głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Mądra dziewczyna całuje ale się nie zakochuje słucha ale nie wierzy odchodzi zanim zostanie porzucona. Nie zmieniam facetów jak rękawiczki. Ja ich gubię. Jak rę

izu

izu.moblo.pl
Mądra dziewczyna całuje ale się nie zakochuje słucha ale nie wierzy odchodzi zanim zostanie porzucona.
Mądra dziewczyna całuje  ale się... teksty

izu dodano: 6 grudnia 2010

Mądra dziewczyna całuje, ale się nie zakochuje, słucha, ale nie wierzy, odchodzi, zanim zostanie porzucona.

Nie zmieniam facetów jak... teksty

izu dodano: 6 grudnia 2010

Nie zmieniam facetów jak rękawiczki. Ja ich gubię. Jak rękawiczki.

Kochaj mnie!   Co?   Tak  żebyś nie... teksty

izu dodano: 5 grudnia 2010

Kochaj mnie! - Co? - Tak, żebyś nie spał w nocy, zastanawiając się czy ja aby na pewno śpię sama. Żebyś skręcał się z zazdrości, widząc mój uśmiech skierowany do innego chłopaka. Żebyś czuł ... nie, nie radość. Radość, to za mało powiedziane. Niewysłowioną ekstazę widząc moje oczy patrzące w Twoją stronę. No, kochaj tak!

Kiedy moja babcia dostała zapalenia... teksty

izu dodano: 5 grudnia 2010

Kiedy moja babcia dostała zapalenia stawów, nie mogła się więcej schylać i malować paznokci u nóg. Mój dziadek robił to dla niej przez cały czas, nawet kiedy sam dostał zapalenia stawów. To jest miłość

Jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

izu dodano: 5 grudnia 2010

Jestem wredna, arogancka, niemiła? Być może. Ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować.

zdaję sobie sprawę z tego  że... teksty

izu dodano: 5 grudnia 2010

zdaję sobie sprawę z tego, że jutro będzie i posiadam sumienie. to, są powody przez które, nigdy nie przyznaję się do miłości.

bo mnie już wkurza że zamiast mi... teksty

izu dodano: 5 grudnia 2010

bo mnie już wkurza że zamiast mi śpiewać serenadę z różą w dupie, on myśli że powie że tęskni, a ja go kurwa o rękę poproszę.

Mam we krwi podejmowanie złych... teksty

izu dodano: 4 grudnia 2010

Mam we krwi podejmowanie złych decyzji, wybieranie nieodpowiednich facetów, bycie zbyt pruderyjną egocentryczką z wybujałym ego i naiwnością na skalę kosmosu, no i to najistotniejsze przez co cierpię najbardziej - picie zbyt gorącej herbaty.

Boje się ze cie stracę... Nie wiem... teksty

izu dodano: 4 grudnia 2010

Boje się ze cie stracę... Nie wiem co do mnie czujesz .. czy w ogóle coś czujesz? Boo wiesz... ja cie chyba kocham... chciałabym żebyś był teraz przy mnie ,żebyś mnie teraz wysłuchał, i nawet nic nie mówił ale tylko słuchał i był przy mnie, żebym czuła ze mogę na tobie polegać i ufać bezgranicznie... ;( chciałabym żebyś mnie teraz przytulił i powiedział że będzie dobrze.. Ze wszystko się ułoży a jutro będzie lepiej, a ty będziesz przy mnie, cały czas i będziesz mnie kochał...

I chciałabym aby: czekolada nie... teksty

izu dodano: 4 grudnia 2010

I chciałabym aby: czekolada nie tuczyła, papierosy nie uzależniały, mikołaj istniał, przyjaźń była szczera, nigdy nie spadł śnieg, mieć dla siebie gwiazdkę z nieba, złotą rybkę... i chciałabym abym była w końcu kimś ważnym dla Ciebie...

Są dwa pytania  które człowiek... teksty

izu dodano: 4 grudnia 2010

Są dwa pytania, które człowiek musi sobie zadać: pierwsze brzmi “Dokąd idę?” a drugie: „Kto idzie ze mną?” Jeśli kiedykolwiek postawisz sobie te pytania w złej kolejności – masz problem.

Ona nie chciała się narzucać. On... teksty

izu dodano: 4 grudnia 2010

Ona nie chciała się narzucać. On nie chciał Jej za bardzo komplikować życia sobą. Tak jakby nie wiedzieli, że znaczą dla siebie więcej niż wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV