głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Ja wiem  po co ja żyję. Sensem... teksty

jednorazowagra dodano: 16 października 2016

"Ja wiem, po co ja żyję. Sensem mojego życia jest zasłużyć na to, żeby mnie ktoś trzymał za rękę, gdy będę umierał. ”

„Nieuprzejmość  to imitacja siły... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

„Nieuprzejmość, to imitacja siły słabego człowieka"

Jeśli chcesz być największy to... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Jeśli chcesz być największy to rywalizuj z największymi, nawet jeśli nie wiedzą o twoim istnieniu. Dopiero wtedy możesz wykorzystać swoje możliwości. Owszem, być może Richard Branson jest w innym punkcie życia, ale stosując lepsze praktyki, niż on w końcu go zastąpisz. Za to nigdy tego nie zrobisz wzorując się wyłącznie na osobach ze swojego "podwórka", których zaletą jest tylko to, że są trochę lepsze niż Ty. Jeśli trenujesz np. boks i jest twoim marzeniem zostanie mistrzem, to od początku przygotowuj się na pokonanie braci Kliczko, a nie na wygranie z najlepszym bokserem w twoim lokalnym klubie. To nie on jest rywalem.

Być może nie istnieje żaden inny... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Być może nie istnieje żaden inny rodzaj intymności, mogący konkurować z dwoma spojrzeniami, które spotykają się z mocą i zdecydowaniem, i które całkiem po prostu nie godzą się na oderwanie od siebie.

Osoby  które krytykujesz wyznaczają... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Osoby, które krytykujesz wyznaczają twoje realne poczucie własnej wartości i jest to intuicyjnie czytelne dla wszystkich dookoła. Jeśli krytykujesz swoich kumpli, to jesteś od nich gorszy. Jeśli krytykujesz zachowanie ładnych kobiet, to czujesz, że nie są w twoim zasięgu. Jeśli mówisz, że ktoś jest bogaty, bo pewnie robił przekręty, to dlatego, że mu zazdrościsz i podejrzewasz, że nigdy mu nie dorównasz. Jeśli żywisz się plotkami o celebrytach i życzysz im upadku, to również pokazujesz swoją mniejszą wartość, bo oni nie komentują twojego życia. Nawet nie wiedzą, że istniejesz. Jeśli właśnie mówisz w myślach: "Ale tak właściwie to mnie to nie interesuje", to muszę cię zawieść. Prawidłową reakcją na rzeczy, które nam nie zagrażają jest całkowita obojętność, a nie tłumaczenie się, że właściwie to jest ci wszystko jedno. Dlatego zacznij mówić: - Cieszę się. Gratuluję. Super to zrobiłeś. To pokazuje twój prawdziwy poziom.

Wierzę  że śmiech jest najlepszym... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda.

Jeśli kochasz wyzwania  to mam dla... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Jeśli kochasz wyzwania, to mam dla ciebie wyjątkowo trudne - spróbuj wszystko wszystkim wybaczyć.

Kobiety często boją się żyć... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Kobiety często boją się żyć swoją dzikością, ponieważ wtedy nie są już grzeczne i spokojne. A potrzeba bycia kochaną i lubianą jest u niektórych kobiet silniejsza od potrzeby życia swoją dzikością. Niektóre kobiety nie potrafią cieszyć się swoją siłą. Raczej je ona przeraża. Tak bardzo ją tłumiły w sobie, że gdyby ją dopuściły do głosu - eksplodowałaby. Ale kobieta dzika chciałaby skontaktować kobiety z siłą, która nie przejeżdża po kimś jak czołg, lecz podnosi innych, jasno wskazuje im kierunek i nie bije na oślep.

Gdyby ludzie byli wrażliwi na... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Gdyby ludzie byli wrażliwi na cierpienie innych w takim samym stopniu jak są przewrażliwieni na swoim punkcie, to świat byłby niebem.

W miarę upływających lat coraz... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

W miarę upływających lat coraz gorzej znoszę udawanie, fałsz, pozory, pretensjonalność, nadawanie znaczeń zdarzeniom, które na to nie zasługują.

Najgłupsze pytanie jakie możesz... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Najgłupsze pytanie jakie możesz zadać, to: „Co on w niej widzi?” Bo odpowiedź jest banalnie prosta: „To, czego ty nie widzisz”

Potrafiliście siedzieć przez... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Potrafiliście siedzieć przez dziesięć godzin, patrzeć na siebie i w pewnym momencie bez słów, pomiędzy wami, w powietrzu pojawiały się piktogramy, obrazki, od zdań, które chcieliście sobie powiedzieć puchł język. Rysowaliście waszą rozmowę palcami w powietrzu. Niektórzy ludzie nie mają tego nawet po kwasie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV