głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
isthislovee kolorowych koszmarów moja Ty najsłodsza z pomyłek życiowych. pomyśl kocham Cię bardziej niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem wzięte. Czy to Ci nie wystarc

isthislovee

isthislovee.moblo.pl
kolorowych koszmarów moja Ty najsłodsza z pomyłek życiowych.
kolorowych koszmarów  moja Ty... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

kolorowych koszmarów, moja Ty najsłodsza z pomyłek życiowych.

pomyśl  kocham Cię bardziej  niż... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

pomyśl, kocham Cię bardziej, niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem wzięte. Czy to Ci nie wystarcza? - Wystarcza. I starczy na wieczność.

Rzygam Tobą. Nie mam już na Ciebie... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

Rzygam Tobą. Nie mam już na Ciebie tak wielkiej ochoty, jak wcześniej. Gdy tylko Cię widzę, mam ochotę jak najszybciej Cię (przytulić) grzmotnąć Ci z lewego sierpowego.

Z dumą chcę powiedzieć  że w... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

Z dumą chcę powiedzieć, że w moich oczach straciłeś już termin ważności. Jesteś do wyrzucenia. Wyleczyłam się z Ciebie. Forever & ever.

Każdy Twój uśmiech i Każde Twoje... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

Każdy Twój uśmiech i Każde Twoje spojrzenie skierowane w moją stronę sprawia, że cieszę się jak małe dziecko, kiedy dostaje nową zabawkę.

Założyłam sobie gumkę recepturkę... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

Założyłam sobie gumkę recepturkę na nadgarstek. Za każdym razem, gdy o Tobie pomyślałam, strzelałam sobie nią z całej siły w dłoń. Miałam nadzieję, że to poskutkuje. Mój nadgarstek ocieka krwią, a Ty nadal jesteś głównym tematem moich przemyśleń.

Może nie jest mi sądzone zaznać... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

Może nie jest mi sądzone zaznać szczęścia, ale masz w sobie coś, co sprawia, że chcę zaryzykować.

Nie palę  ale jeśli kiedyś... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

Nie palę, ale jeśli kiedyś zobaczysz mnie z papierosem w ręku, będzie to oznaczało, że nie mogę sobie z czymś poradzić.

 Przegrałaś  usłyszałam. To była... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

"Przegrałaś" usłyszałam. To była moja podświadomość. "Ona jest lepsza, nie masz przy niej najmniejszych szans. Daj sobie spokój". Robiłam wszystko, żeby w to nie uwierzyć, lecz podświadomość wygrała. A raczej informacja o tym, co na prawdę miało miejsce.

 Chcesz z nim być?      Tak... i... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

-Chcesz z nim być? - Tak... i nie. - Jak to? - Tak, bo jest jedyną osobą, którą naprawdę pokochałam. Nie, bo Jego szczęście stawiam ponad wszystko, a wiem, że nie jestem spełnieniem Jego marzeń...

Czuję jak dym z papierosa szczypie... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

Czuję jak dym z papierosa szczypie mnie w oczy A żar się jeszcze tli żeby zamienić się w popiół Przypominam sobie sny o pięknej przyszłości, do której wszystkie drzwi są zamknięte już bezpowrotnie Lód w mojej krwi rani moje żyły i czuję chłód kolejnych dni, które pewnie jeszcze przeżyję. Znów tylko ból zaciska mi pętle na szyi I nie rozumiem słów, którymi mówią do mnie inni. Ich pragnień, ich gestów, ich wyrazów ich twarzy Ich prawdy, ich szczęścia i chyba nawet ich marzeń. Weź mnie za rękę i zaprowadź na krawędź I stój tam ze mną, aż się zmęczę i spadnę Prowadź gdzie chcesz jestem gotów na cokolwiek Możesz mnie mieć więc mnie weź nie martw się o mnie Za darmo możesz mnie zachować lub zapomnieć Bierz co chcesz z czymkolwiek będzie Ci wygodnie. Wypluwam krew otwartą raną w moim sercu Nie chce umierać a samotność jest mordercą Chce się tanio sprzedać i móc upić się w Twoim szczęściu Nic mi nie potrzeba zabierz mnie wszystko jedno gdzie

dla niej... wyłapuję te chwile  jak... teksty

isthislovee dodano: 30 lipca 2010

dla niej... wyłapuję te chwile jak lep tule sie do radości zbieram skrawki z przeszłości róże z płatków oberwane pocałunki w myślach malowane w niebie sie spotkamy na spacerze dusz naszych...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV