głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karcia.n co jeszcze musi sie stać żebyś zaczął mnie doceniać..? Szkoda że jutro nie będzie smakować już jak dziś.. Po troszeczce brakować mi będzie Twego uśmiechu. Nie z

karcia.n

karcia.n.moblo.pl
co jeszcze musi sie stać żebyś zaczął mnie doceniać..?
co jeszcze musi sie stać żebyś... teksty

karcia.n dodano: 5 sierpnia 2010

co jeszcze musi sie stać żebyś zaczął mnie doceniać..?

 Szkoda  że jutro nie będzie... teksty

karcia.n dodano: 4 sierpnia 2010

"Szkoda ,że jutro nie będzie smakować już jak dziś.. Po troszeczce,brakować mi będzie Twego uśmiechu. Nie zastanie mnie spokój. Pomimo braku kawałka Ciebie..będe nadal jeść tą samą łyżeczką.. Nie będzie Cię jednak w tych samych kroplach. Nie będzie w zapachu mej bluzy. W cichych odgłosach maleńkiego skowronka. I wielkiej burzy. Nie będzie Cię ,kiedy się obudze i gdy zamkne oczy. Żyje nadzieją, być może.. To ,że coś gaśnie nie oznacza,że już nigdy nie zapłonie(..)

I kiedy przyjdzie czas odbyć... teksty

karcia.n dodano: 30 lipca 2010

I kiedy przyjdzie czas odbyć ostatnią podróż bedę myslała o tobie..

I możesz ją całować.mówić jej... teksty

karcia.n dodano: 30 lipca 2010

I możesz ją całować.mówić jej jak bardzo jest ważna.jak ją kochasz.mozecie planować przyszłośc.i możesz razem z nią chodzic za rekę.możecie siedzieć na hustawce.alee to ja istnieje obok Ciebie..

 Dobrze że nie wiesz co u mnie bo... teksty

karcia.n dodano: 29 lipca 2010

"Dobrze że nie wiesz co u mnie bo pekło by ci serce.."

chcę Ci tylko powiedzieć   nie... teksty

karcia.n dodano: 28 lipca 2010

chcę Ci tylko powiedzieć ; nie odchodź. Nie teraz, kiedy jesteś mi tak bardzo potrzebny, kiedy każdy kolejny dzień sprawia, że kocham Cię coraz mocniej, coraz większą częścią siebie, kiedy jesteś moim tlenem, moją radością, natchnieniem, motywacją do dalszej wędrówki, kiedy jesteś moim jedynym przyjacielem, kiedy tylko Ty potrafisz zatrzymać moje łzy i zamienić je na atak spontanicznego śmiechu, kiedy tylko Ty potrafisz pokazać mi drugą stronę medalu w każdej sytuacji, kiedy dzięki Tobie widzę ósmy kolor tęczy. Jednak jeżeli już decydujesz się odejść, to wiedz, że moja miłość będzie jeszcze większa, a tęsknota pożre mnie całą, bez skrupułów, a Ty zabierzesz cały mój świat ze sobą."

I to jak był z nią tuż... teksty

karcia.n dodano: 27 lipca 2010

I to jak był z nią tuż obok..oddał jej ulubiona bluzę..dotykał po brzuszku i mówił że jest niesamowicie ciepła..

I choć tak naprawde łaczyło nas... teksty

karcia.n dodano: 25 lipca 2010

I choć tak naprawde łaczyło nas tylko to co w sercu..gdy pytają o mnie denerwujesz sie i chcesz zmienic temat? niechcesz odpowiadac? boli...wiemm.. A pamietasz gdy napisałam Ci "powodzenia z nią..:)" nawet nie mialeś odwagi nic odpisać..ciekawe ktora jest dla Ciebie ważniejsza..wiemm mnie było trudniej zdobyć.

bd ładne.   teksty karcia.n dodał komentarz: bd ładne.;) do wpisu 25 lipca 2010
Chciałabym być twoją ulubioną... teksty

karcia.n dodano: 25 lipca 2010

Chciałabym być twoją ulubioną dziewczyną. Chciałabym, abyś myślał, że to ja jestem powodem dla którego żyjesz. Chciałabym, żeby mój uśmiech był twoim ulubionym.

no tak. w odpowiedzi na jej pytania... teksty

karcia.n dodano: 25 lipca 2010

no tak. w odpowiedzi na jej pytania, stałam się tylko troche bardziej milcząca. tylko troche bardziej ludzka....tylko swoja.

I kiedy jesteś na tym gadu a opis z... teksty

karcia.n dodano: 25 lipca 2010

I kiedy jesteś na tym gadu a opis z milionem gwiazdek i pustych słów jest skierowany do niej..przypomina mi się że kiedyś było tak dla mnie..i że po niej bedzie następa ..i bedą kolejne puste słowa..a ja tylko bede śmiała ci sie w twarz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV