 |
justyna3698.moblo.pl
i tak bardzo chciałabyś wrócić do tamtych dni do dni w których brakowało ci ze szczęścia powietrza. teraz oddychasz jedynie bladym wspomnieniem chwil które przeżyłaś.
|
|
 |
i tak bardzo chciałabyś wrócić do tamtych dni, do dni w których brakowało ci ze szczęścia powietrza. teraz oddychasz jedynie bladym wspomnieniem chwil, które przeżyłaś.
|
|
 |
wzdycham do Twojego zdjęcia tak mocno, że brakuje mi powietrza
|
|
 |
jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk twojego imienia .
|
|
 |
Wspomnienia ? Utrzymują mnie przy życiu jednocześnie zabijając ...
|
|
 |
Nieśmiałość może zniszczyć wszystko.
|
|
 |
Mam ochotę usiąść na szczycie jakiegoś wysokiego budynku z nogami wywieszonymi za jego brzegi i tak przypadkiem pochylić się do przodu
|
|
 |
ciepły wieczór, długi spacer, słuchawki w uszach i mnóstwo rozmyśleń..
|
|
 |
"im więcej myślę, tym mniej rozumiem"
|
|
 |
zdecydowanie za szybko i za bardzo przywiązuję się do ludzi..
|
|
 |
Marzę o chociaż jednym dniu, w którym nie będę o Tobie myślała..
|
|
 |
siedzę w ławce miejąc w zasięgu wzroku wszystkich których lubię mniej lub bardziej. nauczyciel siedzi przed biurkiem wystawiając oceny i co chwila prosząc kogoś do siebie. reszta jak zwykle , gada o wszystkim i o niczym. każdy w swojej grupie. wakacje zbliżają się wielkimi krokami, i przecież każdy normalny człowiek się z tego powodu cieszy, ale nie ja. na samą myśl że przez około 60 dni nie będę ich widzieć żołądek ściska się, a oczy zaczynają szczecinianko szczypać. uzależniłam się od nich. są niezastąpieni.
|
|
 |
Najbardziej brakuje mi tych chwil, kiedy byłeś tylko MÓJ.
|
|
|
|