głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julita11149 „ Często 'na zawsze' znaczy 'póki mi się nie znudzisz' .” Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. Jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na

julita11149

julita11149.moblo.pl
„ Często 'na zawsze' znaczy 'póki mi się nie znudzisz' .” Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. Jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własno
„ Często 'na zawsze' znaczy 'póki... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

„ Często 'na zawsze' znaczy 'póki mi się nie znudzisz' .” Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. Jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własność. Jak każde słowo wypowiedziane z Twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. Jak chciałam być najlepsza, doskonale dobra dla Ciebie. Opowiem Ci to wtedy, gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w Twoją stronę

 Faceci martwią się o nas tylko... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

"Faceci martwią się o nas tylko wtedy , gdy myślą że im nie poszło w łóżku , a wspominają nas tylko gdy myślą o ostatniej nocy ..!"

A ty jakie masz marzenia ?     Moim... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

A ty jakie masz marzenia ? - Moim marzeniem jest trzymanie go za rękę , odczuwanie bezpieczeństwa i ta pewność , że to miejsce czekało tylko na mnie kiedy będzie wtulał mnie w swoje ramiona , chciałabym żeby któregoś dnia , stanął przed moimi oczami , mówiąc " Jestem cały , tylko dla ciebie " , chciałabym żeby zasypywał mnie ciepłymi esemasami kiedy się budzę i kiedy zasypiam z myślą o nim . Chciałabym by otulał mnie w zimowe popołudnia , dając do zrozumienia jak bardzo się troszczy , chciałabym żeby po prostu był , każdego dnia bez względu na wszystko . - przez jej głowę przewinęła się masa myśli , kiedy nagle wykrztusiła z siebie - " Jednym z moich realnych marzeń w tej chwili to jedna spokojnie przespana noc , bez połykania łez , bez męczenia się , które powoduje ten cholerny ból , reszta przyjdzie z czasem .

Chciałam przynajmniej pięciu minut... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

Chciałam przynajmniej pięciu minut z dwudziestu czterech godzin. Dwóch liter z potoku słów. Jednego zerknięcia, spośród setek ukradkowych spojrzeń. Znów chciałam zbyt wiele.

Kim był dla Ciebie ? Zamyślona... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

Kim był dla Ciebie ? Zamyślona wpatrywała sie w okno , powstrzymywała od płaczu mimo , że jej oczy szkliły sie . - Kim był ?! Był ... moja duszą . Odparła , wtedy pierwszy raz nie mogła powstrzymac sie od łez . Ona , twarda dziewczyna , która nauczyła sie życia w tak krótkim czasie , dziś nie umiała , płakała jak dziecko za ulubionym pluszowym misiem.

Tak jestem świetną aktorką . Przy... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

Tak jestem świetną aktorką . Przy wszystkich udaję szczęśliwą , śmieję się , jestem wesoła . A gdy tylko zostaje sama uśmiech znika z mojej twarzy i pojawia się tysiące myśli . Ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam , coraz trudniej jest mi udawać .

 Czasem brakuje sił  czasem nie... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

"Czasem brakuje sił, czasem nie wiesz już nic chciałbyś wykrzyczeć im, dajcie nam żyć."

Chcesz się pobawić czyimś... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

Chcesz się pobawić czyimś uczuciami? To włącz sobie simsy, kurwa!

Zapamiętywała każdą najmniejszą... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

Zapamiętywała każdą najmniejszą chwilę . chowała gdzieś głęboko między szczelinami umysłu . tak na zapas , na czarną godzinę . . .

Spojrzała na Niego i szeptem... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

Spojrzała na Niego i szeptem powiedziala 'Kocham Cię', miała nadzieję, że nie usłyszy. On odwrócił się przytulił ją mocno i powiedział 'Ja Ciebie też'.

Wśród tylu ludzi żyjących na... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

Wśród tylu ludzi żyjących na ziemi odnalazłam 'tego jedynego'. szkoda tylko, że ja nie byłam tą jedyną dla niego.

Odpuściła go sobie  ale po pewnym... teksty

julita11149 dodano: 3 lipca 2012

Odpuściła go sobie, ale po pewnym czasie uświadomiła sobie, że nie może o nim zapomnieć i siedzi w jej małym, zranionym serduszku taka mała iskierka - iskierka nadziei.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV