głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamigirlsweet kochasz Go? nie. spierdoliłam sobie psychikę dla zabawy opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na

kamigirlsweet

kamigirlsweet.moblo.pl
kochasz Go? nie. spierdoliłam sobie psychikę dla zabawy
  kochasz Go?   nie. spierdoliłam... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

- kochasz Go? - nie. spierdoliłam sobie psychikę dla zabawy

opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własność. jak każde słowo wypowiedziane z Twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. jak chciałam być najlepsza, doskonale dobra dla Ciebie. opowiem Ci to wtedy, gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w Twoją stronę.

Chciałabym zapytać go czy mnie... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

Chciałabym zapytać go czy mnie kocha, ale boję się prawdy z jego ust.

Dlaczego ludzie się rozstają? Jak... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

Dlaczego ludzie się rozstają? Jak można kochac, a później nienawidzić. Przeciez miało się tyle wspólnych planów, marzen i pragnień.Przeciez tyle cudownych chwil spędzonych razem, tyle uśmiechów i tyle zmysłowych spojrzeń wymienionych między sobą. Tyle rozmów, tyle wsparcia.. Sytuacji , wspomnień. Tyle słów , że się kocha, że się potrzebuje.I tak po tym wszystkim po prostu koniec?

Mam dość tych pieprzonych... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

Mam dość tych pieprzonych rozczarowań każdego dnia.

Chciałabym któregoś dnia idąc... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Że kocham na nowo, kogoś innego. I jeszcze bardziej, niż wcześniej. Iść przed siebie, trzymać go za rękę i czuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

wiesz kiedy naprawdę czujesz  że... teksty

kamigirlsweet dodano: 27 maja 2013

wiesz kiedy naprawdę czujesz, że naprawdę go kochasz? Kiedy każdego dnia boisz się, że nie jesteś wystarczająco dobra dla Niego i że zabraknie Ci czasu by się nim w pełni nacieszyć.

Przyzwyczaj się   facet to tępy... teksty

kamigirlsweet dodano: 8 maja 2013

Przyzwyczaj się - facet to tępy chuj i zawsze najbardziej ma Cię w dupie wtedy, kiedy Tobie najbardziej zależy ... Ale wróci , każdy pies wraca.

I nie zakładaj  że ten facet jest... teksty

kamigirlsweet dodano: 8 maja 2013

I nie zakładaj, że ten facet jest nic nie warty, zranił szereg dziewczyn, związki chuj dla Niego znaczyły i nie warto niczego z Nim próbować, nie można Mu zaufać. Bo nawet ten facet, ten drań znajduje w życiu swoją Księżniczkę, kobietę swojego życia przy której żałuje swojej przeszłości, a jednocześnie ma świadomość, że może gdyby nie ona - nie spotkałby tego Skarbu. Narkotyki, alkohol schodzą na drugi plan, chce Jej, właśnie Jej poświęca swoje wolne chwile, a każdy dzień z tych przepełnionych melanżami czy jointami na szybko nagle jest najlepszy, gdy przesypia Go z Nią w ramionach. Ten skreślony skurwiel też potrafi kochać.

Wiesz kiedy naprawdę kochasz ? Kiedy... teksty

kamigirlsweet dodano: 10 kwietnia 2013

Wiesz kiedy naprawdę kochasz ? Kiedy się do Ciebie nie odzywa , odrzuca połączenia ,a Ty nadal dzwonisz . Kiedy powoduje , że po Twojej twarzy spływają łzy , a Ty nadal chcesz z nim być . Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'Kocham Cię' chociaż wiesz , że odczyta go dopiero rano.

Doceń to  bo na nikim mi tak jeszcze... teksty

kamigirlsweet dodano: 29 marca 2013

Doceń to, bo na nikim mi tak jeszcze nie zależało.

Ciekawe czy kiedyś siąde na... teksty

kamigirlsweet dodano: 29 marca 2013

Ciekawe czy kiedyś siąde na parapecie, zapale porannego papierosa, za oknem będzie lał deszcz którego krople będą rozmywać się na szybie. Ludzie gdzieś nieustannie będą się śpieszyć, przeskakiwać kałuże i chronić zdolnie ułożone fryzury pod parasolem. A ja popijając pierwsze łyki kawy zauważe, że nie mam nikogo do kogo mogłabym się śpieszyć.|rastaa.zioom

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV