głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jednaztysiacatwarzy Nie myśl sobie że moja miłość nie jest prawdziwa nie wezmę niczego mniejszego od najgłębszej miłości. ♥! Pisząc opowiadam o słońcu które świeci o deszczu który

jednaztysiacatwarzy

jednaztysiacatwarzy.moblo.pl
Nie myśl sobie że moja miłość nie jest prawdziwa nie wezmę niczego mniejszego od najgłębszej miłości. ♥!
Nie myśl sobie że moja miłość... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 10 listopada 2012

Nie myśl sobie, że moja miłość nie jest prawdziwa, nie wezmę niczego mniejszego od najgłębszej miłości. ♥!

Pisząc opowiadam o słońcu które... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 9 listopada 2012

Pisząc opowiadam o słońcu które świeci o deszczu który leci z nieba. o uczuciach które nie zawsze będą dobre. o ludziach którzy potrafili by zabić i o myślach które potrafią ranić. Dziwne ? To tylko moje życie ~ te 36.6 ( stopni C )

 2  Jedni je nazywają drudzy... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 9 listopada 2012

[ 2 ] Jedni je nazywają, drudzy pragną zdobyć, inni zaś potrafią patrząc na nie odnajdywać ukojenie myśli. Jednak gwiazdy, mimo że mają widok na setki ludzkich głów, to szukają sensu jak śmiertelnicy tutaj. Po milionach przeżyć znajdują sens w tym, że nie warto ufać i choć ranią się nawzajem tak jak my tu, to zawsze są razem, bo nie chcą inaczej żyć. Nocą zbierają się wszystkie na refleksję i jeśli to wiesz, to wyrażają większość deszczem .. Jeżeli widzisz że strumienie ich uczuć rzucają pioruny na wietrze, wiedz że płonie im malutkie serce. Może mam rację, kto tam wie, a nawet jeśli nie to mam to gdzieś, bo lubię patrzeć w niebo. Wiem że przez to żałuję kilku chwil, ale wiem też że nie potrafiłabym tam z nimi żyć.

 1  Siedząc na balkonie skupiałam... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 9 listopada 2012

[ 1 ] Siedząc na balkonie skupiałam się na zachodzącym słońcu, na spokoju ogarniającym moją duszę. Delikatny szelest liści ubarwiał ten cud natury, cud którego niewielu dostrzega .. Czym byłby świat bez słońca, czym byłoby nasze życie bez tych promieni ? Mijały minuty, dobijały godziny, jednak czas dla mnie się zatrzymał. Czas podobno nie staje w miejscu, ale bywają momenty, w których ludzie nie spoglądają na poruszające się wskazówki, bowiem rozkoszują się wtedy czymś zupełnie ważniejszym. Niebo było przejrzyste, z każdą kolejną chwilą widać było na nim coraz więcej gwiazd.. Te małe ale za razem wielkie ciała niebieskie kryją w sobie wiele tajemnic ludzkich.

Budząc się rano miałam uśmiech na... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 9 listopada 2012

Budząc się rano miałam uśmiech na twarzy, wiedziałam że jest tuż obok mnie, że zaraz poczuje jego słodki pocałunek na czole. Nie zdążyłam nawet otworzyć powiek, a już czułam tą rozkosz na sobie, te delikatne usta sprawiają, że czuje się jak nowo narodzona. Promienie słońca rozświetlały nasze sylwetki, a świergot ptaków powodował dreszcze na całym ciele. Nic więcej nie potrzebowaliśmy do szczęścia, liczyło się tylko to, że mieliśmy siebie. Wspólne śniadanie, poranna kawa i wzajemne spojrzenia .. Pomyśleć że nie oczekujemy od siebie zbyt wiele, że darzymy się wielkim uczuciem, że trwamy w tym wszystkim pragnąc każda wolną chwilę spędzać razem. Każdego dnia dziękuje Bogu, że mam takie szczęście tuż obok siebie, każdego dnia dziękuję, że pojawił się w moim życiu, bym mogła podążać z nim wyznaczoną drogą.

Nigdy nie obiecywano nam że życie będzie piękne . Trzeba iść do przodu z myślą że kiedyś będzie lepiej. teksty jednaztysiacatwarzy dodał komentarz: Nigdy nie obiecywano nam że życie będzie piękne . Trzeba iść do przodu z myślą że kiedyś będzie lepiej. do wpisu 8 listopada 2012
 Nadszedł czas  że wszystko... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 8 listopada 2012

" Nadszedł czas , że wszystko stawiam na jedną kartę, bo przy Tobie zrozumiałam co naprawdę w życiu ważne. "

 Dragów nie potrzebuję żeby... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 8 listopada 2012

" Dragów nie potrzebuję żeby dobrze bawić się, wystarczy dobry humor by ubarwić życie swe. "

.. a miłość. ?  Miłość kwitnie... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 8 listopada 2012

.. a miłość. ? - Miłość kwitnie z każdym Jego pocałunkiem, dotykiem, czułym spojrzeniem, wspólnym wieczorem, wsłuchaniem w świergot ptaków o świcie. Rozwija się nawet przy porannej kawie wypitej w łóżku, drobnym uśmiechu w moim kierunku. Jest coraz silniejsza i brnie ciągle w górę wśród długich spacerów, ciepłych słów i jesiennych kropel deszczu. ♥!

Szczere słowa  szczera miłość. teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 8 listopada 2012

Szczere słowa - szczera miłość.

 Moje Serce moje myśli mój gniew... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 24 października 2012

" Moje Serce, moje myśli, mój gniew, moje płuca. Moja twarz, moje błędy, moja krew, moje uczucia. Moje oczy, moja złość, moja miłość, moje łzy. Moje żyły, mój wdech, mój wydech, moje sny. To jest już Twoje to wszystko jest już Twoje. " ♥!

Pomyśleć że wczoraj miałam 18... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 24 października 2012

Pomyśleć że wczoraj miałam 18-naste urodziny .. jest jakoś dziwnie nie jest tak jak być powinno..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV