głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Nie można niczego oczekiwać od mężczyzny chyba że złych wiadomości. Zawsze robią coś wręcz przeciwnego niż oczekujesz. Jeśli spodziewasz się serdeczności dostaj

izu

izu.moblo.pl
Nie można niczego oczekiwać od mężczyzny chyba że złych wiadomości. Zawsze robią coś wręcz przeciwnego niż oczekujesz. Jeśli spodziewasz się serdeczności dostajesz c
Nie można niczego oczekiwać od... teksty

izu dodano: 22 maja 2011

Nie można niczego oczekiwać od mężczyzny, chyba, że złych wiadomości. Zawsze robią coś wręcz przeciwnego, niż oczekujesz. Jeśli spodziewasz się serdeczności - dostajesz ciosy. Jeżeli chcesz od niego siły - topią się w rękach jak wosk. Jeżeli wymagasz od nich czułości, kiedy się zorientują, o co ci chodzi, stają się twardzi i nieprzystępni. Któraś z nas prosi czasem o słowo współczucia, o podanie ręki. Oni zwykli odpowiadać wtedy kopniakiem w tyłek. Dlaczego tak postępują - nie wiem do dziś.

 Czy chociaż wiesz  że ona ma... teksty

izu dodano: 22 maja 2011

-Czy chociaż wiesz, że ona ma sześć różnych uśmiechów? -Ma sześć uśmiechów? -Tak. Pierwszy, gdy coś ją naprawdę rozśmieszy. Drugi, gdy śmieje się z grzeczności. Trzeci, gdy snuje plany. Czwarty, gdy śmieje się sama z siebie. Piąty, gdy czuje się niezręcznie. I szósty, gdy... Szósty, gdy Go widzi..."

złe dziewczyny: Nie spinają... teksty

izu dodano: 22 maja 2011

złe dziewczyny: Nie spinają włosów w kucyki. Ich ulubioną zabawką jest życie. Rany polewają winem. Lubią być głośne, gdy nie wolno. Lubią być cicho, gdy nie wypada,nienawidzą świata, a świat je kocha... Błądzą w gąszczu pytań. Mają otwarte oczy. Czasami chcą się przytulić i ugryźć :)

O najważniejszych sprawach... teksty

izu dodano: 22 maja 2011

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je – słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść.Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne,że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.

Jeśli faceci są z marsa to niech... teksty

izu dodano: 22 maja 2011

Jeśli faceci są z marsa to niech tam kurwa wracają!

Kobieta może w każdej chwili i z... teksty

izu dodano: 22 maja 2011

Kobieta może w każdej chwili i z każdego powodu, przywołac każde wydarzenie z przeszlosci bez wzgledu na czasowy i przestrzenny dystans, zmodyfikować je, wyolbrzymić, upiekszyć, albo całkowicie przerobić, aby pokazać męźczyźnie, że jest albo był: nieczuły, uparty, tępy, oszukańczy, że się mylił lub/i jest niedorozwiniętym umysłowo idiotą.

 Bo łzy to tylko bezradność... teksty

izu dodano: 20 kwietnia 2011

-Bo łzy to tylko bezradność...

każda kropla deszczu  każdy płatek... teksty

izu dodano: 20 kwietnia 2011

każda kropla deszczu ,każdy płatek śniegu każde zawycie wiatru będzie mi przypominało ,że w moim sercu też wieje z tęsknoty..

gdy cierpiałam  wysłuchał . gdy... teksty

izu dodano: 20 kwietnia 2011

gdy cierpiałam, wysłuchał . gdy płakałam, otarł łzy . gdy zostałam, poczekał . gdy podziękowałam, zapytał 'za co?'

ja nie spoważniałam   ja po prostu... teksty

izu dodano: 20 kwietnia 2011

ja nie spoważniałam , ja po prostu nie mam już powodów do radości .

brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

izu dodano: 20 kwietnia 2011

brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi  ci... teksty

izu dodano: 20 kwietnia 2011

Na świecie są dwa rodzaje ludzi, ci którzy wbijają nóż w plecy i ci , którzy go wyjmują i opatrują rany...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV