głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
isthislovee W każdym uśmiechu widzę że oddalamy się. W każdym oddechu czuję że wszystko znika gdzieś. Z każdym twoim krokiem gestem dźwiękiem słowem zbliża się koniec. Tak

isthislovee

isthislovee.moblo.pl
W każdym uśmiechu widzę że oddalamy się. W każdym oddechu czuję że wszystko znika gdzieś. Z każdym twoim krokiem gestem dźwiękiem słowem zbliża się koniec.
W każdym uśmiechu widzę  że... teksty

isthislovee dodano: 20 sierpnia 2010

W każdym uśmiechu widzę, że oddalamy się. W każdym oddechu czuję, że wszystko znika gdzieś. Z każdym twoim krokiem, gestem, dźwiękiem, słowem zbliża się koniec.

Tak dobrze jest mieć ciebie obok.... teksty

isthislovee dodano: 20 sierpnia 2010

Tak dobrze jest mieć ciebie obok. Tak przy tym trudno jest być z tobą. Tak łatwo zniszczyć to co mamy, w co my gramy? Gdzie jest żyli długo i szczęśliwie? Znów miało być tak pięknie, a znowu nie idzie. I tyle sobie obiecałam. Myślałam że kochałam. Myślałam, że mam przyjaciela, kochanka, partnera, człowieka, Któremu ufam który otoczy mnie opieką. I niby nic się nie dzieje, a stało się tak wiele. Jesteś moim wrogiem a byłeś przyjacielem. I znowu wszyscy mnie o ciebie pytają, A ja nadal nie wiem czemu, czemu ludzie się rozstają.

To było warte czegoś innego niż... teksty

isthislovee dodano: 20 sierpnia 2010

To było warte czegoś innego niż tylko nieprzespanych nocy, litrów kawy, stłuczonych kieliszków, tanich papierosów, nieumytych naczyń, dwóch filiżanek. Przecież była w stanie zrobić dla Ciebie wszystko. Nie doceniałeś tego że była w stanie poświęcić Ci całe swoje życie. A teraz nie jest już pewna czy byłeś ważniejszy od tych nocy, wody straconej na zalewanie kawy, kieliszków z najlepszego kompletu, papierosów, płynu do naczyń, filiżanek.

może ostatni raz gdy patrzę jej w... teksty

isthislovee dodano: 19 sierpnia 2010

może ostatni raz gdy patrzę jej w oczy chciałbym powiedzieć jej jak bardzo ją kocham ale prosiła mnie bym dzisiaj nie mowił o tym uśmiecha sie i ma ten dołek w policzku który tak bardzo lubię i kurwa mać jest śliczna chyba nie widzi jak w dłoni drży mi zapalniczka, ręce mi się trzęsa, nie chcę żeby wyszła może nie umiem być czasami troche lepszy lecz jeśli to nie jest miłość to chyba Bóg jest ślepy przecież jest między nami tyle fajnych rzeczy kurwa co sie z nimi stalo? nie wiem? kiedy? chcę jej powiedzieć że dla mnie jest najlepsza.. i zrzucić wszystko z blatu stołu i się pieprzyć ale spogląda na mnie, nawet sie cofa.. nie chce żebym mowił o tym, żebym próbował nie chce żebym patrzył tak na nią prosto w oczy bo nie chce musieć mowić mi że już mnie nie kocha...

But it's time to face the truth    I... teksty

isthislovee dodano: 19 sierpnia 2010

But it's time to face the truth, I will never be with you.

Bywa tak  że gdy dużo dajesz  a w... teksty

isthislovee dodano: 19 sierpnia 2010

Bywa tak, że gdy dużo dajesz, a w zamian nie dostajesz tak naprawdę nic, budzisz się pewnego dnia i stwierdzasz, że jest ci bez różnicy. Że w sumie jesteś tak wyprany z uczuć, że nie masz ochoty na żadne interakcje danego typu. Z kimkolwiek. I wtedy jedyną rzeczą, która może wyciągnąć cię z tego jest cała lawina uczuć od kogoś innego. Coś, co tyle czasu oddawałeś ty, tak że teraz nie zostało ci nic. Chcesz czyjegoś czasu. Tego samego, który kiedyś przeznaczyłeś dla drugiej osoby Ty.

“Szukam się w twoich oczach. Na... teksty

isthislovee dodano: 19 sierpnia 2010

“Szukam się w twoich oczach. Na siłę próbuję dostrzec choć odrobinę mnie.

Czasem rzeczy najzwyklejsze   kiedy... teksty

isthislovee dodano: 19 sierpnia 2010

Czasem rzeczy najzwyklejsze - kiedy się je dzieli z właściwymi ludźmi - bywają niezwykłe.

Niebywałe. Bo nawet nie czuję się... teksty

isthislovee dodano: 19 sierpnia 2010

Niebywałe. Bo nawet nie czuję się przegrana. Nic nie czuję. Mam wrażenie, że świat stanął w miejscu i to tylko ja zapomniałam przestać się kręcić. Nie mogę pozbyć się uczucia, że wiem więcej. Że jestem jakby mądrzejsza o to, że zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem sama... Że choćbym nawet przez miliony minut była przekonana, że jesteśmy tak silni i wyjątkowi, wszystko jest w stanie rozpaść się w nicość, mimo, że dalej jesteś mi tak samo bliski. Mimo każdej chwili, każdej wspólnej sekundy. Mimo, że nadal czuje na skórze Twoje usta i dotyk Twoich rąk, kiedy mnie kochałeś... Chyba nigdy tak bardzo nie wątpiłam w to, w co wszyscy, mimo niepowiedzeń i na przekór doświadczeniom, tak naiwnie starają się wierzyć. W to, co inni nazywają treścią i sensem, a my nazywaliśmy NAMI... zamykając cały świat w jednym, tak niewiele znaczącym słowie. Chyba nigdy tak bardzo się nie bałam. Nie tego, że Cię stracę, bo czy kiedykolwiek Cię miałam? Boję się tego, jak największa siła, której byłam świadkiem gaśnie.

Yeah somebody take me back to the... teksty

isthislovee dodano: 19 sierpnia 2010

Yeah somebody take me back to the days-Ta, niech ktoś mnie przywróci do tych dni.

Czasami wydaje się  że będzie... teksty

isthislovee dodano: 19 sierpnia 2010

Czasami wydaje się, że będzie trudno. I wszystko idzie źle, nie ważne co zrobię. Niekiedy wydaje się, że wszystkiego jest zbyt wiele, Ale Ty masz tą miłość, której potrzebuje, żeby zobaczyć siebie na wskroś.

BOLI PRAWDA CO?  U MNIE BÓL JEST... teksty

isthislovee dodano: 19 sierpnia 2010

BOLI PRAWDA CO? U MNIE BÓL JEST PRZEWLEKŁY WIĘC NIE WMAWIAJ MI ŻE KIEDYŚ ŚWIAT BĘDZIE PIĘKNY'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV