głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamiliaaaa Środek wakacji czas leci. Człowiek się nawet nie zastanawia jak czas potrafi sprytnie uciekać. Pewnego dnia ten człowiek się ocknie i pomyśli czy ten czas nie b

kamiliaaaa

kamiliaaaa.moblo.pl
Środek wakacji czas leci. Człowiek się nawet nie zastanawia jak czas potrafi sprytnie uciekać. Pewnego dnia ten człowiek się ocknie i pomyśli czy ten czas nie był czase
Środek wakacji czas leci. Człowiek... teksty

kamiliaaaa dodano: 12 sierpnia 2016

Środek wakacji, czas leci. Człowiek się nawet nie zastanawia jak czas potrafi sprytnie uciekać. Pewnego dnia ten człowiek się ocknie i pomyśli, czy ten czas nie był czasem totalnie zmarnowanym. Pomyśl.

Robiąc pewne rzeczy w niedalekiej... teksty

kamiliaaaa dodano: 24 marca 2016

Robiąc pewne rzeczy w niedalekiej przeszłości, człowiek się nie zastanawia czy po ich dokonaniu nie zrobił cholernego błędu.... Mówiąc tutaj o rzeczach które w naszym życiu mogą zmienić wszystko... Nie chodzi tutaj o rzeczy materialne... Chodzi o ludzi, osoby które były lub są w naszym "małym świecie".. Lecz te osoby należy rozgraniczyć... To rozgraniczenie to jest pewna analiza której nigdy nikt nie będzie rozumieć, i nie znajdzie odpowiedniego algorytmu aby ją rozwiązać.. Jedynym współczynnikiem tego rozumienia jest czas... Czas w którym chcesz rozwiązać wszystko.. Tylko nie wiesz czy zrobisz to w poprawny sposób.. Najgorszy czas.. Kiedy Twój rozum zaczyna walkę z sercem i duszą i moralnością, honorem a na koniec.. Całym światem!

https: www.youtube.com... teksty

kamiliaaaa dodano: 24 marca 2016

https://www.youtube.com/watch?v=bM7SZ5SBzyY

Mów do mnie tak..  Jestem po to... teksty

kamiliaaaa dodano: 24 marca 2016

Mów do mnie tak.. - "Jestem po to, żebyś uwierzyła, że jeśli chcesz to możesz; po to, abyś wiedziała ile możesz dać mężczyźnie, że możesz go uszczęśliwić. I że Twoja siła się nie ulotniła. Jestem także po to by dać Ci dotyk, dobre słowo i może nie najgorszy seks. Żebyś na nowo odkryła, że ktoś Cię pożąda i komuś się podobasz. I jak już w to wszystko uwierzysz, jak się odbudujesz i pomyślisz, że jesteś otwarta na nową miłość, to ja zniknę. I kiedyś, za kila lat, gdy szczęśliwa będziesz mi wysyłać chyłkiem świąteczne pozdrowienia, będę wracał do naszych ukradzionych chwil smakując wspomnienie o Tobie. Czy to mało?" cyt.

 Ja jestem tylko na chwilę na... teksty

kamiliaaaa dodano: 24 marca 2016

"Ja jestem tylko na chwilę, na dzisiaj, nie na jutro czy na pojutrze. "

Weź się ocknij i od nowa zacznij... teksty

kamiliaaaa dodano: 29 grudnia 2015

Weź się ocknij i od nowa zacznij naszą znajomość.

Podczas gdy Ty ignorujesz Ją ktoś... teksty

kamiliaaaa dodano: 29 grudnia 2015

Podczas, gdy Ty ignorujesz Ją, ktoś inny poświęca Jej uwagę. Podczas, gdy dajesz Jej kolejne powody do zmartwień, ktoś inny Ją słucha. Podczas gdy Ty jesteś zbyt zajęty, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy Ty doprowadzasz Ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy Ty nie jesteś pewny, czy jeszcze Ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien. Nie myśl, że raz zdobyta będzie Twoja na zawsze. Bo jeśli uważasz że kobieta raz zdobyta jest na zawsze Twoja to możesz się kiedyś zdziwić. Dlatego zdobywaj Ją codziennie. [mr. G]

https: www.youtube.com... teksty

kamiliaaaa dodano: 15 grudnia 2015

https://www.youtube.com/watch?v=9KTHtc_fkAQ

 tak. Powtórzę.  mój pierwszy... teksty

kamiliaaaa dodano: 15 grudnia 2015

- tak. Powtórzę. - mój pierwszy post.. Nadal NIC w tym względzie się nie zmieniło. Nadal... - "Bo każde wspomnienie ma swoją melodię... "

Ciągniemy się na dno włóczymy... teksty

kamiliaaaa dodano: 15 grudnia 2015

Ciągniemy się na dno, włóczymy się po mieście.. Mam tego dosyć już!! Nie chcę już tak żyć Oszukuję znów tu sama siebie, że do Ciebie nie czuję już nic..

Rozbójnik Alibaba  Jan Borysewicz... teksty

kamiliaaaa dodano: 15 grudnia 2015

Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz ft. Bezczel - Zakazany owoc

K.J...... Porozmawiajmy o tym jak... teksty

kamiliaaaa dodano: 15 grudnia 2015

K.J...... Porozmawiajmy o tym jak ciężko jest zapomnieć tak.. Nawzajem o sobie, przyznaje się Tobie, Nie możemy żyć bez siebie, nie możemy razem być. Porąbane to pożądanie, prócz tego nie czuje do Ciebie tu nic. (chyba)..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV