głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
isthislovee Nie jesteśmy przyjaciółkami dlatego że siadamy razem na każdej przerwie rozmawiamy przez telefon mamy pasujące do siebie japonki czy potrafimy wyrecytować zawar

isthislovee

isthislovee.moblo.pl
Nie jesteśmy przyjaciółkami dlatego że siadamy razem na każdej przerwie rozmawiamy przez telefon mamy pasujące do siebie japonki czy potrafimy wyrecytować zawartość
Nie jesteśmy przyjaciółkami... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

Nie jesteśmy przyjaciółkami dlatego, że siadamy razem na każdej przerwie, rozmawiamy przez telefon, mamy pasujące do siebie japonki czy potrafimy wyrecytować zawartość swoich szaf. Kiedy Ty się uśmiechasz, uśmiech mimowolnie wkracza na moją twarz - nie ważne, jak zła na Ciebie jestem. Kiedy Ty płaczesz, ja też czuje twój ból i mam ochotę płakać razem z Tobą. Kiedy patrze w Twoje oczy, wiem, że nie ma nikogo, komu mogłabym bardziej zaufać. To właśnie to oznacza, że jesteśmy przyjaciółkami.

mogłabym cytować Cię godzinami... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

mogłabym cytować Cię godzinami, wszystko mam zapisane w pamięci.

jeśli nie musisz to nawet nie patrz... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

jeśli nie musisz to nawet nie patrz na mnie.

szczęście  razem z definicją... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

szczęście, razem z definicją własnej siebie, odnalazłam w Tobie, . i mimo, że nie lubisz własnego imienia, to te pięć liter, to dla mnie najcudowniejsze pięć liter pod słońcem, wiesz?

skąd wiesz  że go kochasz ?   to... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

skąd wiesz, że go kochasz ? - to proste, tęsknie za nim codziennie.

beztrosko patrzę na Ciebie   jak... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

beztrosko patrzę na Ciebie , jak kilkuletnie dziecko zapoatrzone w obrazek , napawam się Twoim widokiem , a podświadomość tylko mi cicho uświadamia , że tak naprawdę nigdy nie będziesz mój . wybacz moje irracjonalne łzy , które stają mi w oczach na Twój widok. świadomośc,że jestes tak blisko , a jednak tak daleko nie daje za wygraną

ona nie chciała się narzucać. on... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

ona nie chciała się narzucać. on nie chciał jej za bardzo komplikować życia sobą. tak jakby nie wiedzieli, że znaczą dla siebie więcej niż wszystko.

nie chcę już twojej litości.Nie... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

nie chcę już twojej litości.Nie chcę niczego, co mogłoby mi Ciebie przypominać.Zamierzam wyrzucić Cię ze swojego serca, ze swoich myśli i zrobię to tylko potrzebuje trochę czasu.

ty już  nie patrzysz na mnie tak... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

ty już, nie patrzysz na mnie tak samo. już nie palą się w twoich oczach, te magiczne świeczki. twoje oczy, już nie są tak samo brązowe. ty mnie już nie kochasz. - nigdy nie kochałem. nie Ciebie.

mam ochotę wybuchnąć... teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

mam ochotę wybuchnąć niekontrolowanym śmiechem, kiedy wracam do domu i zaczynam analizować naszą relację. mijamy się pochłaniając się nawzajem wzorkiem. stając przed sobą, odwracamy spojrzenia kiedy tylko się spotkają. nie rozmawiamy ze sobą. wymieniamy się tylko porozumiewawczymi sygnałami. dotykamy się z każdą nadającą się okazją. tylko po to, aby poczuć siebie nawzajem. żadne z nas nie chce przyznać się, że nam zależy. wiesz co jest najzabawniejsze? że oboje doskonale wiemy, jak cholernie siebie pragniemy. wiesz co jest najgorsze? że czas, kiedy moglibyśmy być nawzajem szczęśliwy marnujemy na jakieś tanie gierki ze strachu przed upokorzeniem.

magia niedopowiedzeń. teksty

isthislovee dodano: 15 marca 2011

magia niedopowiedzeń.

Chcę być Twoją codziennością. teksty

isthislovee dodano: 14 marca 2011

Chcę być Twoją codziennością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV