głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karmelowa1616 jak tu zapomnieć skoro łączy nas tyle pięknych wspomnień? skoro ty siedzisz w domu i ja siedzę w domu po co marnować dwa domy? nie możemy posiedzieć w jednym gł

karmelowa1616

karmelowa1616.moblo.pl
jak tu zapomnieć skoro łączy nas tyle pięknych wspomnień?
jak tu zapomnieć  skoro łączy nas... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

jak tu zapomnieć, skoro łączy nas tyle pięknych wspomnień?

skoro ty siedzisz w domu i ja siedzę... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

skoro ty siedzisz w domu i ja siedzę w domu, po co marnować dwa domy? nie możemy posiedzieć w jednym

głupi jak cholera  a pocieszny jak... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

głupi jak cholera, a pocieszny jak idiota.

Postanowiłam sobie  ze już nigdy... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

Postanowiłam sobie, ze już nigdy więcej. Nigdy więcej zerknięć w jego stronę. Nigdy więcej odwzajemnienia jego uśmiechu. Nigdy więcej dania mu do zrozumienia, że cokolwiek czuje. Nigdy więcej czekania na jego słowa. Nigdy więcej słuchania ich. Trwałam w tym przez całe samotne pół dnia. Aż do momentu wejścia tam. Aż do momentu, gdy poczułam zapach jego koszuli. Moje postanowienia zaczęły maleć, kruszyć się, topnieć, a ja w końcu zupełnie z nich odarta, wiedziałam, że zbliża się kolejny przypływ bezsilności wobec niego. Moja kolejna porażka i powód do bólu.

przez cebulę lecą łzy  a płacze... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

przez cebulę lecą łzy, a płacze się przez ciebie.

powiedz mi  dlaczego jesteś taki... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

powiedz mi, dlaczego jesteś taki głupi i kochasz dziewczynę która się tobą bawi ? dlaczego nie zakochasz się we mnie ? bo wiesz, ja już cię kocham..

podobno pasowaliśmy do siebie. teraz... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

podobno pasowaliśmy do siebie. teraz moja tęsknota nie pasuje do twojej obojętności.

nie martw się  nie powiem nikomu że... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

nie martw się, nie powiem nikomu że trzymasz mnie za rękę.

poniedziałek bez ciebie  wtorek bez... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

poniedziałek bez ciebie, wtorek bez ciebie, środa bez ciebie, czwartek bez ciebie, piątek bez ciebie, sobota bez ciebie, niedziela bez ciebie. dobrze, że tydzień ma tylko siedem dni.

Była szczęśliwa  zakochana  żyła... teksty

karmelowa1616 dodano: 26 kwietnia 2011

Była szczęśliwa, zakochana, żyła w swoim własnym świecie, nie obchodziły ją szepty i rady innych ludzi, cieszyła się tym co miała, każdą chwilą spędzoną w jego ramionach, myślała, że kolorowe flamastry na zawsze zostaną kolorowe i nigdy, przenigdy nie wyblakną. Kiedy zrozumiała prawdziwy sens tego wszystkiego, co było dla niej szczęściem, kiedy prawda okazała się blefem, zrozumiała, że nawet "Perwoll" do odnawiania kolorów tutaj nie pomoże.

genialne     teksty karmelowa1616 dodał komentarz: genialne ; ) do wpisu 25 kwietnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć