głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just.it jedenasty dzień bez Ciebie.. a jak sobie pomyślę ile jeszcze przede mną.. ile czekania. nie potrafie znaleźć sobie miejsca nie potrafie pomyśleć o czymś innym n

just.it

just.it.moblo.pl
jedenasty dzień bez Ciebie.. a jak sobie pomyślę ile jeszcze przede mną.. ile czekania. nie potrafie znaleźć sobie miejsca nie potrafie pomyśleć o czymś innym nic nie
jedenasty dzień bez Ciebie.. a jak... teksty

just.it dodano: 10 września 2015

jedenasty dzień bez Ciebie.. a jak sobie pomyślę ile jeszcze przede mną.. ile czekania. nie potrafie znaleźć sobie miejsca, nie potrafie pomyśleć o czymś innym, nic nie potrafię bez Ciebie. może po takiej rozłące, po tylu przemyśleniach będziemy silniejsi?

myślisz czasem o mnie? teksty

just.it dodano: 10 września 2015

myślisz czasem o mnie?

ciekawe co o tym wszystkim myślisz.... teksty

just.it dodano: 9 września 2015

ciekawe co o tym wszystkim myślisz. czy w ogóle nas widzisz. czy coś dzieje się dzięki Tobie.. czy nie masz absolutnie na nic wpływu. jeśli widzisz to na pewno stawiasz tak przeszkody, żebyśmy dzięki nim uczyli się walczyć, chociaż tak możesz nas wychować ponieważ tak wcześnie nas zostawiłeś. ja mimo to pamiętam wiele wspólnych chwil. i wiem, że nie chciałbyś żeby twoja kochana córeczka nie spełniła marzeń. dlatego wiem, że jesteś przy mnie.

nawet jogurt naturalny jest teraz... teksty

just.it dodano: 8 września 2015

nawet jogurt naturalny jest teraz dobry, nawet herbata bez cukru, nawet graham bez masła, obiad bez ziemniaków, dzień bez kawy. Wszystko jest dobre, kiedy mam Ciebie. Moja największa słodycz

jestem mistrzem w nic nie robieniu a... teksty

just.it dodano: 8 września 2015

jestem mistrzem w nic nie robieniu a udawaniu, że coś robię. Mistrzem w myśleniu o Tobie i udoskonalaniem naszej przyszłości, w planowaniu. Wszystko co dobre mam w Tobie.

umieram z tęsknoty.. usycham bez Niego. teksty

just.it dodano: 7 września 2015

umieram z tęsknoty.. usycham bez Niego.

jest mi przeznaczony. a ja jestem w... teksty

just.it dodano: 7 września 2015

jest mi przeznaczony. a ja jestem w nim zakochana. on czuje to samo. czy może być piękniej? musimy przetrwać jego pracę za granicą. chyba umrę z tęsknoty .

31 sierpnia. ? nawet sobie nie... teksty

just.it dodano: 1 września 2015

31 sierpnia. ? nawet sobie nie wyobrażałam tego.

piętnaście minut  najlepsze... teksty

just.it dodano: 1 sierpnia 2015

piętnaście minut, najlepsze piętnaście minut od miesięcy. odwiozłeś mnie do domu i przeprosiłeś za wszystko. a teraz myśl o Nim przez kolejne 15 godzin, dni, tygodnii..

najgorzej gdy myślisz o jednym i o... teksty

just.it dodano: 30 czerwca 2015

najgorzej gdy myślisz o jednym i o drugim. i nie wiesz który jest tą drugą opcją. najgorzej, że myślisz o którymś jak o drugiej opcji. myślisz, że masz drugą opcję. to nie jest fair. kochasz dwóch? nie, nie ja chyba nadal nie wiem o co mi chodzi.

nie wiem co się stało. od kilki dni... teksty

just.it dodano: 30 czerwca 2015

nie wiem co się stało. od kilki dni myślę tylko o Tobie. czytam rozmowy, sprzed.. kurde już sprzed 3 i nawet 4 lat. jakimi byliśmy gówniarzami. ale za to jaki mieliśmy świetny kontakt. o byle czym, bez wahania, z buziaczkami. czytam, i widzę kiedy to wszystko się zmieniło. kiedy nie było pytania: "co tam skarbie:**/pa myszko:**/ oddasz mi te wszystkie buziaczki na prawde:*****/przyśnij mi się dziś bo dawno Cię nie widziałem/nie możesz mnie zdradzać, bo jesteś moja:**/

nic się nie zminia  wciąż to samo... teksty

just.it dodano: 15 maja 2015

nic się nie zminia, wciąż to samo uczucie, ta nadzieja, że kiedyś będzie jak dawniej. i nie pomaga rozmowa z najlepszą przyjaciółką, nie pomaga kieliszek wódki ani żadna faja, nic nic nie jest w stanie pomóc gdy wiesz, że boisz się jego, boisz się znów zbliżyć, znów poczuć bezpieczna. Boisz się, bo wiesz, że to może być tylko za chwile. .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV