głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jadzkaa00 nie przestane chodzić w luźnych koszulkach żeby wyglądać 'bardziej' jak kobieta nie przestane używać zwrotów kurwa meega ja jebie zajebiście dam se kurwa rade i

jadzkaa00

jadzkaa00.moblo.pl
nie przestane chodzić w luźnych koszulkach żeby wyglądać 'bardziej' jak kobieta nie przestane używać zwrotów kurwa meega ja jebie zajebiście dam se kurwa rade itp
nie przestane chodzić w luźnych... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

nie przestane chodzić w luźnych koszulkach żeby wyglądać 'bardziej' jak kobieta, nie przestane używać zwrotów kurwa, meega, ja jebie, zajebiście, dam se kurwa rade itp. nie przestane stawiać spacji przed pytajnikiem. nie przestane pisać zdań z małych liter. nie przestane słuchać GrubSona , nie przestane używać wulgaryzmów. rap zawsze będzie ze mną w roli głównej. nie przestane łazić z kumpelami na piwo . ale wiesz, oboje wiemy że kiedyś będę bardziej dojrzała, skończę szkołę, ktoś zajmie moje miejsce żeby wkurwiać ludzi w mojej budzie, ja znajdę prace a tam nie przyjdę w za dużej bluzie z kapturem na głowie. kiedyś pewnie przestane słuchać rapu. zacznę pisać zdanie z dużych liter. zacznę nawet pić małą czarną, której teraz nie lubię. i kiedyś będzie tak, że nie przyjdę do domu, nie zamknę się u siebie w pokoju, nie położę się na łóżku z słuchawkami w uszach, jak to zwykle robię. pewnie dlatego, że moje dziecko powie mi "chodź się bawić" albo "mamo, jestem głodna"

Nauczmy się doceniać przyjaciół... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

Nauczmy się doceniać przyjaciół,bo życie nie kręci się wyłącznie na miłości. Bo gdy ten 'jedyny' odejdzie to z kim potem będziesz wylewał smutki do butelki Finlandii o 5 nad ranem?

Gdy spotkałam się z moimi... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

Gdy spotkałam się z moimi przyjaciółkami wszystkie problemy , sprawy , wspomnienia rozeszły się gdzieś jakby ich w ogóle nie było . To właśnie One pomagają mi w tych trudnych chwilach , mogę być z nimi zawsze szczera aż do bólu i dlatego czasami dostaje od nich w łeb , z nimi mogę iść przez całe miasto śmiejąc się ,ludzie wtedy patrzą na nas jak na wariatki a my się w ogóle tym nie przejmujemy. Dlatego nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń.?

Facet  który pieprzy się na prawo i... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

Facet, który pieprzy się na prawo i lewo, jest wspaniały. A jeśli to kobieta, to zwykła szmata. Cóż za seksualna sprawiedliwość.

I w sumie mogę przyznać  że kocham... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

I w sumie mogę przyznać, że kocham ten stan, kiedy na korytarzu szkolnym, spoglądasz na mnie, a moim jedynym problemem jest to czy dobrze wyglądam... ;)

Nie masz w sobie zakodowanej... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

Nie masz w sobie zakodowanej telewizji N , nic w życiu nie cofniesz

Patrzę w lustro i widzę zupełnie... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

Patrzę w lustro i widzę zupełnie obcą osobę. Spogląda na mnie nieufnie swym przerażająco lodowatym wzrokiem. Dumna, pewna siebie pełna nienawiści i wstrętu do świata przesiąknięta obojętnością zdołowana dyskryminacją samotna z własnej winy podświadomie tęskni za miłością nie wytrzymuję jej chłodnego wzroku . Odwracam twarz od lustra...

Zabawne  jak bardzo tęsknię za tymi... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

Zabawne, jak bardzo tęsknię za tymi wieczornymi spacerami z Tobą i twoim najebanym kumplem. Tymi rozmowami o dziewczynie której nienawidzisz. To było takie nieromantyczne, a jednak była to moja ulubiona część dnia.

  Cii.. słyszysz? Coś jakby drapie... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

- Cii.. słyszysz? Coś jakby drapie o drzwi. - Nie przejmuj się, to moja miłość. Zamknęłam kurwę w łazience, bo mnie drażniła.

Jedwab jego ust przesunął się po... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

Jedwab jego ust przesunął się po moich. Serce fiknęło mi kozła w piersi. Zaciskałam razem dłonie, które nagle stały się lodowate. Oczy zaczęły mnie piec, tak jak wtedy kiedy zbyt szybko piję colę. Fala ciepła przelała się przez moje ciało, a po niej w mojej głowie nastąpił wybuch sztucznych ogni.

Ludzie mówią  że nie lubisz jak... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

Ludzie mówią, że nie lubisz jak jaram, a ja chcę trochę relaksu zanim powiesz mi nara, ostatecznie wiem, że nic nie trwa wiecznie, jak chcesz mnie wkurwić robisz to skutecznie.

witajcie w wieku gdzie miłość... teksty

jadzkaa00 dodano: 14 kwietnia 2011

witajcie w wieku gdzie miłość wyraża się statusem: 'jestem w związku' na facebooku..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV