głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karmelek_ Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jes

karmelek_

karmelek_.moblo.pl
Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mn
Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

karmelek_ dodano: 6 lipca 2011

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko, dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

karmelek_ dodano: 6 lipca 2011

skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

A co zrobisz jak będzie chciał... teksty

karmelek_ dodano: 6 lipca 2011

A co zrobisz jak będzie chciał wrócić ? - Wezmę nóż i go zabiję. - A pomoże ci to ? -Nie, ale przynajmniej więcej nie spierdoli mi życia

Wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

karmelek_ dodano: 6 lipca 2011

Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

Odrobina Twojej miłości  której... teksty

karmelek_ dodano: 6 lipca 2011

Odrobina Twojej miłości, której potrzebuję jak powietrza.

Trudno było stłumić żar ust  gdy... teksty

karmelek_ dodano: 6 lipca 2011

Trudno było stłumić żar ust, gdy w głowie szumiało od wódki.

narkotyki  alkohol  papierosy  seks... teksty

karmelek_ dodano: 6 lipca 2011

narkotyki, alkohol, papierosy, seks to próba zapomnienia o tym co boli a tym co boli jest bezsens codziennego zycia. a tym sensem kiedys byłes Ty.

taaa najlepiej siedziec w domu i... teksty

karmelek_ dodano: 6 lipca 2011

taaa najlepiej siedziec w domu i narzekac na cały swiat majac pretensje o garbatego żę ma proste dzieci. ;D

 Kocham Cię !   Mówiłaś coś ? Bo... teksty

karmelek_ dodano: 29 czerwca 2011

-Kocham Cię ! - Mówiłaś coś ? Bo nie słyszałem jestem teraz tak zamyślony. Wiesz poznałem nową dziewczyne. Mówię Ci jest naprawdę wyjątkowa. A więc co mówiłaś? - No że ładna pogoda. - Faktycznie. Tak więc chyba sie zakochałem. - Yyy. Życze wam szczęścia. -Dziękuje. Ty płaczesz? - Nie poprostu coś mi wpadło do oka. -Aha.

rozum? hmm. świetna rzecz tylko... teksty

karmelek_ dodano: 29 czerwca 2011

rozum? hmm. świetna rzecz tylko najpierw trzeba go mieć.

zabawiłeś sie mna ? nie no spk.... teksty

karmelek_ dodano: 28 czerwca 2011

zabawiłeś sie mna ? nie no spk. Pocierpiałam, popłakałam i już dość. Teraz ja na twoich oczach sie zabawie. Ha ! Zobaczysz jak. Mmrr. słodkiego masz kumplaa .

Może jestem inna ale wolę w... teksty

karmelek_ dodano: 27 czerwca 2011

Może jestem inna ale wolę w piątkowy wieczór z paczką chipsów oglądać poraz setny 'Epoke Lodowcową" emocjonując się , ze Sid znalazl mleczyk.. a nie latać z gołą dupą po imprezach i dawać dupy chłopakom przy kasie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV