głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
juka100 Właściwie tylko przy Tobie czuję że żyje. Że moje serce bije. Że oddycham. Ostatnio tylko przy Tobie potrafię się naprawdę śmiać bo właściwie tylko Ty ostatnio

juka100

juka100.moblo.pl
Właściwie tylko przy Tobie czuję że żyje. Że moje serce bije. Że oddycham. Ostatnio tylko przy Tobie potrafię się naprawdę śmiać bo właściwie tylko Ty ostatnio sprawi
Właściwie tylko przy Tobie czuję... teksty

juka100 dodano: 15 października 2011

Właściwie tylko przy Tobie czuję że żyje. Że moje serce bije. Że oddycham. Ostatnio tylko przy Tobie potrafię się naprawdę śmiać, bo właściwie tylko Ty ostatnio sprawiasz, że czuję chęć do normalnego funkcjonowania. Odchodzisz i zostaje tylko obraz Ciebie, analizuje wydarzenia z dnia spędzonego z Tobą i już potrzebuję następnego, aby móc obudzić się i iść oddychać wydychanym przez Ciebie powietrzem.

 ej..wiesz co   hmm?   czujesz... teksty

juka100 dodano: 15 października 2011

-ej..wiesz co -hmm? -czujesz, jesteśmy coraz bliżej ze sobą, coraz bardziej się kochając -tak,wiem skarbie..to jest cudowne uczucie

Z dnia na dzień coraz bardziej zdaje... teksty

juka100 dodano: 15 października 2011

Z dnia na dzień coraz bardziej zdaje sobie sprawe że to wszystko jest jak bajka. REALNA bajka w której jestem przy Tobie. I milosc nie musi byc idealna..wazne zeby byla prawdziwa.

W te dni  kiedy nie mogę zobaczyć... teksty

juka100 dodano: 15 października 2011

W te dni, kiedy nie mogę zobaczyć Twoich oczu Nie chcę nawet otwierać moich W te dni, kiedy nie mogę zobaczyć Twojego uśmiechu Wolałabym usiąść i chwilę odczekać Na te dni, kiedy wiem, że będziesz blisko Bo dzień bez Ciebie jest po prostu nie w porządku.

Największą pieszczotą są Twoje... teksty

juka100 dodano: 15 października 2011

Największą pieszczotą są Twoje kochające usta .:*

'Tyle chciałabym Ci powiedzieć  ale... teksty

juka100 dodano: 14 października 2011

'Tyle chciałabym Ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem, od czego zacząć. Może od tego, że Cię kocham? Albo, że dni, które spędziłam z Tobą, były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu? Lub że w tym krótkim czasie, od kiedy Cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem?

nie moja wina  że jesteś taki  że... teksty

juka100 dodano: 14 października 2011

nie moja wina, że jesteś taki, że nie potrafię tego opisać.

Chciałabym jeszcze raz  poczuć jak... teksty

juka100 dodano: 13 października 2011

Chciałabym jeszcze raz, poczuć jak Twoje dłonie delikatnie wplatają się w moje... Jak twoje usta zbliżają się do moich... Jak Twoje oczy śmieją się do mnie, napełnione miłością i szczęściem... Czy warto rezygnować z uczuć tak silnych jak miłość? Może jednak warto pomyśleć o nas poważnie.? Jak myślisz [?], tego nie wiem, ale wiem, że dla mnie liczysz się tylko Ty... Ja i tak się nie poddam, bo wiem, że w głębi duszy Ty czujesz to samo co ja. Nie boję się swoich uczuć, bo przecież każdy ma prawo do miłości.

Nigdy nie sądziłam  Że podczas... teksty

juka100 dodano: 13 października 2011

Nigdy nie sądziłam Że podczas tego całego życia mojego Poznam jeszcze kogoś takiego cudownego Nie podejrzewałam Że można tak bardzo kogoś kochać I w noce bez tego kogoś myślami szlochać A jednak tak się stało Że tak będzie nigdy nie sądziłam Do momentu aż pierwszy raz Cię zobaczyłam Uczucie tak wspaniałe Że pozytywnie zawalił się mój świat I myślałam tylko o tym, jak szczęście Tobie dać Pokochałam życie I zniosę losu tonę złych uderzeń Bo nasza miłość jest jedynym w co teraz wierzę Tylko tego chcę Bo potrzebuję Cię jak powietrza I dla Ciebie z każdym dniem umiem być lepsza Jak w bajce jest Bo nasza miłość jest taka prawdziwa I uwierz jak ja, że wszystko zawsze przetrzyma Na koniec świata mogę iść Bo wszystko co potrzebuję To ta miłość, która na zawsze do Ciebie czuję...

Kiedys wkurwialam sie kiedy ktos... teksty

juka100 dodano: 12 października 2011

Kiedys,wkurwialam sie kiedy ktos nazwal mnie dziwka a dzis wiem ze gowno wie o mnie, splywa po mnie to wszystko bo wiem jaka jest prawda .

my    dwa kochajace sie podnad... teksty

juka100 dodano: 12 października 2011

my - dwa kochajace sie podnad wszystko głupki!

Chcę być drugą najważniejszą... teksty

juka100 dodano: 12 października 2011

Chcę być drugą najważniejszą kobietą w twoim życiu, liczę się z twoją miłością do matki ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV