głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
swietne kradne :   teksty isthislovee dodał komentarz: swietne,kradne :)) do wpisu 26 listopada 2010
Potrzebuje Ciebie. Bo tylko Twój... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

Potrzebuje Ciebie. Bo tylko Twój uśmiech sprawia, że jest w pełni szczęśliwa. Nie musisz być jakimś super wspaniałym mężczyzna. Mi wystarczy tylko to, że jesteś.

Dzisiaj jest wspaniale. Czuję  że... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

Dzisiaj jest wspaniale. Czuję, że przeżywam stan euforii. Nic nie było tak cudownego jak zobaczyć Ciebie - Twój uśmiech, te prześliczne dołeczki na Twoich policzkach, włosy lśniące w blasku słońca, oczy pełne miłości i te namiętne usta, które tak bardzo kocham całować. To Twój zapach, Twoje ruchy, sam Ty doprowadzasz mnie do tego pięknego stanu, kiedy czuję, że wszystko mogę, że wszystko będzie dobrze. Właśnie dlatego chciałabym na zawsze mieć Cię przy sobie i nie dopuszczam myśli, że kiedyś mogę Cię stracić, bo to byłby koniec dla mnie, dla mojego życia. Ja żyję Tobą - jesteś moim powietrzem, jesteś moim całym życiem. h

wiesz  że kocham jak się... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

wiesz, że kocham jak się uśmiechasz ? tak bardzo kocham widzieć Twój uśmiech. kocham Cię; za ten śmiech, który rozbrzmiewa wokół. uwielbiam Twój śmiech. jest taki szczery. kocham Cię; za te oczy którymi patrzysz na mnie, i płaczesz nimi razem ze mną, gdy jest mi źle. kocham Cię; za to, że akceptujesz mnie i nie chcesz zmieniać. dla Ciebie jestem idealna. kocham Cię; za to, że nigdy nie pozwalasz mi się poddać. gdy upadam, pomagasz mi wstać i walczyć. kocham Cię; po prostu za to, że jesteś. przy Tobie nie muszę nikogo udawać, mogę wybuchnąć płaczem. nie zapomnę niczego co dla mnie robisz. a robisz tak wiele. jesteś takim moim promyczkiem nadziei. tak bardzo uwielbiam spędzać z Tobą czas. z dnia na dzień uczymy się czegoś nowego. uczymy się na błędach. choć nie zawsze razem.

Uśmiechnij się. Zawsze jest ktoś... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

Uśmiechnij się. Zawsze jest ktoś kto tylko na to czeka, bo ten właśnie uśmiech daje mu nadzieję na lepsze jutro i, że może kiedyś będziecie razem. Nigdy nie odpowiadaj "Nie ma takiej osoby.", bo to nie prawda. Zawsze się ktoś znajdzie. Nie musi być to zawsze osoba, która Cię kocha. Może być to po prostu Twój przyjaciel.

She says don't let go Never give up... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

She says don't let go,Never give up, ,it's such a wonderful life,Don't let go,Never give up, ,it's such a wonderful life

bo wystarczy jedno Twoje słowo a... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

bo wystarczy jedno Twoje słowo a zasypiam z uśmiechem na twarzy..

..i kolejny sen z serii o Tobie po... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

..i kolejny sen z serii o Tobie po którym budząc się mysle że ja bez Ciebie nie mam po co żyć

Nie szukaj ideału  bo ideałów nie... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

Nie szukaj ideału, bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś kto zdenerwuje Cię jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.

Znów dźwięk sms'a. Biorę telefon... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

Znów dźwięk sms'a. Biorę telefon do ręki i znów znika nadzieja. Mała, to tylko reklama z simplusa. I znów muszę się powstrzymać, żeby nie jebnąć tą komórką o kafelki. Czasami moja naiwność mnie przeraża, ale co mam zrobić ? Wiem też, że 'Nadzieja - matką głupich' - widocznie jestem głupia, ale nie umiem się jej wyzbyć.

Jak wytłumaczyć Tobie mam  że... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

Jak wytłumaczyć Tobie mam, że jesteś wszystkim tym, co mam. Tym co jest dobre i co złe uwierz tak bardzo... Kocham Cię.

Popatrz mi w oczy i powiedz coś... teksty

isthislovee dodano: 26 listopada 2010

Popatrz mi w oczy i powiedz coś czego nikt nigdy w życiu nie odgadnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV