głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie dowierzałaś  że ktoś widzi... teksty

juuuj dodano: 13 kwietnia 2014

nie dowierzałaś, że ktoś widzi dla ciebie perspektywę robola, kiedy masz takie wysokie kwalifikacje. masz rację, nie dowierzaj dalej, bądź ambitna, znaj swoją wartość.

te wszystkie problemy  te pierdoły... teksty

juuuj dodano: 12 kwietnia 2014

te wszystkie problemy, te pierdoły, które nazywamy swoimi problemami - to wszystko jest nieważne. doceń w końcu życie, chwilę, w której się znajdujesz, ludzi wokół siebie. kurna, doceń i pokaż jak bardzo uwielbiasz żyć. napisz im teraz, że ich kochasz. spraw, że się uśmiechną, spraw, żeby ta chwila była piękniejsza, szczęśliwsza. co z tego, że jest pierwsza w nocy i będą myśleć, że jesteś pijana. każda chwila jest dobra na miłość. bo przecież jutra może nie być.

ulala jakie romantico bejbe. nie... teksty

juuuj dodano: 12 kwietnia 2014

ulala jakie romantico bejbe. nie podejrzewałam cię o to, że jeszcze potrafisz czuć dziewczyno. brawo dla ciebie i twojej obudzonej wrażliwości ! żeby ci to tylko na zdrowie wyszło. pamiętasz ostatni raz? niby dlaczego przez te kilka lat tak mocno wyjebane miałaś. bo bolało. słonko ! życzę powodzenia przy nurkowaniu w bezdennej otchłani wrażliwości. hell yeah, tylko się nie utop przypadkiem.

Przecież ja umrę. Umrę bez seksu... teksty

juuuj dodano: 9 kwietnia 2014

Przecież ja umrę. Umrę bez seksu przez tyle miesięcy. UMRE i będę martwa. no martwa, dead, cold, dead.

właśnie dlatego nie chciałam cię... teksty

juuuj dodano: 7 kwietnia 2014

właśnie dlatego nie chciałam cię kochać - przez ten strach obezwładniający wszystkie moje myśli, ten strach, że mnie zostawisz. tak bardzo się boję..

  Now you can ask me a question.... teksty

juuuj dodano: 2 marca 2014

- Now you can ask me a question. - Hm? What question, I havent any. - Ohh come on I can read you face, I know you want to ask. -No I dont... - Yes you do, ask me a question. Zaiste miałam pytanie, ale nigdy przenigdy go nie zadam.

Z pewnością w głosie mówiłeś:... teksty

juuuj dodano: 2 marca 2014

Z pewnością w głosie mówiłeś: "Maleńka nie szalej, on wie ile dla mnie znaczysz, nie dobierałby się do ciebie, calm down babe". Ale teraz ciebie tu nie ma. Nadal jesteś taki pewny?

Jaki to był piękny widok  gdy... teksty

juuuj dodano: 25 luty 2014

Jaki to był piękny widok, gdy powoli zamykałeś oczy pełne spokoju i rozkoszy. Istna uczta dla psiaka takiego jak ja. Oddam dzień życia za kilka minut twojego ponownego live show bejbe.

  Pijani weszli cicho do pokoju.... teksty

juuuj dodano: 20 luty 2014

- Pijani weszli cicho do pokoju. Rozebrali się i przykryli kołdrą. Leżał na plecach, rękę trzymał za głową, wpatrzony był w sufit. Powiedział "te quiero mucho chica' i pocałował ją w czoło. Jedna pojedyncza łza spłynęła po jej zrozpaczonej twarzy. - Naprawdę, nie znoszę tej głupiej dziewczyny.

gdyby mnie zapytano o zdanie... teksty

juuuj dodano: 19 luty 2014

gdyby mnie zapytano o zdanie, odpowiedziałabym: "nie no co Ty, Panie Boże, przecież ja jestem słowikiem, on fiołkiem. zresztą jutro leci w kosmos, więc jaki sens ma tu kochanie?"

smutek uderza mi do głowy za każdym... teksty

juuuj dodano: 19 luty 2014

smutek uderza mi do głowy za każdym razem gdy cię widzę, a nie mogę dotknąć. w takie dni, bez wyjątku, kończę z kieliszkiem, ba kielichem wina w dłoni. przestańmy się widywać - pojawi się szansa, że nie wpadnę w alkoholizm.

zimno mi.. zimno mi w środku.... teksty

juuuj dodano: 25 września 2013

zimno mi.. zimno mi w środku. wciąż próbuję złapać to uczucie, które mi umknęło kilka lat temu. tak ciepło wtedy przy nim było..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV