głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kika9385 Nie wiem co się ze mną dzieje.. jednego dnia nie chcę cię wiecej widzieć i chcę zapomnieć o tobie.. o twoich oczach i uśmiechu.. a już nastepnego chciałabym cie

kika9385

kika9385.moblo.pl
Nie wiem co się ze mną dzieje.. jednego dnia nie chcę cię wiecej widzieć i chcę zapomnieć o tobie.. o twoich oczach i uśmiechu.. a już nastepnego chciałabym cie widzi
Nie wiem co się ze mną dzieje..... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

Nie wiem, co się ze mną dzieje.. jednego dnia nie chcę cię wiecej widzieć i chcę zapomnieć o tobie.. o twoich oczach i uśmiechu.. a już nastepnego, chciałabym cie widzieć cały czas i patrzeć gdy patrzysz.. i być tam gdzie ty.. choć wiem że to nie ma sensu bo masz kogoś.. ale chyba warto mieć nadzieje.. żyć dzięki wierze w to że może kiedyś, gdzieś, ja i ty..

wiesz co? nie ważne że w ogóle... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

wiesz co? nie ważne, że w ogóle cię nie obchodzę i że masz w dupie moje uczucia.. chce ci powiedzieć, że zawsze, bez względu na sytuacje będę cię kochała.. twoje oczy, włosy, uśmiech, a nawet twoją gitarę.. bo nie pozwalasz mi o sobie zapomnieć, odkochać się, a teraz jest już za późno.. a wszystko przez te twoje zielone oczy i niewinne spojrzenia, nie wiem czy ty to robisz specjalnie, nie obchodzi mnie to ważne że dzięki temu choć przez ułamek sekundy mogę czuć się szczęśliwa..

Myślisz że jesteś z nią... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

Myślisz, że jesteś z nią szcześliwy, a skąd wiesz jakby ci było ze mną? Może ja sprawiłabym, że byłbyś najszczęśliwszy na świecie.. Nie chcesz się przekonać?

nawet nie wiesz jak bardzo boli mnie... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

nawet nie wiesz, jak bardzo boli mnie serce gdy przytulasz ją i jeszcze patrzysz, czy to widze.. robisz to specjalnie.? już lepiej mnie dobij, a nie torturuj!

Nie ma nic bardziej niesprawiedliwego... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

Nie ma nic bardziej niesprawiedliwego niż nieodwzajemniona tęsknota. To nawet gorsze niż nieodwzajemniona miłość.

dziś zrozumiałam że moja... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

dziś zrozumiałam, że moja miłość do ciebie jest bezsensowna, odkryłam, że nigdy choć nie wiem jakbym tego bardzo chciała nie będziemy razem, i chyba wiedziałam to już od dawna, od wtedy kiedy dowiedziałeś się co czuje, od tego momentu wiedziałam, że nigdy nic z tego nie będzie, ale mimo to gdzieś w środku czuję plącą iskierkę nadziei, która nie chce zgasnąć.. a każde twe ukradkowe spojrzenie rozpala ją jeszcze mocniej..

pustka wywołana nagłym... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

pustka wywołana nagłym uświadomieniem sobie stanu swojego cholernego serca

 Najgorzej boli jak rozmawiasz ze... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

` Najgorzej boli jak rozmawiasz ze mną... Najgorzej boli jak uśmiechasz się do mnie... Najgorzej boli jak spędzamy razem czas... bo wiem, ze nigdy Twoja nie będe.. Jednak najbardziej pali mnie w sercu , kiedy nawet nie zwracasz na mnie uwagi `

 I mówi że on jej nie obchodzi... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

` I mówi, że on jej nie obchodzi, ze nie chce go znać, ale jej oczy mówią coś zupełnie innego... `

To będzie ktoś kto poda mi kredki... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

To będzie ktoś, kto poda mi kredki kiedy będę miała ołówek. Zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. Nie będzie pytał, bo będzie wiedział. Sprawi, że wiatr będzie miał zapach bryzy. Przejdzie ze mną na czerwonym świetle. Pojawi sie nagle. Założy dwie inne skarpetki i tego nie zauważy. Powie mi w ostatniej chwili: 'Uważaj! Kałuża'. Nadąży za mną do tramwaju. Odpowie równo ze mną na zadane pytanie. A co najważniejsze będzie mnie kochał .

 ...Być może któregoś dnia... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

" ...Być może któregoś dnia obudzisz się tęskniąc za mną.. i zrozumiesz ile dla Ciebie znaczę .. Lecz wtedy ja , obudzę się tęskniąc za kimś kto nie potrzebował aż tyle czasu, aby to zrozumieć ....."

kochać to także umieć się... teksty

kika9385 dodano: 5 października 2009

kochać, to także umieć się rozstać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV