głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kasiuuniaaa Muszę godzić się nieustannie z własnym buntem rozgniewanym sercem okaleczonym ciałem chorą duszą samotnymi powrotami. Trzeba się z tym pogodzić bo nie ma innej

kasiuuniaaa

kasiuuniaaa.moblo.pl
Muszę godzić się nieustannie z własnym buntem rozgniewanym sercem okaleczonym ciałem chorą duszą samotnymi powrotami. Trzeba się z tym pogodzić bo nie ma innej dr
Muszę godzić się nieustannie z... teksty

kasiuuniaaa dodano: 10 października 2011

Muszę godzić się nieustannie z własnym buntem, rozgniewanym sercem, okaleczonym ciałem, chorą duszą, samotnymi powrotami. Trzeba się z tym pogodzić, bo nie ma innej drogi.

Rób ten cholerny bałagan w moim... teksty

kasiuuniaaa dodano: 10 października 2011

Rób ten cholerny bałagan w moim życiu, bądź przyczyną moich łez, wypalanych papierosów, rób co tylko chcesz - ale bądź przy mnie.

Wyglądała pięknie jak nigdy... teksty

kasiuuniaaa dodano: 10 października 2011

Wyglądała pięknie jak nigdy, podeszła do niego i usiadła na kolanach. Przejechała dłonią po jego twarzy i z słodkim uśmiechem wypowiedziała jedno, magiczne słowo `Wypierdalaj`.

Lubię noc. Wtedy wszystko układa... teksty

kasiuuniaaa dodano: 10 października 2011

Lubię noc. Wtedy wszystko układa się po mojej myśli. Tak jak ja chcę i jak sobie wymarzę.

Przestań się oszukiwać dziewczyno.... teksty

kasiuuniaaa dodano: 4 października 2011

Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu na prawdę zależało, to znalazłby sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Widocznie szuka sto powodów, dla których "nie moze" się odezwać..

Unikaj mnie  proszę Cię bardzo.... teksty

kasiuuniaaa dodano: 4 października 2011

Unikaj mnie, proszę Cię bardzo. Tylko, żeby potem nie żałował .

Niezdarnie siadła na parapecie... teksty

kasiuuniaaa dodano: 4 października 2011

Niezdarnie siadła na parapecie, wystawiając nogi za okno. Machała nimi beztrosko, nie zważając na fakt, że znajduje się na dwudziestym piętrze. Przecież kazał jej być dzielną .

ludzie sięgają po nałogi  bo chcą... teksty

kasiuuniaaa dodano: 2 października 2011

ludzie sięgają po nałogi, bo chcą zasmakować czegoś nowego. myślą, że to im pomoże. że dzięki temu zapomną. nawet na chwile, ale zapomną. zaczynają mieć coraz więcej problemów, a także nałogów. teraz ja mam problem. tyle że mi nie jest sięgać po nałogi typu fajki, alkohol. ja po prostu potrzebuję twojej obecności. żebyś tu był, przytulił i powiedział 'wszystko będzie dobrze' nawet jeśli nie będzie. i wiesz? problem się rozwiąże, bo właśnie Cię potrzebuję ♥ :(

Brakuje mi Twojej Bliskości .♥ teksty

kasiuuniaaa dodano: 2 października 2011

Brakuje mi Twojej Bliskości .♥

Pozwól mi proszę nazwać Twym... teksty

kasiuuniaaa dodano: 2 października 2011

Pozwól mi proszę nazwać Twym imieniem mój cały świat :*

zauważyłam  że dużo ludzi jest... teksty

kasiuuniaaa dodano: 25 września 2011

zauważyłam, że dużo ludzi jest teraz w związku na odległość. taki związek jest cholernie trudny. wiem to, bo sama w nim aktualnie jestem. ale nie załamujmy się. prawdziwa miłość przetrwa wszystko, bo w niej nie liczy się to co dzieli dwojga ludzi, tylko to co ich łączy. a łączy miłość. skoro prawdziwa, to ona przetrwa. w związku na odległość liczy się przede wszystkim zaufanie. jest ono niezbędne. ufasz mu/jej ? to dobrze. nie przestawaj, bo zjebiesz sprawę. co chcę przekazać pisząc to wszystko? chcę przekazać wam, że trzymam kciuki za każdy taki związek. wierzę, że damy radę, kochani ♥

Chodź uciekniemy stąd. Od tej... teksty

kasiuuniaaa dodano: 25 września 2011

Chodź uciekniemy stąd. Od tej szarej rzeczywistości, która nie daje nam być razem. Pokonamy ją, będziemy silniejsi pokażemy jej dlaczego słowo "my" składa się właśnie z dwóch liter.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV