głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu I chyba za bardzo się przywiązałam do tego jednego człowieka. I chyba dlatego tak bardzo mi go teraz brakuje. Puchatku? A co jeżeli przyjdzie kiedyś takie jutro

izu

izu.moblo.pl
I chyba za bardzo się przywiązałam do tego jednego człowieka. I chyba dlatego tak bardzo mi go teraz brakuje.
I chyba za bardzo się przywiązałam... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

I chyba za bardzo się przywiązałam do tego jednego człowieka. I chyba dlatego tak bardzo mi go teraz brakuje.

  Puchatku? A co jeżeli przyjdzie... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

- Puchatku? A co jeżeli przyjdzie kiedyś takie jutro, kiedy będziemy osobno? - Osobność jest bardzo miła, kiedy jesteśmy razem. - No tak, tak... Ale gdybyśmy nie byli razem? Gdybym ja był gdzieś indziej? - Nie mógłbyś być gdzieś indziej, bo co ja bym bez Ciebie zrobił? Kogo bym wołał w te dni kiedy nie jestem bardzo silny? Kogo bym się radził, gdybym nie wiedział co mam robić?  Misiu, My... - My?! Nas by wtedy nie było Krzysiu! - Oh Puchatku.. Jeżeli przyjdzie takie jutro, że nie będziemy razem, musisz o czymś pamiętać.  Dobrze, a o czym muszę pamiętać? - Że jesteś odważny i że jesteś silny i bardzo mądry! Ale najważniejsze jest to, że nawet jeśli bylibyśmy osobno to ja i tak będę z Tobą. Zawsze będę z Tobą!

 A jeśli pewnego dnia będę musiał... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

`A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę - Co wtedy? Nic wielkiego - zapewnił go Puchatek - Posiedzę tu sobie i na ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha,to ten ktoś nigdy nie znika, tylko siedzi gdzieś i czeka na ciebie a jak myślisz że pozwolę ci...to zgłupiałeś...nigdy nie pozwolę odejść mojemu szczęściu

wystarczy jedna iskra   by niebo... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

wystarczy jedna iskra, by niebo spowiły płomienie To jest mój czas, to jest Twój czas nic nie zatrzyma nas! Kiedy chce to płaczę, kiedy chcę przelewam krew Dla ciebie kropla w morzu, a dla mnie sens! Tylko raz kiedy mnie opuszczasz chcę Mieć tę jedną szanse by zostać wysłuchanym Nie zdołam cofnąć czasu - wiem, w niepamięć wtapiam się Wciąż boje się, że zabraknie również mnie Chcę z Tobą przejść przez piekło Na drugą stronę przejść Zobacz jak płonę.

życie to gra.  ja mam Jego i wygram. teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

życie to gra. ja mam Jego i wygram.

Kocham ziemię  po której On stąpa... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

Kocham ziemię, po której On stąpa; powietrze nad jego głową; wszystko, czego dotknie Jego ręka, każde jego słowo, każde spojrzenie, każdy postępek i Jego całego bez zastrzeżeń.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Znajdźmy własną drogę pośród kropli deszczu. Dojdźmy na kres świata. Odkryjmy zagadkę początku i końca tęczy. Nauczmy kochać własne serca. Zerwijmy każdą czterolistną koniczynę. Policzmy wszystkie gwiazdy na niebie. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem..

Żebyś robił mi kakao jak mi zimno... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

Żebyś robił mi kakao jak mi zimno i kawę na śniadanie i całował we włosy po przebudzeniu i na dobranoc i pisał głupie wiadomości z dalekich podróży i zabierał na spacer w sobotnie popołudnie i czytał książki koło mnie przed snem i mówił, że boli że nie wiesz że przemija i że nie umiesz i całował w kinie i uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach i leżał ze mną na słońcu nad wodą i mnie dotykał i podziwiał nową sukienkę i mówił, że beze mnie to bez sensu i głaskał po policzku i robił mi zdjęcia i oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty i śmiał się ze mną i przytulał kiedy płaczę bo ja ciągle płaczę, więc przytulaj mnie ciągle i zabierał na koncerty i leżał ze mną na ławce w parku i przynosił mi kwiaty i nie pozwalał rozpadać się na kawałki i zabrał mnie nad morze i tańczył ze mną i żebyś za mną tęsknił kiedy mnie obok nie ma i żebyś już wiedział żebyś był pewny. `

Daleko gdzieś i blisko tak  Na... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

Daleko gdzieś i blisko tak, Na krawędzi nocy i dnia, W zasięgu rak, na serca dnie, Ciebie mam i Ciebie chce! W Twej twarzy widzę cały świat, Muzykę słodką w sercu mam, Twe oczy dla mnie lustrem są, Twe dłonie tkliwe to mój dom!

ostatni wieczór. siedzieliśmy... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

ostatni wieczór. siedzieliśmy naprzeciw siebie intensywnie wpatrując się nawzajem w swoje źrenice, zaciskając dłonie na kieliszkach z czerwonym winem. - Twoje zdrowie. - powiedział upijając łyk i zmierzając spojrzeniem gdzieś w bok. - Twoje szczęście. - wymamrotałam spuszczając głowę i pozwalając włosom opaść na moją twarz. słyszałam, jak się podnosi. kucnął przy mnie zbliżając swoją twarz do mojej. delikatnie musnął wargami kącik moich ust. przez kolejne godziny przebiegało mi przez głowę tylko głuche ucho zamykanych drzwi wraz z Jego ostatnimi słowami - 'jest tylko przy Tobie, niestety`

najpiękniejsze było to  że ufałam... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

najpiękniejsze było to, że ufałam Mu bardziej, niż sobie. kiedy podawał mi dłoń, a następnie zaciskał w niej moją - mogłam zamknąć oczy mając pewność, że zaprowadzi mnie do najcudowniejszego miejsca na ziemi. gdy wypuszczał chmarę swojego gorącego oddechu na mój policzek w środku zimy nawet czubki palców od stóp mimowolnie odmarzały. a każde z Jego słów, wszystko co mówił było tak wyśnione - nawet banalne 'do zobaczenia' sprawiało, że serce nabierało podwójnych rozmiarów.

Jeżeli chcesz mieć piękne usta  to... teksty

izu dodano: 13 sierpnia 2011

Jeżeli chcesz mieć piękne usta, to mów jedynie czułe słowa. Jeżeli chcesz mieć piękne oczy, to szukaj nimi dobra drzemiącego w ludziach. Jeżeli chcesz być szczupła i zgrabna, to swoją strawą podziel się z głodującymi. Jeżeli chcesz mieć piękne włosy, to pozwól, aby choć raz dziennie przeczesała je rączka dziecka. Jeżeli chcesz być elegancka, dopilnuj, abyś nie chodziła sama. Od nas dostajesz przyszłość. Ludzie zawsze będą potrzebować czułości i opieki. To właśnie ich należy odnawiać, remontować, naprawiać, konserwować, ulepszać i usprawniać. A przede wszystkim zbawiać, zbawiać, zbawiać. Nie odpychaj nikogo. Pamiętaj, że tuż obok Ciebie stoi ktoś, do kogo będziesz mogła zawsze wyciągnąć dłoń w potrzebie. Kiedy dorośniesz, dowiesz się, że masz dwie ręce: jedną, żeby pomagać sobie, drugą, żeby pomagać innym. "Stare dobre dni" masz jeszcze przed sobą. Oby ich było jak najwięcej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV