głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jakwisienkanatorcie Tak sobie myślę pisząc te słowa leżąc na łóżku... po co ta mowa? po co ten cały wysiłek? po co się tego uczyłem? nic już nie jest miłe nic już nie jest takie ja

jakwisienkanatorcie

jakwisienkanatorcie.moblo.pl
Tak sobie myślę pisząc te słowa leżąc na łóżku... po co ta mowa? po co ten cały wysiłek? po co się tego uczyłem? nic już nie jest miłe nic już nie jest takie jak
Tak sobie myślę pisząc te słowa... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 12 marca 2015

Tak sobie myślę pisząc te słowa, leżąc na łóżku... po co ta mowa? po co ten cały wysiłek? po co się tego uczyłem? nic już nie jest miłe, nic już nie jest takie jak kiedyś, oj takie jak kiedyś, myślę sobie: człowieku, może za wysoko mierzysz? za bardzo się starasz?

 No i wtedy wyczułem  że jest dobra... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 11 marca 2015

"No i wtedy wyczułem, że jest dobra i łagodna. Osoby dobre i łagodne nie opierają się długo i choć same do wywnętrzania się nie są bynajmniej skore, jednakże od rozmowy wykręcić się żadnym sposobem nie potrafią i odpowiadają skąpo, ale odpowiadają, a im dalej, tym obficiej, trzeba tylko samemu nie ustawać, skoro nam zależy."

 Akcja pociąga reakcję.  teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 10 marca 2015

"Akcja pociąga reakcję."

 Nie staraj się dobrze wyglądać... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 10 marca 2015

"Nie staraj się dobrze wyglądać, po prostu dobrze się czuj w tym, co na siebie włożyłaś. Jesteś piękna, nie musisz się przebierać i malować. Bądź jak Francuzki, bezpretensjonalna i lekka. Tylko kręgosłup musisz mieć mocny.

 Przez te wszystkie lata... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 10 marca 2015

"Przez te wszystkie lata dowiedziałam się, że czasem odpychamy ludzi tylko dlatego, żeby nas przyciągnęli. Chcemy, żeby do nas przyszli, powiedzieli, że o nas nie zapomnieli. Chcemy, żeby udowodnili nam, jak bardzo im na nas zależy. Chcemy, żeby walcząc o nas, dowiedli swojej miłości."

 Jak to się stało  żeśmy się... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 10 marca 2015

"Jak to się stało, żeśmy się zaczęli w to bawić? W te igraszki słów? W te kalambury, przejęzyczenia, odwrócenia sensu, W tę lingwistyczną poezję?"

 Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 10 marca 2015

"Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym się nie wstydził i gdyby był na to czas."

  On nie wie czego chcę  a ja nie... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 8 marca 2015

" On nie wie czego chcę, a ja nie wiem czego mam się spodziewać..."

 Rozpaczliwie pragnę się z Tobą... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 8 marca 2015

 Rozpaczliwie pragnę się z Tobą zobaczyć. Na razie nie mogę się z tym uporać. Z tym oczekiwaniem. I z tym napięciem. A najbardziej z tymi atakami czułości. Czy można mieć ataki czułości? 

 Tego w sobie nie znosiła... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 8 marca 2015

"Tego w sobie nie znosiła - ciągłego wracania do wydarzeń z przeszłości i analizowania wszystkiego co jej umysł zdążył zapamiętać. Wiedziała, że czasem interpretacje mogą się nie zgadzać, ludzie robili pewne gesty z głupich nawyków."

W miejscu stanie jest tak uciążliwe... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 8 marca 2015

W miejscu stanie jest tak uciążliwe, że branie dragów, które wjeżdżają na banie dają znieczulice czasem, a czasem jak za pierwszym razem dają euforię...

 Milczeć nie wolno. Milczenie nie... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 8 marca 2015

"Milczeć nie wolno. Milczenie nie jest złotem. Milczenie jest paskudnym kłamstwem. Milczenie jest najpaskudniejszym ze wszystkich kłamstw. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV