głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jakwisienkanatorcie Chciałabym żeby mnie tak złapał i przytrzymał i powiedział mi żebym przestała wariować bo przy mnie będzie. Chciałabym żeby nie uciekał bo wiem że chciałby zos

jakwisienkanatorcie

jakwisienkanatorcie.moblo.pl
Chciałabym żeby mnie tak złapał i przytrzymał i powiedział mi żebym przestała wariować bo przy mnie będzie. Chciałabym żeby nie uciekał bo wiem że chciałby zost
 Chciałabym żeby mnie tak złapał... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 26 marca 2015

"Chciałabym, żeby mnie tak złapał i przytrzymał i powiedział mi, żebym przestała wariować, bo przy mnie będzie. Chciałabym, żeby nie uciekał, bo wiem, że chciałby zostać."

Nie zaczynaj czegoś czego nie... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 26 marca 2015

Nie zaczynaj czegoś, czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś, co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś, do czego jeszcze nie dorosłeś.

Lubię Cię bardziej niż to sobie... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 26 marca 2015

Lubię Cię bardziej niż to sobie zaplanowałam.

nie chodzi o to że nie jesteś... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 26 marca 2015

nie chodzi o to, że nie jesteś ważny. jesteś, cholernie bardzo. to nie tak, że nic nie czuję - jak widzę Twój uśmiech, serce niebezpiecznie szybko bije. to nie tak, to nie o to chodzi. nie chcę Cię skrzywdzić. czasem trzeba myśleć, nie czuć.

 Tego dnia nabrała ostatecznej... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 26 marca 2015

"Tego dnia nabrała ostatecznej pewności co do dwóch spraw: bardzo ją drażnił, ale gdyby mogła, zostałaby z nim na zawsze."

''Wszystko można zacząć od nowa.... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 16 marca 2015

''Wszystko można zacząć od nowa. Nieważne co było. Tak mówi wiosna.'' :3

 Chcę być tym przyjacielem w... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 15 marca 2015

"Chcę być tym przyjacielem, w którym się beznadziejnie zakochasz. Tym, którego weźmiesz w ramiona i do swojego łóżka, i do osobistego świata w swojej głowie. Takim przyjacielem chcę być - mówi. - Takim, który zapamięta rzeczy, które mówisz, i kształt twoich ust, kiedy je mówisz. Chcę znać każdą krzywiznę, każdy pieg, każde drżenie twojego ciała [...] Chcę wiedzieć, gdzie cię dotykać. Chcę wiedzieć, jak cię dotykać. Chcę wiedzieć, jak cię przekonać, żebyś stworzyła uśmiech tylko dla mnie. [...] Chcę być twoim przyjacielem. Chcę być twoim najlepszym przyjacielem." Bo Ty jesteś moim.

„ Dzięki Tobie zrozumiałam że... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 15 marca 2015

„- Dzięki Tobie zrozumiałam, że najwyższy czas zacząć żyć, i jestem za to Ci naprawdę wdzięczna. – Wzruszyła ramionami. – No i oczywiście pomogłeś mi pozbyć się powstrzymującej mnie bariery. - Nie możesz tego zrobić. Możesz się strasznie pomylić i żałować do końca życia.”

„Uważam że takie całkowite... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 15 marca 2015

„Uważam, że takie całkowite oddanie i poświęcanie się dla drugiej osoby to przesada. Mało kto potrafi to docenić, a człowiek, który angażuje się aż tak głęboko, po prostu zbyt wiele ryzykuje”

 Nie mogła uwierzyć że była aż... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 15 marca 2015

"Nie mogła uwierzyć, że była aż taką idiotką i zdołała sobie wmówić, że mu na niej zależy. Przypominając sobie, ile razy mu się narzucała, czuła się upokorzona."

 Myśl o czymś intensywnie a... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 14 marca 2015

"Myśl o czymś intensywnie, a zobaczysz, że to się właśnie zdarzy."

 Pieprzyć oczekiwania. Już sama... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 12 marca 2015

"Pieprzyć oczekiwania. Już sama nazwa wskazuje, że to coś, na co czekasz, a co nigdy może nie przyjść. To nie jest bajka o śpiącej królewnie i rycerzu na białym koniu. Na koniec dnia nie liczy się to, czy on ma subaru i mgr przed nazwiskiem, ale fakt, że o ciebie dba, że wspiera i daje poczucie bezpieczeństwa. Że przy nim czujesz się piękna, wartościowa i kochana. Że jest z tobą na dobre i na złe, jakkolwiek tanio by to nie zabrzmiało. Popieprzyły nam się priortytety."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV