głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka Chcę uciec albo umrzeć albo się rozjebać. Chcę być ślepy i niemy i nie mieć serca. Chcę się wczołgać do dziury i nigdy nie wyjść. Chcę zmieść swoje istnienie z

julsonka

julsonka.moblo.pl
Chcę uciec albo umrzeć albo się rozjebać. Chcę być ślepy i niemy i nie mieć serca. Chcę się wczołgać do dziury i nigdy nie wyjść. Chcę zmieść swoje istnienie z powi
Chcę uciec albo umrzeć albo się... teksty

julsonka dodano: 8 stycznia 2014

Chcę uciec albo umrzeć albo się rozjebać. Chcę być ślepy i niemy i nie mieć serca. Chcę się wczołgać do dziury i nigdy nie wyjść. Chcę zmieść swoje istnienie z powierzchni ziemi. Z powierzchni jebanej ziemi.

Kiedy człowiek przez całe życie... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

Kiedy człowiek przez całe życie pije i ćpa, staje się specem od rozpierdalania. Teraz muszę się nauczyć robić wszystko od nowa, to bywa czasem przerażające, dlatego niemal ciągle odczuwam strach.”

Kiedy cię widzę  Świat się... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

Kiedy cię widzę, Świat się zatrzymuje. Zatrzymuje się i wszystko, co mi zostaje, to ty i moje oczy, które się w ciebie wpatrują. Nie ma nic więcej. Nie ma hałasu, nie ma innych ludzi, nie ma myśli ani zmartwień, nie ma wczoraj, nie ma jutra. Świat się po prostu zatrzymuje, i to piękne miejsce, i jesteś tylko ty. Tylko ty moje oczy, które się w ciebie wpatrują. Patrzyłem. Kiedy odchodzisz, Świat znowu odżywa i już mi się tak nie podoba. Po prostu chodzę po nim i czekam, aż znowu się zatrzyma. Uwielbiam kiedy się zatrzymuje. To najbardziej wyjebista rzecz, jaką kiedykolwiek znałem i czułem, najlepsza rzecz, i oto, piękna Dziewczyno, dlaczego ci się przyglądam.”

... I piję i palę i myślę o niej... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

... I piję i palę i myślę o niej i w pewnym momencie ogarnia mnie ciemność i pamięć mnie zawodzi.

Mam zamiar odejść i nie mam zamiaru... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

Mam zamiar odejść i nie mam zamiaru oglądać się za siebie i nie mam zamiaru się żegnać. Żyłem sam, walczyłem sam, sam radziłem sobie z bólem. Umrę sam”

Czasem udaję  że Lilly jest ze... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

Czasem udaję, że Lilly jest ze mną. Zwracam się do pustego krzesła naprzeciwko mnie, obejmuję ramionami nicość i mówię, że ją kocham. Gdy wychodzę z domu, mówię jej, że niedługo wrócę. Po długim dniu mówię jej, że jestem zmęczony i chcę iść do łóżka. Nawet bez niej mam wszystko, czego potrzebuję, własny mały dom, dużego śmiesznego psa, uczciwie zarobione pieniądze, mam czas, czas tylko dla siebie, cenny czas tylko dla siebie, kiedy mogę robić to, co chcę. Mam proste rzeczy, proste życie, wszystko, czego potrzebuję.”

Trzeba odwagi  żeby odejść  żeby... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

Trzeba odwagi, żeby odejść, żeby kochać coś tak bardzo, że reszta jest bez znaczenia, żeby słuchać wewnętrznego głosu i ponosić konsekwencje życia dla siebie.

Bądź pewny siebie i opanowany... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

Bądź pewny siebie i opanowany, bądź cholernie bezczelny. Na tym chyba polega sekret sukcesu w życiu.”

Trudniej jest być miękkim niż... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

Trudniej jest być miękkim niż twardym. Mogłoby mnie skrzywdzić coś oprócz mnie.

„Bo miłość bywa bolesna... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

„Bo miłość bywa bolesna, zwłaszcza gdy człowiek wie, że nic z tego nie wyjdzie.”

Rany  które się nie goją  można... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

Rany, które się nie goją, można opłakiwać tylko w samotności”

Za­mykam oczy i ro­bię głębo­ki... teksty

julsonka dodano: 6 stycznia 2014

Za­mykam oczy i ro­bię głębo­ki wdech i myślę o swoim życiu i jak tu wylądo­wałem. Myślę o szko­dach, zniszcze­niach i krzyw­dach, ja­kie wyrządziłem so­bie i in­nym. Myślę o niena­wiści do sa­mego siebie. Myślę o tym, jak i dlacze­go i co się stało i myśli przychodzą z łat­wością, ale od­po­wie­dzi nie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV