głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kajkosz Sądze że nie zdajesz sobie sprawy z tego kim tak naprawdę jesteś dopóki tego nie stracisz. Myślę myślę że kiedy to wszystko jest już skończone to powraca tylko

kajkosz

kajkosz.moblo.pl
Sądze że nie zdajesz sobie sprawy z tego kim tak naprawdę jesteś dopóki tego nie stracisz.
Sądze  że nie zdajesz sobie sprawy... teksty

kajkosz dodano: 11 marca 2013

Sądze, że nie zdajesz sobie sprawy z tego kim tak naprawdę jesteś, dopóki tego nie stracisz.

Myślę  myślę  że kiedy to... teksty

kajkosz dodano: 11 marca 2013

Myślę, myślę, że kiedy to wszystko jest już skończone, to powraca tylko przez mgłę, rozumiesz. Jak kalejdoskop wspomnień. Powraca wszystko, za wyjątkiem jego samego. Myślę, że gdy pierwszy raz go ujrzałam, jakaś cząstka mnie wiedziała co może się wydarzyć. I naprawdę, nie chodzi tutaj o jego słowa, czy czyny. Chodzi o uczucie, które pojawiło się razem z nim. Szalonym wydaje się fakt, że nie mogę być pewna czy kiedykolwiek poczuję coś podobnego. I nie wiem, czy powinnam to poczuć. Wiedziałam, że jego świat poruszał się zbyt szybko i spalał wyjątkowo jasnym płomieniem, ale pomyślałam wtedy: "Jak diabeł mógłby pchać mnie w ramiona kogoś, kto przypomina anioła gdy tylko się uśmiechnie?". Może to wiedział, kiedy mnie zobaczył. Zgaduję, że straciłam wszelką równowagę. I myślę, że najgorszą częścią tego wszystkiego, nie było utracenie jego. Tylko to, że zatraciłam siebie.

Bo ile można szarpać się  bić o... teksty

kajkosz dodano: 9 marca 2013

Bo ile można szarpać się, bić o przetrwanie z każdym dniem?

To właśnie w takich chwilach chce... teksty

kajkosz dodano: 9 marca 2013

To właśnie w takich chwilach chce aby muzyka okalaczala moje uszy, by przenikala przez moje wnętrze by zastąpiła moje myśli... To uczucie jest momentami tak silne że brak decybeli które mogłyby mnie zadowolić. // zielonekredki

wiosna.. i znowu pierdole to wszystko teksty

kajkosz dodano: 5 marca 2013

wiosna.. i znowu pierdole to wszystko

http:  www.youtube.com... teksty

kajkosz dodano: 4 marca 2013

Przemyślenia..  Prawdziwość... teksty

kajkosz dodano: 4 marca 2013

Przemyślenia.. Prawdziwość emocji.. Niekończąca się historia.. Kolejne wersy.. piszę nocą.. Te rzeczy pokazują mi sens życia..

To przyjaźń? Może lepiej o tym nie... teksty

kajkosz dodano: 4 marca 2013

To przyjaźń? Może lepiej o tym nie mówmy

Rok mija i mi chyba trochę przykro... teksty

kajkosz dodano: 4 marca 2013

Rok mija i mi chyba trochę przykro, mimo Że kurwa nic w tym roku mi nie wyszło, czaisz?

przyzwyczaiłam się do tej domowej... teksty

kajkosz dodano: 4 marca 2013

przyzwyczaiłam się do tej domowej wojny tak bardzo, że teraz, bez niej całe moje życie nie ma sensu. chyba wolę płakać całymi dniami i nocami, być poniżaną niż siedzieć w ciszy, samotnie z wyrzutami sumienia i nie mieć do kogo się odezwać mimo, że dookoła tyle ludzi, niby bliskich..to strasznie dziwne uczucie, tęsknić za człowiekiem, który zniszył mi życie, ale jednocześnie wiedział, że istnieje, co z tego że miał mnie za najgorszą, przynajmniej mnie dostrzegał, co z tego , że widział tylko moje błędy i je wytykał? - przynajmniej widział mnie, zdawał sobie sprawe, że ja istnieje. a teraz? to nie jest tak, że chce być w centrum uwagi, tak na prawdę to nienawidze tego, ale nie lubie gdy ktos w ogole nie dostrzega mojej osoby, jakbym była powietrzem . tak się teraz czuję. niewiem dlaczego tak jest i dlaczego nic z tym nie robie. chyba po prostu nie mam na to siły. To uczucie nasila się z każdym dniem, to samotność. i nie ma nikogo kto mógłby mi pomóc. ale cały czas jestem i czekam.

to już rok! kto by pomyślał  że... teksty

kajkosz dodano: 4 marca 2013

to już rok! kto by pomyślał, że tak to wszystko się potoczy. nasze pokrewieństwo, dom, który miał być tym pieprzonym azylem, tego już nie ma. I nie będzie. Nie ma Ciebie, od roku. jest źle. jest okropnie, strasznie w kurwe źle. a miało być lepiej, miało być cicho, spokojnie, bez awantur, bez krzyków i agresji. Miała być rodzina, ale nawet jeżeli Ty byłes tym najgorszym, to bez Ciebie to wszystko nie ma sensu. Może to głupie, ale chyba wolałabym te wszystkie nocne awantury, wyzywanie od najgorszych, niż to jak jest teraz, że my tutaj niby razem, ale i tak każda z sióstr osobno, a Ty tam - sam, pewnie w nienajlepszej formie. w sumie to niewiem, nie będe zgadywać.Wiem tylko jedno, gdyby ktoś mi wcześniej powiedział, że ta cała przeprowadzka skończy się wyrzutami sumienia. smutkiem, codziennym brakiem czegoś, to nigdy, przenigdy bym do tego nie dopuściła. To smutne, że tak myśle i coraz częściej dochodzę do wniosku, że moje całe życie było oparte na tej pieprzonej wojnie domowej.

problem w tym  że nie mam ciebie... teksty

kajkosz dodano: 4 marca 2013

problem w tym, że nie mam ciebie, ale kto by tam się przejął i pozmywam te naczynia które ciągle leżą w zlewie a z blatu zetrę te okruchy życia na ziemię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV