głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
isthislovee ten jeden raz zatrzymaj się koło mnie ten jeden raz stań tuż obok mnie ten jeden raz bądź blisko mnie poczuć mi daj że to wszystko ma sens. Któregoś dnia w któr

isthislovee

isthislovee.moblo.pl
ten jeden raz zatrzymaj się koło mnie ten jeden raz stań tuż obok mnie ten jeden raz bądź blisko mnie poczuć mi daj że to wszystko ma sens.
ten jeden raz zatrzymaj się koło... teksty

isthislovee dodano: 5 grudnia 2010

ten jeden raz zatrzymaj się koło mnie , ten jeden raz stań tuż obok mnie , ten jeden raz bądź blisko mnie poczuć mi daj , że to wszystko ma sens.

Któregoś dnia  w którym to... teksty

isthislovee dodano: 5 grudnia 2010

Któregoś dnia, w którym to wyciągnę Cię na spacer, tak po przyjacielsku obsypię śniegiem i ... niby to przez przypadek pocałuje jak całowałam dawniej.

kolego   ja nie żartuje. jest mi... teksty

isthislovee dodano: 5 grudnia 2010

kolego , ja nie żartuje. jest mi zimno i masz tu teraz do mnie przyjść. przytulić mnie w cholerę mocno, nawet jeśli ten uścisk ma mnie zabić. rozumiesz ?

Gdy ją ujrzał  uśmiechnął się... teksty

isthislovee dodano: 4 grudnia 2010

Gdy ją ujrzał, uśmiechnął się szeroko. Podbiegł do niej i uściskał z całej siły, tak, jakby nie widział jej już kilka lat. Nachylił się i musnął delikatnie wargami jej ciepły policzek. Wyznał jej miłość.. Ona zaś chwyciła go za spód koszuli i przyciągnęła do siebie. Zagryzła delikatnie dolną wargę i utonęła w jego pięknych, niebieskich oczach.. Była szczęśliwa.. Po raz pierwszy, od dłużego czasu, poczuła, że ma wszystko czego potrzebowała.

Na trzy   cztery zapominamy o sobie. teksty

isthislovee dodano: 4 grudnia 2010

Na trzy - cztery zapominamy o sobie.

Siedząc na parapecie  przy zgaszonym... teksty

isthislovee dodano: 4 grudnia 2010

Siedząc na parapecie, przy zgaszonym świetle, z kubkiem gorącej herbaty, który wręcz parzy mnie w dłonie, patrząc na krople deszczu odbijające się od okna, dochodzę do wniosku, że lubię być sama. Bez kogokolwiek obok. Czasami obecność innej osoby nie pozwala mi na bycie taką, jaką jestem w żadnym momencie. Często udaję, że jest dobrze, byleby uniknąć zwierzeń i pocieszeń. Jednak z drugiej strony dobrze mieć obok kogoś, kto wyciągnie nas z powrotem, gdy wypadniemy za burtę, i dobrze czuć się potrzebnym, by komuś innemu móc zawsze pomóc. Jakby nie patrzeć jest to zamknięte koło. Dla mnie bez wyjścia. Nie potrafię być bardziej w lewo, ani w prawo.

Wiesz co jest w tej całej sytuacji... teksty

isthislovee dodano: 4 grudnia 2010

Wiesz co jest w tej całej sytuacji najgorsze? Że jesteś tak cholernie idealny. I że darzysz mnie tak cholernie idealnym uczuciem.

mówisz   że magia nie istnieje ?... teksty

isthislovee dodano: 4 grudnia 2010

mówisz , że magia nie istnieje ? popatrz w jego oczy , analizując każdą ich plamkę . spójrz na jego uśmiech . poczuj jego usta , na swoich . gwarantuję , że zmienisz zdanie

“Odrzucił strach i podał jej... teksty

isthislovee dodano: 4 grudnia 2010

“Odrzucił strach i podał jej dłoń, by znaleźć wspólne "dokądkolwiek". Nie zważał ani na trud, ani na czas jaki zajmie im dotarcie do niego. I choćby ono okazało się krzywym zwierciadłem, nie było to ważne. Bo przecież byli razem.”

“Aby pokochać jakąś rzecz... teksty

isthislovee dodano: 4 grudnia 2010

“Aby pokochać jakąś rzecz, należy sobie uświadomić, że można ją stracić.”

“Czasami mam wrażenie  że... teksty

isthislovee dodano: 4 grudnia 2010

“Czasami mam wrażenie, że pokochałabym pierwszą osobę, która by mnie po prostu przytuliła.”

Cały mój świat to TEN uśmiech. teksty

isthislovee dodano: 2 grudnia 2010

Cały mój świat to TEN uśmiech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV