głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
isthislovee Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. nie czekasz na żadną wiadomość. nie myślisz o nikim przed snem. nie czujesz strachu ze ktoś zniknie. dziwnie. bezpiecz

isthislovee

isthislovee.moblo.pl
Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. nie czekasz na żadną wiadomość. nie myślisz o nikim przed snem. nie czujesz strachu ze ktoś zniknie. dziwnie. bezpie
Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. nie czekasz na żadną wiadomość. nie myślisz o nikim przed snem. nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. dziwnie. bezpiecznie. pusto. nie jestem jednak pewna czy to poczucie bezpieczeństwa mi się podoba.

Powoli przyswajała sobie fakt  że... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

Powoli przyswajała sobie fakt, że już nigdy więcej go nie zobaczy, jego uśmiechu, oczu, tych śmiesznych a zarazem fajnych min, które zawsze robił. Przyswajała sobie, że on już nie napisze, że będzie musiała usnąć bez sms'a na dobranoc. To było dla niej trudne, ale tak musiało być. Wiedziała, że nie może zaufać mu po raz kolejny, nie chciała.

 Chociaż pogodziłam się z tym  że... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

"Chociaż pogodziłam się z tym, że mnie odtrącił, to jednak moje serce nadal się buntuje, szukając wyjścia... zaspokajając tęsknotę - wypatrywałam go w każdym autobusie."

“Bo marzenia się nie spełniają... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

“Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.”

“Czasami musimy przestać... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

“Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie *niech się dzieje co chce* i iść dalej.”

“Zakochał się w kimś innym.... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

“Zakochał się w kimś innym. Poczułam to i miałam wrażenie, że świat nagle zwolnił. Byłam w tym momencie niesamowicie wściekła, gniew przyćmił nawet poczucie zdrady. Nienawidziłam go i nienawidziłam anonimowej kobiety, który mi go ukradła.”

na świecie jest mnóstwo ludzi  a... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

na świecie jest mnóstwo ludzi, a mnie do szczęścia jest potrzebny tylko jeden człowiek .

to nie jest normalne..   nic dzisiaj... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

to nie jest normalne.. nic dzisiaj nie jest normalne.. została mi tylko muzyka.

 Jak w cholernym błędnym kole... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

"Jak w cholernym błędnym kole powtarzam przez Ciebie ten sam schemat. Najpierw nie odzywasz się wcale. Potem zaczynasz pisac. Przez kilka dni wydaje się, że już jest wszystko ok. Ale nie jest. Znowu znikasz. Ja kolejny raz słucham naszej piosenki. Łzy same spływają. Już nad nimi nie panuję. Następna nieprzespana noc. I nagle znów się odzywasz, jakby nigdy nic...Gdzie tu sens i gdzie logika?!"

 Nie ma zbyt wiele czasu  by być... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

"Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?

Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy.... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie, jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw."

Wczoraj już było  jutro jest nie... teksty

isthislovee dodano: 7 sierpnia 2010

Wczoraj już było, jutro jest nie ważne, tylko dziś jest Twoje..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV