głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jakwisienkanatorcie Nie zaczynaj czegoś czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś do czego jeszcze nie dorosłeś. Lubię Ci

jakwisienkanatorcie

jakwisienkanatorcie.moblo.pl
Nie zaczynaj czegoś czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś do czego jeszcze nie dorosłeś.
Nie zaczynaj czegoś  czego nie... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 26 marca 2015

Nie zaczynaj czegoś, czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś, co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś, do czego jeszcze nie dorosłeś.

Lubię Cię  bardziej niż to sobie... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 26 marca 2015

Lubię Cię bardziej niż to sobie zaplanowałam.

nie chodzi o to  że nie jesteś... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 26 marca 2015

nie chodzi o to, że nie jesteś ważny. jesteś, cholernie bardzo. to nie tak, że nic nie czuję - jak widzę Twój uśmiech, serce niebezpiecznie szybko bije. to nie tak, to nie o to chodzi. nie chcę Cię skrzywdzić. czasem trzeba myśleć, nie czuć.

 Tego dnia nabrała ostatecznej... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 26 marca 2015

"Tego dnia nabrała ostatecznej pewności co do dwóch spraw: bardzo ją drażnił, ale gdyby mogła, zostałaby z nim na zawsze."

''Wszystko można zacząć od nowa.... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 16 marca 2015

''Wszystko można zacząć od nowa. Nieważne co było. Tak mówi wiosna.'' :3

 Chcę być tym przyjacielem  w... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 15 marca 2015

"Chcę być tym przyjacielem, w którym się beznadziejnie zakochasz. Tym, którego weźmiesz w ramiona i do swojego łóżka, i do osobistego świata w swojej głowie. Takim przyjacielem chcę być - mówi. - Takim, który zapamięta rzeczy, które mówisz, i kształt twoich ust, kiedy je mówisz. Chcę znać każdą krzywiznę, każdy pieg, każde drżenie twojego ciała [...] Chcę wiedzieć, gdzie cię dotykać. Chcę wiedzieć, jak cię dotykać. Chcę wiedzieć, jak cię przekonać, żebyś stworzyła uśmiech tylko dla mnie. [...] Chcę być twoim przyjacielem. Chcę być twoim najlepszym przyjacielem." Bo Ty jesteś moim.

„  Dzięki Tobie zrozumiałam  że... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 15 marca 2015

„- Dzięki Tobie zrozumiałam, że najwyższy czas zacząć żyć, i jestem za to Ci naprawdę wdzięczna. – Wzruszyła ramionami. – No i oczywiście pomogłeś mi pozbyć się powstrzymującej mnie bariery. - Nie możesz tego zrobić. Możesz się strasznie pomylić i żałować do końca życia.”

„Uważam  że takie całkowite... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 15 marca 2015

„Uważam, że takie całkowite oddanie i poświęcanie się dla drugiej osoby to przesada. Mało kto potrafi to docenić, a człowiek, który angażuje się aż tak głęboko, po prostu zbyt wiele ryzykuje”

 Nie mogła uwierzyć  że była aż... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 15 marca 2015

"Nie mogła uwierzyć, że była aż taką idiotką i zdołała sobie wmówić, że mu na niej zależy. Przypominając sobie, ile razy mu się narzucała, czuła się upokorzona."

 Myśl o czymś intensywnie  a... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 14 marca 2015

"Myśl o czymś intensywnie, a zobaczysz, że to się właśnie zdarzy."

 Pieprzyć oczekiwania.  Już sama... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 12 marca 2015

"Pieprzyć oczekiwania. Już sama nazwa wskazuje, że to coś, na co czekasz, a co nigdy może nie przyjść. To nie jest bajka o śpiącej królewnie i rycerzu na białym koniu. Na koniec dnia nie liczy się to, czy on ma subaru i mgr przed nazwiskiem, ale fakt, że o ciebie dba, że wspiera i daje poczucie bezpieczeństwa. Że przy nim czujesz się piękna, wartościowa i kochana. Że jest z tobą na dobre i na złe, jakkolwiek tanio by to nie zabrzmiało. Popieprzyły nam się priortytety."

Tak sobie myślę pisząc te słowa... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 12 marca 2015

Tak sobie myślę pisząc te słowa, leżąc na łóżku... po co ta mowa? po co ten cały wysiłek? po co się tego uczyłem? nic już nie jest miłe, nic już nie jest takie jak kiedyś, oj takie jak kiedyś, myślę sobie: człowieku, może za wysoko mierzysz? za bardzo się starasz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV