głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
isthislovee I obiecuję Ci że kiedyś mnie nie poznasz. I będziesz tak cholernie o mnie zazdrosny. Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej nie pot

isthislovee

isthislovee.moblo.pl
I obiecuję Ci że kiedyś mnie nie poznasz. I będziesz tak cholernie o mnie zazdrosny.
I obiecuję Ci  że kiedyś mnie nie... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

I obiecuję Ci, że kiedyś mnie nie poznasz. I będziesz tak cholernie o mnie zazdrosny.

Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień. Nie utrudniaj mi tego. Nie wracaj.

Chce żebyś pokochał moją... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

Chce żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję. Mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział. Moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno. Ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę, ale czuję, że to nie najlepszy moment. Chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści.

Wiesz co boli najbardziej? Chwile... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

Wiesz co boli najbardziej? Chwile kiedy ubieram się w najładniejszą sukienkę, maluje usta najdroższą szminką, piekę najsmaczniejszy sernik i czekam na Twoje przyjście, zapominając że Ty już nigdy nie przyjdziesz.

Nawet nie wiesz jakie to trudne.... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia, być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeśli Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy...

I może znalazłam ukojenie w... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

I może znalazłam ukojenie w słowach, które mi powiedziałeś, a nie w Twoich objęciach? To były słowa, których potrzebowałam, i nie ważne było, od kogo je usłysze. To nie była młodzieńcza miłość czy ślepa namiętność. To nie była też miłość od pierwszego wejrzenia ani nic takiego, o czym, ludzie opowiadaj zawsze w przyszłości i śmieją siś z tego. Może nie rozumiesz, co mam na myśli. Nie potrafie tego wyjaśnić- to takie trudne do objęcia w słowa, ale to było coś, czego nie czułam nigdy wcześniej. Coś, czego nigdy nie znałam. Ludzie nie mogą tylko opowiadaą Ci o czymś takim, Ty musisz się o tym przekonać sam. Dlatego to jest takie ważne. To było coś takiego, co zawsze bedę pamiętać, ponieważ wciąż nie potrafię tego zapomnieć.

unikanie Jego oczu jest jeszcze... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

unikanie Jego oczu jest jeszcze trudniejsze niż poddanie się ich spojrzeniu.

Przytulona piersiami do Jego pleców... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

Przytulona piersiami do Jego pleców wsłuchiwałam się w Jego spokojny oddech, broniąc się zaciekle przed snem, który mógł odebrać mi kilka świadomych godzin Jego obecności...

Jasne  że to głupie tęsknić za... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

Jasne, że to głupie tęsknić za kimś z kim się nie układa. Ale nie wiem, fajnie było mieć kogoś z kim zawsze mogłeś się kłócić.

Trudno minąć Go na ulicy i... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

Trudno minąć Go na ulicy i spojrzawszy mu w oczy, nie odczuć przy tym, że to ktoś wyjątkowy, z kim chciałoby się spędzić czas. I tego właśnie najbardziej Jej zazdroszczę... tego, że Ona ma tak dużo Jego czasu dla siebie.

I On tak szeptał mi to do ucha  a ja... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

I On tak szeptał mi to do ucha, a ja ze łzami w oczach zakochiwałam się w nim coraz bardziej. W takich momentach chciałam być dla Niego wszystkim. Różańcem i ladacznicą. I nigdy Go nie zawieść lub rozczarować.

Przedwcześnie pozbawiona złudzeń... teksty

isthislovee dodano: 31 lipca 2010

Przedwcześnie pozbawiona złudzeń rzygam na sztuczność uczuć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV