głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jadzkaa00 nie obchodzi mnie specjalnie czy patrzysz się na mnie bo chcesz czy dlatego że czujesz się przeze mnie obserwowany. każde twoje spojrzenie skierowane w moją str

jadzkaa00

jadzkaa00.moblo.pl
nie obchodzi mnie specjalnie czy patrzysz się na mnie bo chcesz czy dlatego że czujesz się przeze mnie obserwowany. każde twoje spojrzenie skierowane w moją stronę powod
nie obchodzi mnie specjalnie czy... teksty

jadzkaa00 dodano: 31 maja 2011

nie obchodzi mnie specjalnie czy patrzysz się na mnie bo chcesz, czy dlatego że czujesz się przeze mnie obserwowany. każde twoje spojrzenie skierowane w moją stronę powoduje przyjemny dreszczyk na karku i przyspieszone bicie serca

przyjaciele są zawsze. na dobre i... teksty

jadzkaa00 dodano: 31 maja 2011

przyjaciele są zawsze. na dobre i złe, i choćby skały srały to nigdy cię nie opuszczą. i mimo tego, iż sama nie jestem idealną przyjaciółką to codziennie dziękuję Bogu za to, że są w moim życiu osoby, które dla mnie są idealne. Żałuję tylko, że nie mogę codziennie ich uświadamiać jak bardzo ważne są dla mnie. Moi przyjaciele- bez nich życie nie miałoby sensu.

Spacerowali razem brzegiem jeziora... teksty

jadzkaa00 dodano: 31 maja 2011

Spacerowali razem brzegiem jeziora żartując i rozprawiając o wszystkim i o niczym. w pewnym momencie on wypalił: wiesz, dziękuję Ci, że jesteś i że chcesz mnie słuchać. Z Tobą mógłbym rozmawiać jeszcze godzinę po tej godzinie, i jeszcze godzinę po następnej godzinie... Uśmiechnął się. Odwzajemniła uśmiech i w tym samym momencie wepchnął ją do wody, zwijając się ze śmiechu. Ze złością wyszła na pomost i ślizgając się na mokrych sandałach biegła w jego stronę, żeby się zemścić. Gonili się tak przez pół plaży, aż w końcu go dopadła, ale nie miała już siły wepchnąć go do lodowatego jeziora, po prostu leżeli na pisaku i ryczeli ze śmiechu. Ona cała mokra, rozmazana a jego rozczochrane włosy wskazywały wszystkie kierunki świata, oboje z piaskiem miedzy zębami. Nieliczni ludzie idący plażą patrzyli się na nich jak na wariatów, ale im to nie przeszkadzało. Z prawdziwym przyjacielem możesz zachowywać się jak totalny świr i mieć pewność, że i tak się do Ciebie przyzna.

dla szpanu  to ja mogę włosy na... teksty

jadzkaa00 dodano: 31 maja 2011

dla szpanu, to ja mogę włosy na kolory tęczy zafarbować a nie udawać że kocham.

On jest najprzystojniejszym... teksty

jadzkaa00 dodano: 30 maja 2011

On jest najprzystojniejszym chłopakiem w szkole. Nie! Najprzystojniejszym na całej planecie! A ja? pfff... zwykła dziewczyna. Ale pomarzyć sobie o nim, o nas, jest wspaniałe. Wyobrażać sobie jak się do mnie uśmiecha, przytula, całuje, mówi że mnie kocha. Życie w marzeniach jest rewelacyjne i niestety nierealne

i choćby ta dziwka zwana sercem... teksty

jadzkaa00 dodano: 30 maja 2011

i choćby ta dziwka zwana sercem miała przestać w odsieczy pompować mi krew i tak Cię stamtąd wydrapię. chociażby łyżeczką od herbaty.

sorry za to mało eleganckie 'kocham... teksty

jadzkaa00 dodano: 30 maja 2011

sorry za to mało eleganckie 'kocham Cię' na ulicy, chciałam to zrobić bardziej subtelnie , ale po kilku piwach trudno się powstrzymać.

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

jadzkaa00 dodano: 30 maja 2011

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie.

kiedyś przyjaźń  teraz tylko... teksty

jadzkaa00 dodano: 30 maja 2011

kiedyś przyjaźń, teraz tylko zwykłe 'co tam'

Zasada numer jeden baw się nim bo on... teksty

jadzkaa00 dodano: 30 maja 2011

Zasada numer jeden baw się nim bo on bawi się tobą !

Byłeś tak wkurwiony  a ja wiedząc... teksty

jadzkaa00 dodano: 30 maja 2011

Byłeś tak wkurwiony ,a ja wiedząc to denerwowałam Cie jeszcze bardziej. Popychałam ,wyzywałam chociaż wiedziałam ,że mógłbyś mnie w każdej chwili uderzyć. Nie bałam się . Kazałam wręcz namawiałam Cie żebyś to zrobił. Chcąc pobudzić w Tobie jeszcze większy agresor powiedziałam ,że Cie zdradziłam. Byłam przygotowana na najgorsze. Jednak Ty uspokoiłeś się ,opanowałeś furie. Moje ręce ,które trzymałeś w nadgarstkach żeby uchronić się od kolejnych uderzeń położyłeś sobie na ramieniu. Wtuliłeś się we mnie jak bezbronne dziecko mocząc przy tym moją koszulkę i włosy łzami...Nastała cisza. Nie było już słychać serc ,które kilka sekund wcześniej waliły jak oszalałe. Oba pękły w tym samym momencie.

na pasztecie pisało  że termin... teksty

jadzkaa00 dodano: 29 maja 2011

na pasztecie pisało, że termin kończy się w dwutysięcznym trzynastym. my zginiemy, pasztety zostaną. masz szanse, laska.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV