głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kasia6191 Trzeba coś stracić by coś docenić Żeby odzyskać trzeba sie zmienić. znów nie śpię bo z Tobą piszę jak nie pisze to też nie śpię bo albo o Tobie myślę albo widzę

kasia6191

kasia6191.moblo.pl
Trzeba coś stracić by coś docenić Żeby odzyskać trzeba sie zmienić.
Trzeba coś stracić by coś docenić... teksty

kasia6191 dodano: 7 listopada 2014

Trzeba coś stracić by coś docenić Żeby odzyskać trzeba sie zmienić.

znów nie śpię  bo z Tobą piszę... teksty

kasia6191 dodano: 7 listopada 2014

znów nie śpię, bo z Tobą piszę, jak nie pisze to też nie śpię, bo albo o Tobie myślę, albo widzę Ciebie we śnie,

Już nie czuję nic  nawet nie jest... teksty

kasia6191 dodano: 7 listopada 2014

Już nie czuję nic, nawet nie jest mi z tym smutno. Kiedy powiesz mi, że cierpisz, ja odpowiem "Kurwa, trudno.."

“Właśnie to boli najbardziej... teksty

kasia6191 dodano: 7 listopada 2014

“Właśnie to boli najbardziej kiedy czekasz na cos co moze sie nie wydarzyć,i moze właśnie to nas zabija nadzieja..”

“Już nigdy więcej nie zawrócę... teksty

kasia6191 dodano: 7 listopada 2014

“Już nigdy więcej nie zawrócę będę za tobą nawet gdy pójdziesz To właśnie dzisiaj nazwę cię tchórzem odwróć się teraz i zostań na dłużej”

coraz rzadziej mamy dziury w... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

coraz rzadziej mamy dziury w kieszeniach. coraz częściej w sercach

 Nie wiem jak ci to powiedzieć  mam... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

"Nie wiem jak ci to powiedzieć, mam zawiązane usta, Nienastrojone serce, dlatego weź je ustaw.."

”..Jest wyjątkowy. Bardzo dobrze... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

”..Jest wyjątkowy. Bardzo dobrze się z nim dogaduje, zajebiście spędza mi się z nim czas. Często mu teraz odwala ale stara się to ogarnąć teraz bo wie w jakiej jestem sytuacji. Bardzo się o mnie martwi i troszczy…Dla mnie jest idealny. Wytrzymuje ze mną mimo moich wkurzających humorków, mimo tego, że bardzo niekiedy go obrażam. Ogólnie to dzięki niemu jestem uśmiechnięta. Nie wiem jak on to robi, że nawet gdy jest źle pojawia się uśmiech na twarzy. Na prawdę nie wiem co bym bez niego zrobiła. Bardzo Go kocham i nie chcę go stracić

potrzebuję Cię tak mocno  tak... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

potrzebuję Cię tak mocno, tak bardzo, cholernie. musisz tu być i utwierdzać mnie w przekonaniu, że jednak to ja jestem najważniejsza, że to za mną tęsknisz każdego wieczoru i myślisz przed snem. muszę wiedzieć, że to co jest między nami, jest naprawdę, że nie jest zwykłą ściema, że jednak naprawdę mnie kochasz i potrzebujesz. bo wiesz. ja tak ogromnie Cię uwielbiam. ponad życie. najmocniej jak potrafię.

czuję się tak  jakbyś mnie... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

czuję się tak, jakbyś mnie torturował. nie mówię tutaj o przemocy, czy torturach słownych. ja przeżywam tortury z tęsknoty za Tobą. nie radzę sobie z samą sobą, a co najgorszej, odrzucam pomoc najbliższych. odsunęłam się od otaczających mnie ludzi. robiłam to dla Ciebie, a teraz? oni odeszli, Ty byłeś wytworem mojej wyobraźni, utknąłeś gdzieś w zakamarkach mojej duszy i nie możesz stamtąd uciec. a może po prostu ja nie chcę Cię stamtąd wyrzucić? po pewnym czasie można się przyzwyczaić do tego mętliku, który otacza całe moje ciało, ale rozsypuję się wiesz? topię się w nawale wspomnień po Tobie. przygniata mnie ogromny ciężar, gdy przypominam sobie wszystkie razem spędzone chwile. nie daję rady.

może to nie jest to. może nie... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

może to nie jest to. może nie jestem jeszcze na to gotowa, ale chcę się przekonać, czy naprawdę jesteśmy dla siebie. zauroczyłeś mnie swoją barwną osobowością. znamy się tak krótko, a rozmawiamy jak dobrzy kumple. siedzimy ze sobą godzinami i nie kończą nam się tematy. jesteś tylko dla mnie, obejmujesz mnie w talii i muskasz delikatnie w szyję. czuję jak przechodzą mnie dreszcze, odwracam się mimowolnie i zatapiam usta w namiętnym pocałunku. zaangażowałam się, lecz teraz wiem jedno - nie mogę Cię stracić.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV