głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karolsha Ale staram się podążać drogą swą nieważne czy ta droga biegnie z prądem czy pod prąd i choćby miała doprowadzić mnie daleko stąd ja wiem ile nauki mi przynosi k

karolsha

karolsha.moblo.pl
Ale staram się podążać drogą swą nieważne czy ta droga biegnie z prądem czy pod prąd i choćby miała doprowadzić mnie daleko stąd ja wiem ile nauki mi przynosi każ
Ale staram się podążać drogą... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Ale staram się podążać drogą swą nieważne, czy ta droga biegnie z prądem, czy pod prąd i choćby miała doprowadzić mnie daleko stąd ja wiem, ile nauki mi przynosi każdy błąd im większe zakręty, tym doświadczeń zbieram więcej im więcej doświadczeń, tym wyższe zajmuje miejsce zawsze słucham tego co mi podpowiada serce tak, ono wie lepiej, ono zawsze jest mądrzejsze.

Całymi dniami myślę o tym  jak... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Całymi dniami myślę o tym, jak żyć, całymi dniami myślę, czy mieć czy być, całymi dniami myślę dokąd mam pójść, pod własny adres śle setki próśb, kiedy ktoś mówi, ja zamieniam się w słuch, wciąż obmyślam każdy następny ruch, i tylko jedną rzecz dzisiaj wiem, że nic nie wiem i to nie zmienia się.

Nie będę chłopcem na posyłki i... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Nie będę chłopcem na posyłki i udzielał wam pożyczek, bo jakoś wy mnie nie słyszycie, kiedy krzyczę. Kiedy mam problem, mam muzykę, pokój i komórkę, w sercu mam miłość, w kieszeni pustkę, w głowie burdel.

Ktoś mówi  że się zmieniłem na... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Ktoś mówi, że się zmieniłem na to lepsze, ale dusi mnie powietrze i dołuje ta przestrzeń. Już nie chcę słuchać dobrych rad i poleceń, coś się ze mną stało, a co? nie wiem.

Wiem  że życie to nie złoto i w... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Wiem, że życie to nie złoto i w nim nie ma próby. Wolę szczere, brudne uczucie jak żelazo, a nie sztuczne jak tombak i ściemniać, że się udało i ze smutną twarzą śmigać w nocy po klubach, wciągać i mówić, że wóda to najlepsza dupa.

Pozwól naprawić mi to  co we mnie... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Pozwól naprawić mi to, co we mnie zepsute, a będę Twój, kiedy tylko pokonam smutek.

Nie jestem pewny czy wiesz  o co mi... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Nie jestem pewny czy wiesz, o co mi chodzi, gdy mowie, że potrzebuje kilku godzin, bo chyba się gubię. Jeśli nie - to trudno, po prostu mi uwierz, że siedzę cicho, bo widocznie czasem tak lubię.

Zadzwoń do mnie rano  ale proszę... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Zadzwoń do mnie rano, ale proszę zrozum najpierw, że moje życie to chaos i pasmo zmartwień.

Nigdy nie mów mi  że noszę wciąż... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Nigdy nie mów mi, że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.

Kolor życiu dają te drugie połowy... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Kolor życiu dają te drugie połowy albo dziecko, a nas monochromatyzm wykończy przed trzydziestką, wiem o wielu błędach i żałuje dziś mocno, że życie to nie Word i nie podkreśla na bieżąco ich.

Ciągle mokną te ulice w deszczu... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Ciągle mokną te ulice w deszczu łez, myśląc o szczęściu, które dziś podobno gdzieś tu jest, podobno,ale nie wyniosłem nic z tej lekcji, moje życie to instrukcja jak upaść bez koneksji.

Wartości wypisane w sercu miej  nie... teksty

karolsha dodano: 15 stycznia 2013

Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach, mądrość z duszy czerp, nie tylko z podwórka, nie bądź pizda, trzeba liznąć trochę życia, ale do tego lizania się za bardzo nie przyzwyczaj.

Poprzednia 49 50 51 52
53
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV