głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julita11149 Powiedz że choć przez chwile tęsknisz za mną. Że są takie momenty w których brakuje Ci mnie że są taki dni w których oddałbyś za mnie życie i powiedz że kiedyś

julita11149

julita11149.moblo.pl
Powiedz że choć przez chwile tęsknisz za mną. Że są takie momenty w których brakuje Ci mnie że są taki dni w których oddałbyś za mnie życie i powiedz że kiedyś poko
 Powiedz  że choć przez chwile... teksty

julita11149 dodano: 6 maja 2012

"Powiedz, że choć przez chwile tęsknisz za mną. Że są takie momenty, w których brakuje Ci mnie, że są taki dni, w których oddałbyś za mnie życie i powiedz, że kiedyś pokochasz mnie tak jak ja kocham Ciebie."

 Pamiętam ten dzień gdy stałam... teksty

julita11149 dodano: 6 maja 2012

"Pamiętam ten dzień gdy stałam sama na balkonie patrząc w niebo, po cichu powtarzałam sobie : ' nie becz, jesteś twarda' a łzy zalewały mi całą twarz."

 Chciałabym  żeby role miśka w... teksty

julita11149 dodano: 6 maja 2012

"Chciałabym ,żeby role miśka w moim życiu odgrywał właśnie Ty , żebyś to ty mnie przytulał kiedy jest mi zimno i kiedy tego potrzebuję , żeby pozostałości tuszu z moich rzęs kiedy płacze spływały na twoje silne ramię , a nie na misiowe futro , żebym już jemu nie musiała mówić , jak bardzo mi Ciebie brakuje ."

 weszła do ciemnego pokoju. oddech... teksty

julita11149 dodano: 6 maja 2012

"weszła do ciemnego pokoju. oddech jej niemiłosiernie przyśpieszył zamieniając się w niespokojny bezdech. przywierając plecami do zimnej ściany , zaciskała powieki by zatrzymać słone łzy. tak , to była tęsknota..."

 I znowu kładę się spać tonąc w... teksty

julita11149 dodano: 6 maja 2012

"I znowu kładę się spać tonąc w marzeniach o Tobie, a rano jak zawsze wstanę i będę udawać, że nic mnie to już nie obchodzi."

Tak długo się starałam o Nas.... teksty

julita11149 dodano: 6 maja 2012

Tak długo się starałam o Nas. Myślałam,że jak już Cie zdobyłam to Cię nie stracę nigdy. Nie chciałam się rozstać. Na pewno nie z Tobą. Widziałam naszą przyszłość. Dom,dwójka dzieci,ogródek i Ty. Tyle by mi wystarczyło aż zanadto do szczęścia. Marzenia nie do spełnienia. Nie będziemy już nigdy razem. Nie kochasz mnie. Nie chcesz mnie. Jednak ja..nigdy nie zapomnę Twojego dotyku,tego jak mnie całowałeś,naszych kłótni 'o byle co' nie zapomnę Twoich pięknych oczów,które potrafiły patrzeć na mnie przez długi czas. Jestem w Tobie nadal bezgranicznie zakochana,proszę powiedz?Co mam zrobić,to musi się skończyć. Musze zacząć traktować Cie jak kolegę,nie patrzyć z zazdrością gdy spotkam Cie kiedyś z Twoją 'nowa dziewczyna' będę musiała wtedy uśmiechnąć się szczerze,nie na przymus. Pokazać że ciesze się z Twojego szczęścia. Jednak tak na prawdę... Nie wiem co zrobię jeżeli dowiem się,że inną dotykasz, całujesz, nie wspomnę już o sexie i tym,że ją pokochasz...naprawdę. Nie na niby-tak jak mnie. '

Ból cały czas rozpierdalał ją od... teksty

julita11149 dodano: 29 kwietnia 2012

Ból cały czas rozpierdalał ją od środka .. Brakowało jej sił , wychodziła do przyjaciół po to by poudawać, że jest szczęśliwą . Nikt nie rozumiał jej cierpienia , Traciła najważniejszą osobę w swoim życiu .Traciła Go . /Julita11149

 Nic tak nie wzrusza mężczyzny  jak... teksty

julita11149 dodano: 29 kwietnia 2012

"Nic tak nie wzrusza mężczyzny, jak łzy kobiety, którą kochać zaczyna, i nic nie drażni go tak, jak łzy kobiety, którą kochać przestaje."

 Czasami trzeba usiąść obok i... teksty

julita11149 dodano: 29 kwietnia 2012

"Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście."

 	  Przyjaciele on line   choć nigdy... teksty

julita11149 dodano: 29 kwietnia 2012

" Przyjaciele on-line - choć nigdy ich nie widziałem, dogaduje się z nimi lepiej niż z nie którymi, spotykanymi ludźmi na co dzień.

Wiedziałam tylko  że muszę żyć... teksty

julita11149 dodano: 29 kwietnia 2012

Wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej. Muszę być silna. I muszę się uśmiechać .. Bo nikogo nie obchodzi, że posypał mi się świat.

Kiedyś usiądę z moim mężem przy... teksty

julita11149 dodano: 29 kwietnia 2012

Kiedyś usiądę z moim mężem przy kominku, z kubkiem kakao w ręce i przypomnę sobie Ciebie. Bruneta o brązowych oczach i pięknym uśmiechu. Nie będę wiedziała jak potoczyło się Twoje życie. Trochę mnie to zasmuci, ale nie będę już płakać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV