głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
isthislovee look if you had one shot one opportunity to seize everything you ever wanted one moment would you capture it or just let it slip? Spójrz gdybyś miał jeden strza

isthislovee

isthislovee.moblo.pl
look if you had one shot one opportunity to seize everything you ever wanted one moment would you capture it or just let it slip? Spójrz gdybyś miał jeden strzał jed
look  if you had one shot  one... teksty

isthislovee dodano: 9 października 2010

look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted-one moment would you capture it or just let it slip?//Spójrz, gdybyś miał jeden strzał, jedną szanse By przechwycić wszystko co kiedykolwiek chciałeś, jeden moment Złapał byś go czy po prostu pozwolił mu się wyślizgnąć?

  Miłość jest jak wojna łatwo ją... teksty

isthislovee dodano: 9 października 2010

` Miłość jest jak wojna łatwo ją zacząć, lecz trudno skończyć.

Wszytskie swoje emocje nie wiedząc... teksty

isthislovee dodano: 9 października 2010

Wszytskie swoje emocje nie wiedząc czemu tłumie w sobie. Może nie mam na tyle odwagi żeby wykszyczeć całą prawdę jaką znam? Ile bym mogła przekazać. Patrząc na zdjęcie nie widze w nim siebie. To w ogóle inna osoba, a jednak tak podobna.

jednak warto żyć  dla samej myśli... teksty

isthislovee dodano: 9 października 2010

jednak warto żyć, dla samej myśli, że ktoś Cię kocha.

jeśli chcesz o czymś zapomnieć... teksty

isthislovee dodano: 9 października 2010

jeśli chcesz o czymś zapomnieć oznacza to, ze nie możesz przestać o tym myśleć.

nikt z zewnątrz nie zrozumie co... teksty

isthislovee dodano: 9 października 2010

nikt z zewnątrz nie zrozumie co trzyma dwoje ludzi przy sobie oprócz nich samych.

Siedziała o pierwszej w nocy na... teksty

isthislovee dodano: 9 października 2010

Siedziała o pierwszej w nocy na balkonie, zimno przyjemnie łaskotało jej twarz. Wokół fotelu, na którym siedziała, szeleściły porozrzucane papierki po chałwie. To właśnie On nauczył ją jeść te słodkości. Mówił, że są najlepsze, kiedy się za kimś mocno tęskni. W uszach miała słuchawki. Płynęła z nich ulubiona piosenka dziewczyny, ta, która najbardziej przypominała Jego. Spojrzała na tysiące gwiazd nad jej głową i uśmiechając się słodko uświadomiła sobie, że On - tak samo jak ona - patrzy teraz w gwiazdy i uśmiecha się tym swoim powalającym uśmiechem. Po chwili usłyszała dźwięk wiadomości: -'Powiedziałem gwiazdom, żeby nad Tobą dziś czuwały. Śpij dobrze, kochanie'.

siadam na jakimś trawniku  nawet nie... teksty

isthislovee dodano: 8 października 2010

siadam na jakimś trawniku, nawet nie wiem gdzie. otwieram piwo zapalam papierosa i załączam najlepszą piosenkę kojarzącą mi się z Tobą. siedzę tak aż skończy się piwo, papieros i miłość.

Po przeczytaniu na jej twarzy... teksty

isthislovee dodano: 8 października 2010

Po przeczytaniu na jej twarzy automatycznie pojawiły się pojedyncze, słone krople. Łzy szczęścia. Nie potrafiła uwierzyć, że może kochać kogoś tak fantastycznego. Poczuła, że mogą wszystko. Uwierzyła w miłość.

Spojrzała na niego. Tez patrzył.... teksty

isthislovee dodano: 8 października 2010

Spojrzała na niego. Tez patrzył. Uważnie. Coraz uważniej. Tak jakby doszukiwał się czegoś w jej twarzy. Jakichś uczuć dla niego...? A ona nie starała się tych uczuć ukrywać. Nie przeszkadzało jej to, że być może czyta w jej twarzy jak w otwartej księdze.

miałam nadzieję  że poczujesz się... teksty

isthislovee dodano: 8 października 2010

miałam nadzieję, że poczujesz się zhańbiony kiedy zobaczyłeś, że przez Ciebie płaczę. potrafiłeś się jedynie uśmiechnąć. nie, nie miałam do Ciebie żalu. miałam żal do samej siebie. żal do serca, które czuje coś w kierunku takiego sukinsyna jak Ty

Faktycznie   miłość jest jak... teksty

isthislovee dodano: 8 października 2010

Faktycznie - miłość jest jak narkotyk. Zakochujesz się, bierzesz ten nowy idealny świat obiema rękami. Chcesz więcej i więcej. Dopiero po czasie przychodzi delikatne otrzeźwienie - on Cię nie kocha. Nic tego nie zmieni. Musisz z tym skończyć, bo to tylko cierpienie i przeraźliwy ból. I tu właśnie jest problem - jak zrezygnować z czegoś co przynosiło radość, szczęście i było niemalże żywcem wyjęte z marzeń? Jak zrezygnować z Pana Idealnego z pozytywną myślą, "że na pewno znajdzie się inny"?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV