głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jadzkaa00 Tęsknoty nie da się zmierzyć żadną znaną na świecie miarą. Jeżeli tylko tęsknisz za ukochaną osobą to tęsknota bez względu na dzielący was czas i odległość dosk

jadzkaa00

jadzkaa00.moblo.pl
Tęsknoty nie da się zmierzyć żadną znaną na świecie miarą. Jeżeli tylko tęsknisz za ukochaną osobą to tęsknota bez względu na dzielący was czas i odległość doskwiera t
Tęsknoty nie da się zmierzyć... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

Tęsknoty nie da się zmierzyć żadną znaną na świecie miarą. Jeżeli tylko tęsknisz za ukochaną osobą, to tęsknota bez względu na dzielący was czas i odległość - doskwiera tak samo.

Chciałeś mnie tylko poderwać.... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

Chciałeś mnie tylko poderwać. Przewidziałeś, że będziemy razem do końca życia?

Czasami duma nie pozwala naprawić... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

Czasami duma nie pozwala naprawić pewnych spraw.

To właśnie  on był autorem... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

To właśnie, on był autorem każdego mojego uśmiechu. To dzięki niemu potrafiłam doceniać, to co miałam. Był całym moim szczęściem.Wszystkim, tym co miałam.

Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, letnie zauroczenie, szalona miłość czy totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia czy tylko przez dziesięć minut - boli tak samo gdy ktoś ci to odbiera.Bo tak samo umiera nadzieja, a nadzieja jest zawsze prawdziwa..

Nagle coś się kończy  jakby... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

Nagle coś się kończy, jakby runął tobie świat. Pragniesz cofnąć czas – na próżno. Nagle widzisz jasno tyle utraconych szans, słów, na które już za późno. Zapominasz co dnia, że każda chwila to dar. Masz ją, by móc przebaczać, kochać, zostawić ślad.

Człowiek rozsądny zawsze twierdzi... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

Człowiek rozsądny zawsze twierdzi, że rozumie kobiety. Człowiek zakochany męczy się, żeby naprawdę je zrozumieć.

A potem decyzja przyszła tak nagle... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

A potem decyzja przyszła tak nagle, że nie było zastanawiania się, ani wyboru, ani zgody, ani niezgody, wszystko działo się tak, jakby od zawsze byli razem i od zawsze znali swoje ciała i dusze. Czy można nagle zacząć kogoś kochać, kogo się nie zna? Kogo znało się jako małego chłopca lub kogoś, kogo znało się jako małą dziewczynkę? Skąd wiadomo, że to miłość, a nie pożądanie, ciekawość, potrzeba bliskości, lęk przed samotnością?

bywało tak  że po prostu... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

bywało tak, że po prostu przestawałeś się odzywać. nie pojawiałeś się w szkole a gdy dzwoniłam wyłączałeś telefon. pamiętam, że ostatnim razem napisałam Ci - nie rozumiem o co chodzi. kocham Cię, chcę być z Tobą!chcesz to wszystko zniszczyć? na odpowiedź czekałam ponad pięć godzin.w dłoniach kurczowo ściskałam telefon z nadzieją, że może przeoczyłam Twoją wiadomość. w końcu odpisałeś, ciarki przeszły przez całe moje ciało, odczytałam - szczerze? wszystko mi jedno.

Są dwie drogi  aby przeżyć życie.... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko

Są ludzie  których życiu nadaje... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

Są ludzie, których życiu nadaje kształt strach przed śmiercią . I są ludzie, których życiu nadaje kształt radość i zadowolenie z tego, że żyją. Ci pierwsi żyjąc umierają; ci drudzy umierając żyją. Wiem, że los może zabrać mnie jutro, ale śmierć jest nieistotną ewentualnością. Kiedykolwiek przyjdzie, mam zamiar umrzeć żyjąc.

Żyjesz tylko raz. Ale jeśli... teksty

jadzkaa00 dodano: 21 maja 2011

Żyjesz tylko raz. Ale jeśli wszystko zrobisz jak trzeba, raz wystarczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV