głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jadzkaa00 Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej nie potrafię już tak pięknie żyć nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka

jadzkaa00

jadzkaa00.moblo.pl
Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej nie potrafię już tak pięknie żyć nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby pr
Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

jadzkaa00 dodano: 10 czerwca 2011

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień.

Ty po prostu mi się podobacie i nic... teksty

jadzkaa00 dodano: 10 czerwca 2011

Ty po prostu mi się podobacie i nic tego nie zmieni.!

Jak podzielić serce na dwie części ? teksty

jadzkaa00 dodano: 10 czerwca 2011

Jak podzielić serce na dwie części ?

Choć jest ich dwóch  nie chcę... teksty

jadzkaa00 dodano: 10 czerwca 2011

Choć jest ich dwóch, nie chcę stracić żadnego....

Minie długi czas zanim zdam sobie... teksty

jadzkaa00 dodano: 9 czerwca 2011

Minie długi czas zanim zdam sobie sprawę z tego, że już nie bede rozmawiać z Tobą, że minelo już dużo czasu, że Tobie już się pewnie ułożyło, że Ty nie myślisz o mnie, że zyjesz swoim życiem i już dawno jesteś dalej niż ja... choć przez chwile.. pamiętam, że szedłeś koło mnie a teraz jesteś już tak daleko, że nie obejmuje Cie mój wzrok. Taak.. jeszcze trochę czasu... Teraz będę żyla z dnia na dzien aby szybciej mijały dni i zeby po raz któryś zaczela odnawiać się we mnie nadzieja.., że świat nie kończy sie na jednej nieszczesliwej miłości, na czyiś słowach, gestach. A teraz... będę musiała przypomnieć sobie życie sprzed paru miesięcy, przypomnieć sobie, że kocham zachody słońca i nie myśleć o tym co teraz robisz. Po prostu żyć..

...mamusiu jak bede troche starsza to... teksty

jadzkaa00 dodano: 9 czerwca 2011

...mamusiu jak bede troche starsza to dostane skszydla i polece wysoko do gory...bede cie odwiedzac...

Jeśli kiedykowiek nadejdzie taka... teksty

jadzkaa00 dodano: 9 czerwca 2011

Jeśli kiedykowiek nadejdzie taka chwila,że mnie zostawisz, a ja bede leżała na podłodze, doszczętnie mocząc dywan łzami, to proszę Cię , trzasnij drzwiami tak kurewsko mocno, żeby spadł na mnie żyrandol i żebym już niczym więcej nie musiała się martwic...

nie wiesz jak to jest szukać sobie... teksty

jadzkaa00 dodano: 1 czerwca 2011

nie wiesz jak to jest szukać sobie wieczorem zajęcia , byleby nie myśleć . wyłączyć ten swój łeb tak jak np na matematyce . jesteś w stanie wtedy zabrać się za sprzątanie , chociaż cały dom lśni w czystości wysprzątany wcześniej przez mamę . ty masz to głęboko w dupie , targasz odkurzacz na środek pokoju i nie zwracając na walenie sąsiadów w rury , którzy dawno już powinni spać , odkurzasz każdą posadzkę . gadasz wtedy do siebie o jakiś pierdołach jak ostatnia popieprzona , albo zamęczasz swoją paplaniną biednego psa , który chowa się pod łóżko . ale w pewnym momencie pękasz . nie staje się to nagle . powoli zaczynasz tracić nad sobą kontrolę , niechciane myśli bez pozwolenia zaprzątają umysł . odkurzasz ten sam kawałek dywanu od dziesięciu minut ze skupionym wzrokiem w jednym punkcie . oczy zaczynają piec od kumulujących się łez . i w końcu padasz . klękasz na dywanie i z bezradności zaczynasz płakać trzymając w ręce rączkę odkurzacza , który nadal włączony , zagłusza twój szloch .

Jak będe miała wyjebane to pogadamy. teksty

jadzkaa00 dodano: 1 czerwca 2011

Jak będe miała wyjebane to pogadamy.

Uwielbiam weekendy. Dni  kiedy jestem... teksty

jadzkaa00 dodano: 1 czerwca 2011

Uwielbiam weekendy. Dni, kiedy jestem tylko dla ciebie: bez makijażu, z nieładem na głowie i sercem na dłoni. Nie muszę przejmować się nauką, rodzicami, a najważniejszą rzeczą jest jak najszybsze utonięcie w twoich ramionach i upicie się do granic wytrzymałości w twoim towarzystwie.

Daj mi wreszcie pewność. Daj mi... teksty

jadzkaa00 dodano: 1 czerwca 2011

Daj mi wreszcie pewność. Daj mi coś na czym będę mogła się oprzeć, co będzie dawało mi siłę. Daj mi antidotum na ten cały fałsz, złość i strach. Chce znów zasypiać z pewnością, że jest w porządku. Chce zasypiać z myślą, że obudzę się rano i będziesz istniał dla mnie. Nie chcę pieprzyć głupot o przywiązaniu i uczuciach, chcę żeby mała część tych głupot stała się życiem. Namacalnym dowodem na twoje bycie obok.

Czasem jest taka sobota  że potem... teksty

jadzkaa00 dodano: 1 czerwca 2011

Czasem jest taka sobota, że potem nawet niedzieli nie ma...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV