylko jeśli kocham. Boje się jedynie śmierci lub samotności. Nie jesteś w stanie mnie poniżyć bo doskonale znam swoją wartość. Nie wymagam od innych tego czemu sama nie potrafiłabym sprostać.Lecz stać mnie na wiele.

  przykro mi   powiedział grubym... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

- przykro mi - powiedział grubym głosem. - mnie też jest przykro. - Nie chce Cie stracić - dodał , biorąc ją za rękę. jego głos zniżył się niemal do szeptu. widząc jego żałosną minę , wzięła go za rękę i ścisnęła , a potem niechętnie puściła. znowu poczuła , że stają jej w oczach łzy , i starała się je powstrzymać. - ale nie chcesz mnie również zatrzymać, prawda? na to nie znalazł odpowiedzi.

Znajdź chłopaka  który będzie Ci... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

Znajdź chłopaka, który będzie Ci mówił, że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tylko dlatego, żeby patrzeć jak spisz. Który chce Cię pokazać całemu światu, który trzyma Twoją rękę przed swoimi przyjaciółmi. Który myśli, że jesteś zarówno piękna bez makijażu. Który nie może odejść wiedząc, że jesteś na Niego zła. Który nie potrafi zasnąć bez Twego głosu, który będzie ostatnim jakim usłyszy. Tego, który bez przerwy przypomina Ci jak bardzo mu na Tobie zależy i jaki jest szczęśliwy, że ma Ciebie. ;)

ale zanim ruszyli pocałował ją tak... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

ale zanim ruszyli pocałował ją tak jak oboje tego pragneli. - Jedyny taki niepowtarzalny moment. Piękny… - Jedyny? Będzie jeszcze drugi, trzeci, piąty, dziesiąty i tysięczny! – Oznajmiła i szczerze się uśmiechnęła. Biło do niej ciepło, które On czuł gdzieś bardzo głęboko. Potem pocałowali się jeszcze drugi, trzeci, piąty, dziesiąty i tysięczny raz...

miałeś tyle czasu żeby do mnie... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

miałeś tyle czasu żeby do mnie wrócić. nie szukałam tego ' lepszego ' dając Ci tym samym szanse . wszystkich innych trzymałam na dystansie . widocznie nie dostrzegłeś tego w tamtej chwili. teraz to panu już podziękujemy .. neeext ! teksty miałeś tyle czasu żeby do mnie wrócić. nie szukałam tego ' lepszego ' dając Ci tym samym szanse . wszystkich innych trzymałam na dystansie . widocznie nie dostrzegłeś tego w tamtej chwili. teraz to panu już podziękujemy .. neeext ! opisy miałeś tyle czasu żeby do mnie wrócić. nie szukałam tego ' lepszego ' dając Ci tym samym szanse . wszystkich innych trzymałam na dystansie . widocznie nie dostrzegłeś tego w tamtej chwili. teraz to panu już podziękujemy .. neeext !

Są chwile w życiu  kiedy znajdujemy... teksty

kika9385 dodano: 22 września 2009

Są chwile w życiu, kiedy znajdujemy się na rozdrożach. Przestraszeni, zmieszani, Bez żadnej mapy. Decyzje, jakie podejmujemy w tych chwilach, Mogą wpłynąć na całe nasze życie. Oczywiście, kiedy stajemy naprzeciw nieznanemu... Większość z nas woli odwrócić się i cofnąć. Ale czasami,ludzie dążą do czegoś lepszego... ...czegoś, co znajduje się poza bólem samotności... ...i poza męstwem i odwagą, żeby kogoś do siebie dopuścić... Czegoś poza ciszą trwania w marzeniu. Bo tylko wtedy, gdy zostaniesz poddany próbie Odkryjesz kim naprawdę jesteś. I tylko wtedy, gdy zostaniesz poddany próbie, odkryjesz kim możesz być. Osoba, którą chcesz być istnieje, Gdzieś po drugiej stronie ciężkiej pracy,wiary i zaufania... ...i poza bólem serca i strachem przed tym, co przynoszą kłamstwa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV