głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Niebo czy piekło?   Tak.   Jesteś... teksty

katarzyna87 dodano: 10 stycznia 2016

Niebo czy piekło? - Tak. - Jesteś tu dla mnie. - Tak. - Nie! Nie jesteś tu dla mnie. Jesteś tu po mnie. - Tak bardzo Cię kocham. Tak bardzo Cię kocham, że kiedy zdecydowałem się wrócić, myślałem... że jesteś moim Niebem. Ale możliwe... że to ja jestem Twoim Piekłem

Czekała na niego w umówionym... teksty

katarzyna87 dodano: 10 stycznia 2016

Czekała na niego w umówionym miejscu. Nie wiedziała dlaczego tak nalegał na ten spacer, ale jak zawsze się zgodziła. Wiedziała że znowu popełnia te same błędy, które doprowadziły jej pierwszy związek do ruiny. Chciała żeby tym razem było inaczej jednak nie potrafiła się powstrzymać. Nagle ujrzała swojego byłego. Uśmiech mimowolnie pojawił się na jej twarzy. On też ją zauważył, podszedł do niej i zapytał co tu robi. - Umówiłam się ze znajomym, właśnie na niego czekam. A ty? - Ja też przyszedłem spotkać się z przyjaciółką. Popatrz jaki zbieg okoliczności. - odpowiedział. Nagle ich rozmowę przerwał dźwięk przychodzących smsów, oboje równocześnie wyjęli telefony " Przepraszam, że trochę Cię okłamałem, mam nadzieję, że mi wybaczysz. Bawcie się dobrze." - przeczytała treść wiadomości od przyjaciela, a patrząc na minę swojego ex zrozumiała, że jego sms musiał mieć podobną treść. Popatrzyli na siebie, uśmiechnęli się i ruszyli leśną ścieżką przed siebie...

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny, nie zapomnisz go. I nieważne czy to był kochanek, czy przyjaciel czy chomik.

Jesteś cwelem  jesteś zerem... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

Jesteś cwelem, jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim, jesteś ciotą i po prostu idiotą. Jesteś fiutem, jesteś szczylem, imbecylem i debilem. Jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny. Intelektem też nie grzeszysz, Twoje ego oczy cieszy. Jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim, co zrobiłeś, dojdź do wniosku – jak Ty żyjesz?! Tylu ludzie okłamałeś, sam się również oszukałeś. Jednak przyznać chyba muszę, że uczucia w sobie duszę. I to tylko moja wina, pokochałam skurwysyna.

Możesz spotkać ludzi lepszych ode... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

Możesz spotkać ludzi lepszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja, ale jest jedna rzecz, którą chcę Ci powiedzieć. Zawsze będę dla Ciebie, kiedy oni Cię zostawią.

Oszukasz mnie  ale nie oszukasz zasad... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

Oszukasz mnie, ale nie oszukasz zasad, nie przepraszaj, zdrajcom się nie wybacza.

Chłopak zawsze znajdzie czas dla... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

Chłopak zawsze znajdzie czas dla dziewczyny, na której mu zależy…jeśli naprawdę mu zależy.

Jak to dobrze  że serce potrafi... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

Jak to dobrze, że serce potrafi przyjąć do siebie inną osobę.Jak dobrze, że potrafi oczyścić się z jednych uczuć, owinąć obojętnością, a później otworzyć drzwi dla kogoś innego Tak dobrze znowu poczuć te delikatne, aczkolwiek stanowcze drgniecia serducha, tak wspaniale móc skupić się na tworzeniu szczęśliwych scenariuszy i zasypianiu z uśmiechem na twarzy. Bałam się, ze będę jednorazowa, że już nigdy tego nie poczuję, ale trafiając na odpowiednią osobę uświadamiamy sobie, że życie nie polega jedynie na złych momentach, że nasza karta w każdej chwili może się odwrócić. Moja powoli się odwraca , a ja mam nadzieję, ze to co najgorsze już dawno za mną.

„Mój czas jeszcze nie przeminął... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

„Mój czas jeszcze nie przeminął, miłość w nas więc ze mną chodź i proszę Cię, uśmiechnij się dla mnie. Nasz czar jeszcze nie przeminął ze mną chodź i kupmy tanie wino, póki miłość w nas to nasz czas.”

Zacznijmy doceniać tych  którzy... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

Zacznijmy doceniać tych, którzy towarzyszą nam w tej wędrówce. Nie rańmy bliskich nam osób. Spostrzegamy ile ktoś dla nas znaczy dopiero wtedy gdy jesteśmy na granicy utraty tych osób. Podziękujcie przyjaciołom za to, że są z Wami. Pocałujcie swoja drugą połówkę i pokażcie jej ile dla Was znaczy. Małe, ciche, niezauważalne gesty, które czynią ten świat ludzkim.

Już nawet nie czekam. Pogodziłam... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

Już nawet nie czekam. Pogodziłam się z faktem, że po prostu Cię nie ma.

To co jest przyczyną Twoich... teksty

katarzyna87 dodano: 9 stycznia 2016

To co jest przyczyną Twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem Twoich największych radości.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV