głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 .  teksty juka100 dodał komentarz: -.- do wpisu 24 stycznia 2012
Nie ma to jak wspaniały wychowawca... teksty

juka100 dodano: 24 stycznia 2012

Nie ma to jak wspaniały wychowawca, który zrobi wszystko, żeby udupić swoją klasę.
Autor cytatu: jachcenajamaice

I z doświadczeń wyciągam... teksty

juka100 dodano: 22 stycznia 2012

I z doświadczeń wyciągam mądrość, nie z przysłów [ Flint ]

Są razem  bo umieli docenić miłość. teksty

juka100 dodano: 20 stycznia 2012

Są razem, bo umieli docenić miłość.

Lepiej być nie może  Jak będzie... teksty

juka100 dodano: 19 stycznia 2012

Lepiej być nie może Jak będzie się okaże A że to właśnie jest Everest moich marzeń. [ Paktofonika ]

Wszyscy pytali ją dlaczego od kilku... teksty

juka100 dodano: 19 stycznia 2012

Wszyscy pytali ją dlaczego od kilku dni chodzi smutna, a przecież wystarczyło spojrzeć w jej duże, niebieskie oczy. Kryła się w nich cała tęsknota za mężczyzną, którego kocha nad życie.
Autor cytatu: jachcenajamaice

.Nieraz w naszym życiu nasuwa się... teksty

juka100 dodano: 19 stycznia 2012

.Nieraz w naszym życiu nasuwa się pytanie po co jesteśmy na tym świecie. Nieraz chcielibyśmy sie nie obudzić. Myślimy, że jesteśmy niczym. Odechciewa się żyć. Dołujemy sie dlatego, że liczba naszych problemów rośnie, boimy się, że nie damy sobie z nimi radę. Wiec tu odpowiadam, że właśnie jesteśmy po to żeby przeciwstawić sie naszym problemom. Musimy walczyć i nigdy sie nie poddawać. Każdy z nas posiada swoją wartość więc nie możemy mówić, że jesteśmy zerami. jeżeli wpuszczamy nasze problemy do środka i z nimi żyjemy, stajemy się słabsi i ulegamy zniszczeniu. Nie pozwólmy wpuścić problemów, spróbujmy je pokonać. Bądźmy kuloodporną szybą za która stoi nasze szczęście, bądźmy odporni na smutek i żal. Wtedy zostaniemy zwycięzcami.

Ciężkie oczy mimo że dopiero... teksty

juka100 dodano: 19 stycznia 2012

Ciężkie oczy mimo że dopiero przyszedł zmierzch. [ had hades ]

To są takie emocje  których nie... teksty

juka100 dodano: 19 stycznia 2012

To są takie emocje, których nie zrozumiesz. Nie zrozumiesz moich czynów. Niczego nie będziesz rozumieć. Staniesz twarzą, w twarz z kimś takim jak ja i zamuruje Cię. Gdyby tak przyjrzeć się w moje oczy, ostatnio zawsze są zaszklone, bo nie umiem nie myśleć .

nie boli was czasem serce z tego... teksty

juka100 dodano: 19 stycznia 2012

nie boli was czasem serce z tego braku wszystkiego ? z tego powodu, że nie ma już nic że już nie czujecie, że została tylko, pustka. kompletnie NIC. serce mi pęka na samą myśl o tym, wszystkim. dzisiaj usłyszałam coś śmiesznego, a mianowicie. powiedział mi ktoś dzisiaj, że to my wybieramy sobie przyszłość. co za głupia, głupia ironia . przecież to kłamstwo, nie prawda. do wszystkiego za młodu zmuszają was ludzie, możliwe że nawet bliscy z uśmiechem na twarzy zabijają was od środka, podejmując za was decyzje, zajmując się wami tak jak chcą nie zwracając uwagi na to kim jesteście i kim chcielibyście być. to prawda, czasami zabłądzimy i naprawdę muszą nas podnieść żebyśmy do końca nie upadli lecz chyba każdy wie kim jest kim chce się stać. każdy ma swoje wartości co prawda są wyjątki ale nie o nich tu mowa. piszę tu językiem osoby zabitej od środka. piszę po to by ktoś wiedział, że jest źle i nie jestem jedyna, pisze żeby niektórzy uświadomili sobie co nieco. jesteście mordercami.

najgorszy z momentów nadchodzi wtedy... teksty

juka100 dodano: 19 stycznia 2012

najgorszy z momentów nadchodzi wtedy , gdy wszyscy zauważają u ciebie zmiany na gorsze , nawet ty sama . schudłaś , zbladłaś , cera ci zszarzała , nie jesteś tak bardzo aktywna , nie latasz jak głupia , nic ci się nie chce , przysypiasz na lekcjach , nie wychodzisz z pokoju , zbyt dużo śpisz , niechętnie spotykasz się ze znajomymi , na wszystko narzekasz , nic nie robisz i masz wszystko w dupie . pieprzona bezradność rozkłada ci ręce , bo sama nie umiesz wytłumaczyć co ci dolega a za wszelką cenę chciałabyś znaleźć na to lek

Pokochałam go zdając sobie sprawę... teksty

juka100 dodano: 19 stycznia 2012

Pokochałam go zdając sobie sprawę, że kiedyś może odejść zostawiając pustkę w moim sercu. Był pierwszym mężczyzną, którego pokochałam licząc się z konsekwencjami rozstania. A jako jedyny został.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV