głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Widziałem dziewczynę. Tylko co ? Miała uśmiech na twarzy ale jej oczy były najsmutniejsze na całym świecie Pamiętaj dziewczyno jak chłopu zależy to żeby skały s

izu

izu.moblo.pl
Widziałem dziewczynę. Tylko co ? Miała uśmiech na twarzy ale jej oczy były najsmutniejsze na całym świecie
Widziałem dziewczynę.  Tylko co ?... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

Widziałem dziewczynę. -Tylko co ? -Miała uśmiech na twarzy , ale jej oczy były najsmutniejsze na całym świecie

Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .

Szukam Cię  a kiedy już znajdę...... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

Szukam Cię, a kiedy już znajdę... udaję, że Cię nie widzę.Kocham Cię, lecz kiedy Cię spotkam... udaję, że nienawidzę.Dla Ciebie zabiję się, ale zanim skonam...wszystko zniszczę, samą siebie pokonam,krzycząc, że ginę przypadkiem...i tylko łezkę uronię ukradkiem.

Kiedy byłyśmy mały dziewczynkami... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

Kiedy byłyśmy mały dziewczynkami, wierzyłyśmy w bajki, fantazjowałyśmy, jakie będzie nasze życie. Biała suknia, królewicz, który zabierze nas do zamku na szczycie góry. Wieczorem w łóżku zamykałyśmy oczy i wierzyłyśmy gorąco w to, że marzenie się spełni. Święty Mikołaj, Wróżka i Królewicz byli tak blisko, że czuło się ich smak. Ale człowiek dorasta. Któregoś dnia otwieracie oczy i bajka pryska. Zwracamy się do ludzi i rzeczy, którym ufamy. Sęk w tym, że trudno całkowicie uwolnić się od tej bajki, bo prawie każdy chowa w sobie ten promyk nadziei i wiary, że pewnego dnia otworzy oczy i marzenie się ziści.

nikt nic nie chciał nam wyjaśnić... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

nikt nic nie chciał nam wyjaśnić za dzieciaka świat był wielką niewiadomą z perspektywy trzepaka, miałem sam się przekonać, puzzle poukładać, wyszło mi serce brudne, a chciałem świat naprawiać.

Żeby mieć powodzenie w życiu... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

Żeby mieć powodzenie w życiu kobieta winna być na tyle wykształcona, żeby przyciągać głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych.

Bądź.   Po co?   Bo życie mnie... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

Bądź. - Po co? - Bo życie mnie przeraża. Bo boje się samotności. Bo... gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko... Bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra, bo Twój uśmiech sprawia, że moje myśli są spokojniejsze, bardziej rzeczywiste i poukładane...

On zna nawet moją myśl o jutrze... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

On zna nawet moją myśl o jutrze, każdą pogodę mojego serca, wszystkie uśmiechy, na pamięć.

Za grzecznych chłopców sie... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

Za grzecznych chłopców sie wychodzi...a skurwieli sie kocha

Z życiem jak z malowaniem paznokci :... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

Z życiem jak z malowaniem paznokci : łatwiej ukryć błąd pod kolejną warstwą lakieru , niż zmyć wszystko i zacząć od początku .

  Opowiedz mi coś o sobie..   Mam na... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

- Opowiedz mi coś o sobie.. - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że to ona kiedyś wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie.. A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu.. Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama.. Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

Ja na przykład mam wszystko w dupie... teksty

izu dodano: 28 listopada 2010

Ja na przykład mam wszystko w dupie i to z każdym dniem więcej i dlatego muszę sobie coraz większy rozmiar kiecek kupować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV