głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamigirlsweet Nieważne ilu chłopaków spojrzy się na mnie nieważne ilu się podobam nieważne jak przystojni oni będą dla mnie najprzystojniejszym jest ON i chcę podobać się tyl

kamigirlsweet

kamigirlsweet.moblo.pl
Nieważne ilu chłopaków spojrzy się na mnie nieważne ilu się podobam nieważne jak przystojni oni będą dla mnie najprzystojniejszym jest ON i chcę podobać się tylko JEM
Nieważne ilu chłopaków spojrzy... teksty

kamigirlsweet dodano: 26 stycznia 2013

Nieważne ilu chłopaków spojrzy się na mnie, nieważne ilu się podobam, nieważne jak przystojni oni będą - dla mnie najprzystojniejszym jest ON i chcę podobać się tylko JEMU ! :*

Ważne  że jesteś. Wiesz  że... teksty

kamigirlsweet dodano: 25 grudnia 2012

Ważne, że jesteś. Wiesz, że znaczysz dla mnie więcej. Bezpieczne w Twoich dłoniach bije słabe dziś serce, oddycha Twoim powietrzem. Chcesz tego, ja też chcę. To, co jest między nami wypełnia całą przestrzeń. Ponad tym jesteś Ty, jesteśmy my wtuleni w szczęściu, choć za oknem burzliwy wieczór, setki kropel deszczu, kilometry problemów, sto powodów, by odejść. Znalazłem jeden, dla którego chcę żyć - mówię o Tobie. Na pewno to wiem - chcę iść gdzieś tam, gdzie chcesz, śmiać się przez łzy, cieszyć z chwil z Tobą też. Dać Ci wszystko, przecież zasługujesz na tyle. To dla Ciebie, dzięki Tobie z Tobą, w Tobie żyję.

Wiesz co najbardziej boli ? Gdy... teksty

kamigirlsweet dodano: 23 grudnia 2012

Wiesz co najbardziej boli ? Gdy idziesz w te same miejsca, ale bez tych samych ludzi. II net II

Kochaj mnie  a będę przenosić... teksty

kamigirlsweet dodano: 23 grudnia 2012

Kochaj mnie, a będę przenosić góry żebyś był szczęśliwy. Zrań mnie, a zgniotę tymi górami twoje jaja.

Wiesz  kiedy jestem grzeczna jestem... teksty

kamigirlsweet dodano: 23 grudnia 2012

Wiesz, kiedy jestem grzeczna jestem bardzo dobra, ale kiedy jestem niegrzeczna jestem jeszcze lepsza. (;

Mam taką straszną ochotę... teksty

kamigirlsweet dodano: 23 grudnia 2012

Mam taką straszną ochotę, położyć się koło Ciebie, na Twoim łóżku, puścić jakiś film - może być nawet i horror, byleby oglądany obok Ciebie, przy Twoim sercu, przy Twoich ustach.

Papierosy tej nocy bardzo mi... teksty

kamigirlsweet dodano: 23 grudnia 2012

Papierosy tej nocy bardzo mi smakowały sama nie wiem dlaczego. Może to była wina przepełniającego mnie żalu i tęsknoty? A może po prostu papierosy zawsze smakują lepiej w połączeniu ze łzami.

Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

kamigirlsweet dodano: 21 grudnia 2012

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która niecierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. Tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. Tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. A wszystko to dlatego, że tak cholernie Cię kocham.

Facet to ma być połączenie... teksty

kamigirlsweet dodano: 16 grudnia 2012

Facet to ma być połączenie romantyka i skurwiela, a nie jakaś tępa pizda.

Chciałabym faceta  który kochałby... teksty

kamigirlsweet dodano: 16 grudnia 2012

Chciałabym faceta, który kochałby moje kręcone włosy i nie kazałby mi ich codziennie prostować. Chciałabym faceta, który całowałby moje dłonie po zakończonym tańcu. Chciałabym faceta, który lubiłby ze mną słuchać soundtracków z filmów. Chciałabym faceta, który widząc moje śliczne przyjaciółki nadal twierdziłby, że to ja jestem z nich najpiękniejsza. Chciałabym faceta, który widząc mnie pijaną zaniósłby mnie na rękach do domu, zamiast robić mi awantury o to jak mogłam się tak spić.

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

kamigirlsweet dodano: 19 listopada 2012

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa.

Czasami po prostu udaje  ze wszystko... teksty

kamigirlsweet dodano: 8 października 2012

Czasami po prostu udaje, ze wszystko jest w porządku, żeby móc pomóc tym, którzy mnie potrzebują. Ich dobro jest dla mnie ważniejsze. Co mi z tego, ze będę szczęśliwa, jeśli moja przyjaciółka siedzi w ciemnym pokoju płacząc? Że mój przyjaciel pokłócił się z dziewczyną a ja nie mogę go pocieszyć bo muszę się użalać nad sobą ..? Jeśli oni będą się uśmiechać, będę miała podstawę do tego, żeby chociaż spróbować się podnieść. Tak, myślę, że to przyjaźń.|k.f.y

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV