głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kasia6191 “Już nigdy więcej nie zawrócę będę za tobą nawet gdy pójdziesz To właśnie dzisiaj nazwę cię tchórzem odwróć się teraz i zostań na dłużej” coraz rzadziej mamy dz

kasia6191

kasia6191.moblo.pl
“Już nigdy więcej nie zawrócę będę za tobą nawet gdy pójdziesz To właśnie dzisiaj nazwę cię tchórzem odwróć się teraz i zostań na dłużej”
“Już nigdy więcej nie zawrócę... teksty

kasia6191 dodano: 7 listopada 2014

“Już nigdy więcej nie zawrócę będę za tobą nawet gdy pójdziesz To właśnie dzisiaj nazwę cię tchórzem odwróć się teraz i zostań na dłużej”

coraz rzadziej mamy dziury w... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

coraz rzadziej mamy dziury w kieszeniach. coraz częściej w sercach

 Nie wiem jak ci to powiedzieć  mam... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

"Nie wiem jak ci to powiedzieć, mam zawiązane usta, Nienastrojone serce, dlatego weź je ustaw.."

”..Jest wyjątkowy. Bardzo dobrze... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

”..Jest wyjątkowy. Bardzo dobrze się z nim dogaduje, zajebiście spędza mi się z nim czas. Często mu teraz odwala ale stara się to ogarnąć teraz bo wie w jakiej jestem sytuacji. Bardzo się o mnie martwi i troszczy…Dla mnie jest idealny. Wytrzymuje ze mną mimo moich wkurzających humorków, mimo tego, że bardzo niekiedy go obrażam. Ogólnie to dzięki niemu jestem uśmiechnięta. Nie wiem jak on to robi, że nawet gdy jest źle pojawia się uśmiech na twarzy. Na prawdę nie wiem co bym bez niego zrobiła. Bardzo Go kocham i nie chcę go stracić

potrzebuję Cię tak mocno  tak... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

potrzebuję Cię tak mocno, tak bardzo, cholernie. musisz tu być i utwierdzać mnie w przekonaniu, że jednak to ja jestem najważniejsza, że to za mną tęsknisz każdego wieczoru i myślisz przed snem. muszę wiedzieć, że to co jest między nami, jest naprawdę, że nie jest zwykłą ściema, że jednak naprawdę mnie kochasz i potrzebujesz. bo wiesz. ja tak ogromnie Cię uwielbiam. ponad życie. najmocniej jak potrafię.

czuję się tak  jakbyś mnie... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

czuję się tak, jakbyś mnie torturował. nie mówię tutaj o przemocy, czy torturach słownych. ja przeżywam tortury z tęsknoty za Tobą. nie radzę sobie z samą sobą, a co najgorszej, odrzucam pomoc najbliższych. odsunęłam się od otaczających mnie ludzi. robiłam to dla Ciebie, a teraz? oni odeszli, Ty byłeś wytworem mojej wyobraźni, utknąłeś gdzieś w zakamarkach mojej duszy i nie możesz stamtąd uciec. a może po prostu ja nie chcę Cię stamtąd wyrzucić? po pewnym czasie można się przyzwyczaić do tego mętliku, który otacza całe moje ciało, ale rozsypuję się wiesz? topię się w nawale wspomnień po Tobie. przygniata mnie ogromny ciężar, gdy przypominam sobie wszystkie razem spędzone chwile. nie daję rady.

może to nie jest to. może nie... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

może to nie jest to. może nie jestem jeszcze na to gotowa, ale chcę się przekonać, czy naprawdę jesteśmy dla siebie. zauroczyłeś mnie swoją barwną osobowością. znamy się tak krótko, a rozmawiamy jak dobrzy kumple. siedzimy ze sobą godzinami i nie kończą nam się tematy. jesteś tylko dla mnie, obejmujesz mnie w talii i muskasz delikatnie w szyję. czuję jak przechodzą mnie dreszcze, odwracam się mimowolnie i zatapiam usta w namiętnym pocałunku. zaangażowałam się, lecz teraz wiem jedno - nie mogę Cię stracić.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

“Poniedziałek bez Ciebie  Wtorek... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

“Poniedziałek bez Ciebie Wtorek bez Ciebie Środa bez Ciebie Czwartek bez Ciebie Piątek bez Ciebie Sobota bez Ciebie Niedziela bez Ciebie Dobrze, że tydzień ma Tylko siedem dni.”

Gdy patrzę w Twoje oczy wiem  że... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

Gdy patrzę w Twoje oczy wiem, że nie chcę już niczego szukać

Naprawdę cieszę się  że widzę... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

Naprawdę cieszę się, że widzę Ciebie znów, choć Było tyle ciężkich chwil, tyle niepotrzebnych słów

Patrząc na to wszystko z boku... teksty

kasia6191 dodano: 2 listopada 2014

Patrząc na to wszystko z boku uświadamiamy sobie, że tak naprawdę nigdy nie było lepiej. Poprostu teraz mega nam to przeszkadza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV